UYARIYORUZ!

Evde Makas Montaj İşi

Montaj işlerine meraklı insanların karlı ortamdan yol alama olanağı yakalayacağı bir işten haberdar edeceğiz. Bugünkü anlatacağımız konuda parçaları birleştirmeyi seven yetenekli insanlara nakit akışı sağlayacak  makas montaj işi olacaktır. Her evin ihtiyacı olan makasların asit iki yöntem ile birleştirilerek satışa sunulduğunu biliyor muydunuz? Evet çok zor değil parçalar sadece tornavida yardımı ile birleştirilir. Sonradan küçük bir işlem sayesinde satışa hazır hale gelir. Bu işi herkes kolaylıkla yapabilir.

Evde makas montaj işi yapmak istiyorum diyen herkesin bu işe talip olacağını firmalarla iletişim geçmesi gerektiğini aklınıza koymalısınız. Evlerde kesip, koparmak işlerini yapmak için kullandığımız makaslar sizlere tahmin edemeyeceğimiz kadar ek kazanç sağlayabilir. En son en zor aşamalardan birisi makas montajı işi veren firmalar ile iletişim kurmaktır.  Türkiye’de işsizlik giderek inanılmaz boyutlara ulaştı. Bu sorun beraberinde işgücünün ucuzlaması anlamına gelmektedir. Evlere ek iş veren firmalar istediği kadar eleman bulabilmektedir. Bunun sonucunda da emeğin karşılığı düşmektedir çalışmak para kazanmak giderlerine çözüm bulmak isteyen herkes firmaların tekliflerini hayır demiyor. Bu sebeple de  makas montaj işi yapma karşılığında ne kadar ücret alacağınızı tam olarak söyleyemeyiz. Bu durum firmaların ihtiyacına göre değişmektedir. Yani herkese teklif yapılmaktadır. Teklifleri kabul eden insanlara hiç gönderilmektedir.

Eve kutulama işi veren firmalar

Ucuz teklif yapılırsa yani emeğinizin çok altında fiyat verilirse kabul etmeyin. Piyasayı düşürmeyi deriz diye tavsiye ederiz çünkü bu işlerin de bir karşılığı olmalı. Sizler zaman ayrılacaksınız emek harcayacaksın hemen bir değeri olmalıdır. Herkese tavsiye makul yapılabilecek uygun fiyat olmadan kesinlikle bu işleri kabul etmeyin. Boş zamanlarını değerlendirmek istiyorum, zamanın yeterli işi nereden alabilirim kime müracaat edeceğim, diye düşünüyorsunuz.

Eve makas montaj işi veren firmalar ihtiyaçları durumunda sizlerin bırakacağı mail adresine birlikte kazanma teklifi gönderecektir. Siz de duruma göre “evet ya da hayır” dersiniz. Aşağıya iş almak için başvuru yapmayı unutmayınız. Sizlerden emeğinizin karşılığını alır ve kredi kartlarınıza çözüm olur. Ancak yeteri kadar karlılık teklif etmeyen firmalarla asla çalışmayınız. Emeğin karşılığı neyse onu almalısınız.

Bir önceki yazımız olan Toplu iğne paketleme işi başlıklı makalemizde Evde toplu iğne paketleme işi, Eve toplu iğne paketleme işi veren firmalar ve toplu iğne paketleyerek para kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. arkadaşlar burada dolandırıcılık yapıyorlar dikkat edin paranızı kaptırmayın..

    0543 692 64 47

  2. Daha önce makas montaj işi yaptık 3 kişiyiz makas montaj işinde deneyimli yüz bu işte çalışmak istiyoruz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?