Evde makas montaj işi yaparak para kazanma

Montaj işlerine meraklı insanların ek gelir imkanı yakalayacağınız bir işten bahsedeceğiz. Özellikle emeklilerin evde masa montajı yaparak para kazanma imkanı değerlendireceğini düşünüyoruz. Evlere ek iş veren firmalar sürekli farklı ek gelir fırsatları sunuyor.

Bugünkü anlatacağımız konuda parçaları birleştirmeyi seven yetenekli insanlara para kazanma imkanı veren makas montaj işi olacaktır. Her evin ihtiyacı olan makasların asit iki yöntem ile birleştirilerek satışa sunulduğunu biliyor muydunuz? Evet çok zor değil parçalar sadece tornavida yardımı ile birleştirilir. Sonradan küçük bir işlem sayesinde satışa hazır hale gelir. Bu işi herkes kolaylıkla yapabilir. Üniversite öğrencileri boş zamanlarında para kazanmak istiyorsa bu işi değerlendirebilir.

Evde makas montaj işi yapmak istiyorum diyen herkesin bu işe talip olacağını firmalarla iletişim geçmesi gerektiğini hatırlatalım. Evlerde kesip koparmak işlerini yapmak için kullandığımız makaslar sizlere tahmin edemeyeceğimiz kadar ek kazanç sağlayabilir. Bu işi yapmak için firmaların sizinle buluşması görüşmesi bu işi size vermesi gerekir. En son en zor aşamalardan birisi eve makas montajı işi veren firmalar ile iletişim kurmak. Çünkü Türkiye’de işsizlik giderek inanılmaz boyutlara ulaştı. Bu sorun beraberinde işgücünün ucuzlaması anlamına gelmektedir. Evlere ek iş veren firmalar istediği kadar eleman bulabilmektedir. Bunun sonucunda da emeğin karşılığı düşmektedir çalışmak para kazanmak giderlerine çözüm bulmak isteyen herkes firmaların tekliflerini hayır demiyor. Bu sebeple de evde makas montaj işi yaparak para kazanma karşılığında ne kadar ücret alacağınızı tam olarak söyleyemeyiz. Bu durum firmaların ihtiyacına göre değişmektedir. Yani herkese teklif yapılmaktadır. Teklifleri kabul eden insanlara hiç gönderilmektedir.

Eve kutulama işi veren firmalar

Ucuz teklif yapılırsa yani emeğinizin çok altında fiyat verilirse kabul etmeyin. Piyasayı düşürmeyi deriz diye tavsiye ederiz çünkü bu işlerin de bir karşılığı olmalı. Sizler zaman ayrılacaksınız emek harcayacaksın hemen bir değeri olmalıdır. Herkese tavsiye makul yapılabilecek uygun fiyat olmadan kesinlikle bu işleri kabul etmeyin. Boş zamanlarını değerlendirmek istiyorum, zamanın yeterli işi nereden alabilirim kime müracaat edeceğim diye düşünüyorsun.

Evet bu konu hakkında hemen bilgi verelim bu yazının altındaki iletişim bölümünden çalışmak istediğinizi belirten mesajlar yazın. Eve makas montaj işi veren firmalar ihtiyaçları durumunda sizlerin bırakacağı mail adresine teklif gönderecektir. Siz de duruma göre evet ya da hayır dersiniz. Hemen aşağıya iş almak için başvuru yapmayı unutmayın. Sizlerden emeğinizin karşılığını alır ve kredi kartlarınıza çözüm olur. Ancak yeteri kadar teklif etmeyen firmalarla asla çalışmayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde ceviz paketleme işi, ek iş ve Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

  1. arkadaşlar burada dolandırıcılık yapıyorlar dikkat edin paranızı kaptırmayın..

    0543 692 64 47

  2. Daha önce makas montaj işi yaptık 3 kişiyiz makas montaj işinde deneyimli yüz bu işte çalışmak istiyoruz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status