Evde makyaj fırça seti paketleme işi yaparak para kazanma

Bayanların vazgeçilmez makyaj araçlarından birisi olan fırçaların sizlere para kazandıracağını söylesek çok şaşıracaksınız, biliyoruz. Ancak paraya ihtiyacı olanların evde makyaj fırça seti paketleme işi yaparak para kazanma fırsatı yakalayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Eğer ek gelire ihtiyacınız varsa temini rahat bir ek iş istiyorsanız o zaman konu ile ilgili bilgi almaya devam edebilirsiniz. Hele hele tanıdıklarınız fazlaysa bir ekip kurabilirsiniz. İş bölümü yaparak oturduğumuz yerden para kazanmaya Hayır demezsiniz.

Evde paketleme işleri yapmak isteyenlere makyaj fırçası seti üreten firmalar önemli gelir fırsatı sunuyor. Eve ek iş veren firmaların sunduğu bu avantajlar sayesinde özellikle ev hanımları ek kazanç yakalamanın tadına varıyor. Eğer boş zamanlarınızda ailenizin giderlerine engel olmak amacıyla ek gelir imkanı yakalamak istiyorsanız makyaj fırçası seti paketleme işi size önemli kazanımlar vermektedir. Evde makyaj fırçası seti paketleme işi veren firmalar ürünlerinin bir an önce satışa sunulması amacıyla eleman aramaktadır. Elemanlar da doğal olarak zamanı değerlendirmek para kazanmak ailesine gelir üretmek isteyen insanlara uygun görmektedir.

makyaj fırça seti

Eğer bu işi yapmak istiyorum, Boş zamanım fazla, nereye müracaat etmem gerekiyor, diye düşünüyorsanız konu hakkında sizleri bilgilendirelim.

Makyaj fırça seti nasıl paketlenir

Eve ek iş veren firmalar son dönemde bu önemli ek iş sayesinde sizlerinde yüzü gülecek para elde edeceksiniz. Eşinizden çocuklarınızdan rahatsız olmayacaksınız. Evinize yeteri kadar meyve sebze alamıyorsanız, kira ödemekte güçlük çekiyorsanız, kredi kartları boynunuzu büküyorsa işte size oturduğumuz yerden Akşamları yapılacak ek iş fırsatı makyaj fırçası üreten firmaların ürünlerinin belli bir düzene sokulması gerekir. Bunun için de hazırlanmış olan özel paketleri fırçaların yerleştirilmesi gerekiyor. Her fırçanın yerleşeceği boyut ölçü bellidir. Küçük fırçalarım yerleşeceği alan belli orta büyüklükteki ve büyük parçaların konulacağı yerler şekilde gösterilmiştir.

Sizin yapmanız gereken size gönderilecek olan yaklaşık 20 bin makyaj fırçasını altılı, sekizli ve 12’li paket şeklinde hazırlamanız isteniyor. Siz de boş zamanlarında yavaş yavaş istenilen ölçüdeki fırçaları hazır paketlere sıralamanız gerekiyor. İşinizi düzgün ve zamanında yaparsanız firma sizinle çalışmaya devam edebilir .

Makyaj fırça seti paketleyerek ne kadar kazanabilirim

Günlük olarak 30, 40 lira civarında ek gelir sağlayabilirsiniz. Ama ekip halinde çalışma imkanı yakalayabilirsiniz seri bir şekilde iş bölümü yapıp para kazanma fırsatı artar. Tahmini olarak ayda 1200-1300 lira ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde makyaj fırça seti paketleme işi yapmak isteyenlerin firmaların sunduğu bu işten faydalanması gerekir. O zaman hemen firmaların size iş teklifi yapması için aşağıdaki iletişim bölümünde kendinizden bahsedin. Nerede yaşadığınızı, eğitim durumunuzu, yaşınızı, varsa tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Eve makyaj fırça seti işi veren firmalar sizin bırakacağınız mail adresiniz aracılığıyla iş teklifi yapabilir. Böylece siz de boş zamanlarınızı değerlendirerek ailenize önemli bir ekonomik girdi sağlarsınız.

Lütfen özel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde ceviz paketleme işi, ek iş ve Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

34 yorum

  1. Büyükçekmecede ikamet etmekteyim,öğrenciyim ufak kardeşime evde bakıyorum bu yuzden bi yerde çalışamıyorum bu imkanı degerlendirmek isterim geri dönüş yaparsaniz sevinirim,iyi çalışmalar

  2. İstanbul esenyurtta oturuyorum ailemle birlikte yani 3 kişi bu işi yapmak istiyoruz elimiz çok hızlıdır zamanında ve güzel bir şekilde yapabileceğimize inanıyoruz bana dönüş yaparsanız sevinirim.

  3. Konya meramda oturuyorum bu ise çok ihtiyacım var bana yardımcı olursanız çok sevinirim daha önce teşbih ve kokulu tas isi yaptım el becerim vardır bu isi gerçekten istiyorum lütfen bana dönüş yapın memnun olurum

  4. Ev hanımıyım İstanbul tuzladayım acil işe ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız sevinirim

  5. Daha öncede evde bilezik işi yaptım. Elim çokk hızlıdır. İhtiyacım var. Bu işi için benimlede ilgilenirseniz sevinirim. Sizden acil Haber bekliyorum. İzmir/Buca

  6. Evde iş yapmayı seviyorum bu işleri de hızlı ve düzenli bi şekilde yapıp teslim edebilirim paraya ihtiyacım var o yüzden acil iş yapmam lazım dònüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status