UYARIYORUZ!

Evde Mandal Montaj İşi

Hiç inanamayacaksınız ama çamaşırları tutturmak için kullandığınız mandalları montajlamak karlı bir yatırım aracı olabilir. Son zamanlarda bilhassa evde ailesine destek olmak isteyen hanımların bu işlere büyük rağbet gösterdikleri bilinmektedir. Normalde işte çalışma fırsatı bulamayan ev hanımları ailenin yükünü sadece çalışarak değil evde ek iş yaparak da çekmektedir. Durum da bunu gerektiriyor. Sadece kadınlar değil, emeklilerimiz hatta öğrenciler para kazanmak amacıyla mandal montaj işi yapmak için can atıyor. Biz de bu basit ama kazançlı ek iş fırsatı hakkında gerekli bilgileri sizlere sunmak için araştırma yaptık.

Evde artık farklı ek iş olanakları değerlendirmek isteniyor. Para kazandıracak her ne varsa insanlar bu konuda bilgi almak müracaat etmek, çalışmak istiyor.

 Mandal montaj işi yapmak

Evden mandal montajı yapmak oldukça karlıdır. Fakat sorun montaj yapmak değil, imkan veren firmalar ile iletişime geçmek yani yani işi almak ve çalışmaya başlamaktır. İletişime geçmeniz halinde gerekli malzemeler sizlere firma tarafından temin edilir. Yapılacak işin kısaca özeti yapılır. Böylece istenilen süre zarfında iş getirilir ve üretici firmaya teslim edilir. Anlaşma bedeli kadar da biten iş mukabili ücret kazanılır.

mandal montaj işi

Mandal montaj işinden ne kadar ücret alınır?

Anlaşma gereği yaptığın iş kadar kazanırsınız. Eğer kilo ile anlaştı iseniz kilo hesabından ücret alırsınız, tane hesabı anlaşma yaptıysanız mandal başına alacağınız ücret belli olacaktır. Bunun için firmalarla yapacağınız pazarlık çok önemlidir.

İşsizlik sebebiyle firmalar da oldukça ucuz çalışacak personel bulmaya başladı. Bu sebeple net rakam vermek pek doğru değildir. Siz zaman ayrılacaksınız çalışacaksınız bunun karşılığında para kazanacaksınız. Eğer size yeteri kadar ücret teklifi yapılmazsa siz de kesinlikle işi kabul etmeyin, ucuz işgücü olmayınız.

Günde 6-7 saat zaman ayırarak çalışan bir insan en az 1000 lira evde mandal montajı yaparak para kazanma fırsatı yakalamalıdır. Bu hesap üzerinden pazarlık yaptınız evde birkaç kişiyi varsa doğal olarak yapacağınız işin karşılığı geliriniz de iki üç kat artacaktır. Yani 2000 – 3000 lira civarında mandal montaj işi sayesinde kar akışı yakalarsınız.

Mandal montaj işi yapmak istiyorum

Bu işi yapmak isteyen kişiler mandal montaj işi veren firmalarla görüşmek için sitemizin alttaki mesaj bölümünden kendilerine ulaştırılması amacıyla mail adresini yazmaları,  kendilerini tanıtmaları gerekmektedir. Böylece firmalar ihtiyaçları olunca sizlere ulaşacaktır. İstanbul’da daha fazla işveren firma olsa da diğer illerde de çalışmak isteyenlere mandal montaj işi gönderileceğini hatırlatalım.

Bir önceki yazımız olan Evde Sabun Paketleme İşi başlıklı makalemizde Sabun Paketleme İşi ve sabun paketleme işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

62 yorum

 1. bu ise cok ihtiyacim var herturlu paketlemee isini yapabiliriz kalabalik aileyiz elimizde hizlidir lutfen iletisime gecin 0531 595 7906

 2. Evde is yapmak istiyorum
  .mandal isi ..sabun isi
  Ya da farketmez..onerolerinizi bekliyorum. Calismayi seviyorum

 3. İzmirde yasiyorum..ev hanimiyim (lise mezunuyum)elim hemen hemen hertürlü ELişine ve EVişine yatkındır.(boncuk,abiye…ve şeker paketledim)..uzun vadede işinizi yapmak istiyorum.Saygilar

 4. Evde mandal isi yapmak istiyorum kalabalik aileyiz gercekten bu ise ihtiyacim var lutfen arayin 05367191252

 5. Kahramanmaraş lıyım, işsizim. Evde mandal paketleme veya buna benzer işler yapmak istiyorum. Cevap verirseniz memnun olurum.

 6. Evde mandal montajı işini yapmak istiyorum lütfen ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim izmir bayrakli

 7. İki kişiyiz İzmir menemen de oturuyoruz mandal işinden yararlanmak istiyoruz lütfen yardımcı olur musunuz

1 2 3 5

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?