Evde mandal montaj işi yaparak para kazanma

Para kazanmak için farklı araçlar argümanlar sizleri bekliyor. Hiç inanamayacaksınız ama çamaşırları tutturmak için kullandığınız mandal montaj işleri yaparak para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Son zamanlarda bilhassa evde ailesine destek olmak isteyen hanımların bu işlere büyük rağbet gösterdikleri bilinmektedir. Normalde işte çalışma fırsatı bulamayan ev hanımları ailenin yükünü sadece çalışarak değil evde ek iş yaparak da çekmektedir. Durum da bunu gerektiriyor. Çünkü yeteri kadar para bulamayan aileler mecburen evde ek kazanç fırsatları hakkında bilgi edinmek istiyor. Evlere mandal montaj işi veren firmaların sunduğu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek istiyorlar.

Sadece kadınlar değil, emeklilerimiz hatta öğrenciler para kazanmak amacıyla mandal montaj işi yapmak için can atıyor. Biz de bu basit ama kazançlı ek iş fırsatı hakkında gerekli bilgileri sizlere sunmak için araştırma yaptık.

Evde artık farklı ek iş olanakları değerlendirmek isteniyor. Para kazandıracak her ne varsa insanlar bu konuda bilgi almak müracaat etmek, çalışmak istiyor.

 Mandal montaj işi

Evde mandal montajı yaparak para kazanmak oldukça kolaydır. Fakat sorun montaj yapmak değil mandal montajı veren firmalar ile iletişime geçmek işi almak çalışmaya başlamaktır.

Peki nasıl iletişim kurulur, kimlerle görüşürüz. Eve mandal montaj işi veren firmalar ile iletişime geçmeniz halinde gerekli malzemeler sizlere firma tarafından temin edilir. Yapılacak işin kısaca özeti yapılır. Böylece istenilen süre zarfında iş getirilir ve üretici firmaya teslim edilir. Anlaşma bedeli kadar da biten iş mukabili ücret kazanılır.

mandal montaj işi

Mandal montaj işinden ne kadar kazanırım

Mandal montaj işinden ne kadar ücret alırım? Anlaşma gereği yaptığın hiç kadar para kazanırsınız. Eğer kilo ile anlaştı iseniz kilo hesabından ücret alırsınız, tane hesabı anlaşma yaptıysanız mandal başına alacağınız ücret belli olacaktır. Bunun için firmalarla yapacağınız pazarlık çok önemlidir.

İşsizlik sebebiyle firmalar da oldukça ucuz çalışacak personel bulmaya başladı. Bu sebeple net rakam vermek pek doğru değildir. Siz zaman ayrılacaksınız çalışacaksınız bunun karşılığında para kazanacaksınız. Eğer size yeteri kadar ücret teklifi yapılmazsa siz de kesinlikle işi kabul etmeyin, ucuz işgücü olmayın.

Günde 6-7 saat zaman ayırarak çalışan bir insan en az 1000 lira evde mandal montajı yaparak para kazanma fırsatı yakalamalıdır. Bu hesap üzerinden pazarlık yaptınız evde birkaç kişiyi varsa doğal olarak yapacağınız işin karşılığı geliriniz de iki üç kat artacaktır. Yani 2000 – 3000 lira civarında mandal montaj işi sayesinde ek gelir sağlayabilirsiniz.

Mmandal montaj işi yapmak istiyorum

Bu işi yapmak isteyen kişiler evlere mandal montaj işi veren firmalarla görüşmek iş almak için sitemizin alttaki mesaj bölümünden kendilerine ulaştırılması amacıyla mail adresini yazmaları,  kendilerini tanıtmaları gerekir. Böylece firmalar ihtiyaçları olunca sizlere ulaşacaktır.

İstanbul’da daha fazla işveren firma olsa da diğer illerde de çalışmak isteyenlere mandal montaj işi gönderileceğini hatırlatalım. Diğer evde ek iş fırsatlarını değerlendirmek için aynı şekilde onlara da başvuru yapmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Evde sabun paketleme işi başlıklı makalemizde Evlere sabun paketleme işi veren firmalar, evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numarası ve paketleme işi veren firmaların telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

88 yorum

  1. Evde mandal isi yapmak istiyorum kalabalik aileyiz gercekten bu ise ihtiyacim var lutfen arayin 05367191252

  2. Kahramanmaraş lıyım, işsizim. Evde mandal paketleme veya buna benzer işler yapmak istiyorum. Cevap verirseniz memnun olurum.

  3. Ben daha öncedende bilezik işini yapmıştım. Elim oldukça hızlıdır. İhtiyacım var benimle de ilgilenirseniz sevinirim. Sizden haber bekliyorum. İzmir/Buca

  4. Evde mandal montajı işini yapmak istiyorum lütfen ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim izmir bayrakli

  5. İki kişiyiz İzmir menemen de oturuyoruz mandal işinden yararlanmak istiyoruz lütfen yardımcı olur musunuz

  6. Evde işe ihtiyacım var 2 kişiyiz İzmir torbalida oturuyoruz bize geri dönerseniz sevinirim teşekkürler

1 2 3 6

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status