UYARIYORUZ!

Evde lavanta keselemek

Modern toplumlar hem para kazandırıyor hem de rahat bir hayat sürmenin mücadelesini veriyor. İşte bugün papel elde etme aracı olan lavanta keseleme bereketi üzerine çalımlar atacağız. Evlerde güzel kokular elde etmek isteyen insanlar farklı çözüm yolları arıyor. İnsanlar neden evlerini güzel kokutuyor. Bunun sebebini açıklayalım. Özellikle kış mevsiminde iç kapılar, dış kapılar ya da giriş kapısı, pencereler sürekli kapalı olduğu için ortam biraz ağır kokuyor. Ağır kokuyu gidermek amacıyla farklı koku türevleri ile evlerin güzel kokması amaçlanıyor.

Bu amaçla doğal koku verici ürünler tercih ediliyor. İnsanlar en doğal koku verici ürünler olarak bitkisel ürünleri tercih ediyor. Siz bakmayın marketlerde satılan kimyasal kokulara. Bunları bilinçli insanlar tarafından satın alınmaz.

Lavanta keseleme işi veren firmalar

Şimdi esas meseleye gelelim. Evde çalışmak isteyenler lavanta keseleme işi veren firmalar tarafından iple çekilmektedirler.  Basit düğün organizasyonu yapan firmalar karanfil, Kına paketleme işi, kına kesesi, davetiye katlama gelin tacı yapma, gelin buketi yapma gibi işleri organize ediyor. Aynı zamanda düğünlerde dağıtılan lavanta keseleme işi de yaptırıyorlar. Siz de sorunlarınız fazlaysa para kazanmak istiyorsanız bu işe başvuru yapabilirsiniz.

Evde lavanta keselemek istiyorum

Yapmanız gereken hemen eve iş gönderen firmalar ile iletişim kurmak. Bunu yapmak için sitemizin sunduğu fırsatları değerlendirmek. Organizasyon işi yapan firmalar özellikle düğünlerde hediye olarak dağıtılmaya başlanan lavanta keseleme işini de aldılar. Bu işi de organize ediyorlar.

Düğün yapmak isteyenler kendileri hiç uğraşmadım hazır paketlenmiş keselenmiş lavantaları misafirlerine dağıtıyorlar. Siz de organizasyonun bir parçası olarak lavanta keseleri hazırlayarak keyfince yaşayabileceksiniz.

Evde lavanta keseleme işi

Lavanta keseleme istiyorsanız bu yazının altına iş veren firma ile iletişime geçmek amacıyla kendinizi tanıtan başvuru yazıları yazın. Personel, eleman arayanlar ihtiyaçları olunca sitemiz aracılığıyla iş dağıtmak için personel tadır. Siz de sıraya girin, size de iş göndersinler, oturduğumuz yerden karlanın. Ayda 900-950 TL  kazanç elde edebilirsiniz. Lavanta keseleme işi  geniş kesiler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen ek işler arasında yer alır

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katla başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. merhabalar biz 3 arkadaş çalışmak istiyoruz.sakarya serdivanda oturuyoruz.gerçekten temiz ve düzenliyiz.bir iş verildiğinde düzgünce yapmaya çalışırız.iş tekliflerinizi bekliyoruz.teşekkürler.

  2. merhabalar 17 senelik tekstil çalışanıyım çocuğum olduğu için çalışamıyorum evde yapabileceğim iş arıyorum.hayal gücüm ve el becerim çok iyidir,evde makinem mevcut.ciddiyet ve titizlik prensibimdir.sizinle çalışmak isterim…iletişim:05306911990….

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?