UYARIYORUZ!

Evde mutfak havlusu paketlemek

Mutfakta çalışırken ıslak ellerin korunması amacıyla kullanılan mutfak havlusu sizlere gelir kaynağı olabilir.  Çalışmak isterseniz üretici firmaların sizinle iletişim kurması halinde sizler de  kazanç yolu bulabilirsiniz. Günün her saatinde mutfakta zamanını geçiren ev hanımları birkaç çeşit mutfak havlusunun kullanmak zorunda kalır.

Son yıllarda kağıt havlular yerini alsa da mutfak havlularının modası asla geçmez. Mutfak havlusu  firmaları ürettikleri ya da yurt dışından satın aldıkları ürünlerini ikişerli, üçerli, dörderli paketler halinde satışa sunuyor. Onun için de ürünlerinin belli sayılarda paketlenip hazırlanması gerekiyor.  Bu işi fabrikasyon olarak değil de basit bir yöntemle evden çalışıp havalara uçmak isteyen insanlara gönderiyorlar.

mutfak havlusu paketlemek

Size bu konuda önemli destek sağlayacak olan firmalar ile iletişim kurmanız halinde ayda 1300 lira civarında ek kazanç bulabilirsiniz.  Mutfak havlusu paketleyerek ailenize ek kazanç fırsatı sunmak istiyorsanız sizlere nasıl hareket etmemiz gerektiğini de söyleyelim. Ek iş sistemi son yıllarda ÇETREFİLLİ bir anlayış olarak devam etmektedir. Çalışmak isteyenler öncelikle birkaç kişiden oluşan grup ya da ekip adı verdiğimiz arkadaş topluluğu oluşturmalı. Böylece evde yapılacak ek işlere başvuru yapılmalıdır.

Eleman arayan firmalar grup halinde çalışan insanlara daha çok iş göndermeyi tercih ediyor.  Sebebi de size verecekleri işin kısa bir süre içerisinde bitirilmesi ve sonuca ulaşmasıdır. Bu durumda da hem üretici firmalar hem de evden  kazanmak isteyen insanlar istifade etmektedir.  Çünkü kısa sürede seri üretim sayesinde ekip çalışması Ekip ruhu ile oldukça fazla iş çıkarıyor. Firmalarda ürünlerini kısa süre içerisinde pazarlamanın başarıyorlar.

Kısacası ekibiniz varsa hemen alt taraftaki iletişim formu aracılığı ile iş istediğinizi belirten mesajlar yazmaya başlayın.  Ekibiniz yoksa da birkaç arkadaşımız da oturup konuşun. Bu işi birlikte yapmak istediğinizi belirten yazılar yazmayı ihmal etmeyin. Böylece mutfak havlusu paketlemesi size de teklif edilebilir. Bu sayede ailenizde para sıkıntısı olmaz, giderlerinize çözüm bulmuş olursunuz. Mail adresinizi mutlaka yazmanız gerektiğini her defasında hatırlatıyoruz.  Aksi takdirde hiç bir esanafın size iş teklifi yapamayacağınızı hatırlatmak zorundayız. Temizlik sektörü yeni elemanlar arıyor.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. Manisa turgutluda oturuyorum.acil işe ihtiyacım var paketleme işi olursa çok iyi olur lütfen yardımcı olursanız çok sevinirimm

  2. Acilll işe ihtiyacım var paketleme işleri olsa sevinirim E-Posda olmadiqndan yalnış yazdım bu numaraya iş için arasaz çok sevinirim 05448416256 Ankara

  3. Antalya merkez oturuyorum. Evde Ek işe ihtiyacımız var. 2 arkadaşız paketleme ise yapabiliriz. Lütfen acil dönüş yapın çok ihtiyacımız var.

  4. 3 kişiyiz ist maltepe de oturuyoruz her türlü paketleme işlerini kısa sürede yaparız deneyimimiz mevcuttur

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?