Evde mutfak havlusu paketleme işi

Mutfakta çalışırken ıslak ellerin korunması amacıyla kullanılan mutfak havlusu sizlere gelir kaynağı olabilir. Ek gelir fırsatı arayan insanlara bugün evde mutfak havlusu paketleme işi hakkında bilgi vereceğiz. Çalışmak isterseniz üretici firmaların sizinle iletişim kurması halinde sizler de ek kazanç yakalayabilirsiniz. Günün her saatinde mutfakta zamanını geçiren ev hanımları birkaç çeşit mutfak havlusunun kullanmak zorunda kalır.

Son yıllarda kağıt havlular yerini alsa da mutfak havlularının modası asla geçmez. Eve mutfak havlusu paketleme işi veren firmalar ürettikleri ya da yurt dışından satın aldıkları ürünlerini ikişerli, üçerli, dörderli paketler halinde satışa sunuyor. Onun için de ürünlerinin belli sayılarda paketlenip hazırlanması gerekiyor.  Bu işi fabrikasyon olarak değil de basit bir yöntemle evden çalışıp para kazanmak isteyen insanlara gönderiyorlar.

mutfak havlusu paketleme işi

Size bu konuda önemli destek sağlayacak olan firmalar ile iletişim kurmanız halinde ayda 1300 lira civarında ek kazanç yakalayabilirsiniz.  Evde mutfak havlusu paketleyerek ailenize ek kazanç fırsatı sunmak istiyorsanız sizlere nasıl hareket etmemiz gerektiğini de söyleyelim. Ek iş sistemi son yıllarda farklı bir anlayış olarak devam etmektedir. Çalışmak isteyenler öncelikle birkaç kişiden oluşan grup ya da ekip adı verdiğimiz arkadaş topluluğu oluşturmalı. Böylece evde yapılacak ek işlere başvuru yapılmalıdır.

Eve ek iş veren firmalar grup halinde çalışan insanlara daha çok iş göndermeyi tercih ediyor.  Sebebi de size verecekleri işin kısa bir süre içerisinde bitirilmesi ve sonuca ulaşmasıdır. Bu durumda da hem üretici firmalar hem de evden çalışıp para kazanmak isteyen insanlar istifade etmektedir.  Çünkü kısa sürede seri üretim sayesinde ekip çalışması Ekip ruhu ile oldukça fazla iş çıkarıyor. Firmalarda ürünlerini kısa süre içerisinde pazarlamanın başarıyorlar.

Kısacası ekibiniz varsa hemen alt taraftaki iletişim formu aracılığı ile iş istediğinizi belirten mesajlar yazmaya başlayın.  Ekibiniz yoksa da birkaç arkadaşımız da oturup konuşun. Bu işi birlikte yapmak istediğinizi belirten yazılar yazmayı ihmal etmeyin. Böylece Evde mutfak havlusu paketleme işi size de teklif edilebilir. Bu sayede ailenizde para sıkıntısı olmaz. Giderlerinize çözüm bulmuş olursunuz. Mail adresinizi mutlaka yapmanız gerektiğini her defasında hatırlatıyoruz.  Aksi takdirde firmalar size iş teklifi yapamaz.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

24 yorum

  1. Acilll işe ihtiyacım var paketleme işleri olsa sevinirim E-Posda olmadiqndan yalnış yazdım bu numaraya iş için arasaz çok sevinirim 05448416256 Ankara

  2. Acilll işe ihtiyacım var paketleme işleri olsa sevinirim E-Posda olmadiqndan yalnış yazdım bu numaraya iş için arasaz çok sevinirim 05448416256 Ankara

  3. Acilll işe ihtiyacım var paketleme işleri olsa sevinirim E-Posda olmadiqndan yalnış yazdım bu numaraya iş için arasaz çok sevinirim 05448416256 Ankara

  4. Acilll işe ihtiyacım var paketleme işleri olsa sevinirim E-Posda olmadiqndan yalnış yazdım bu numaraya iş için arasaz çok sevinirim 05448416256 Ankara

  5. Antalya merkez oturuyorum. Evde Ek işe ihtiyacımız var. 2 arkadaşız paketleme ise yapabiliriz. Lütfen acil dönüş yapın çok ihtiyacımız var.

  6. 3 kişiyiz ist maltepe de oturuyoruz her türlü paketleme işlerini kısa sürede yaparız deneyimimiz mevcuttur

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status