UYARIYORUZ!

Evde muz toka montajı yaparak para kazanma

Bayanların en sevdiği saç aksesuarlarından biri olan toka paketleme işi ya dadeğerlendirmek istemektedir. Bugün sizlere muz toka  montajı hakkında muz toka montajı yaparak nasiplenmek ister misiniz? Biliyoruz ki bayanlar posta alanlarında mutlu günlere yaklaşmak için her türlü takibi malumat paylaşmak derdindeyiz. Bu konuda nasıl gelir elde edeceksiniz, gelirinizi nasıl arttıracaksınız, kaç lira para kazanırsınız bilgiler verelim.

Öncelikle Türkiye’de ekonomik göstergeler pek olumlu gitmediği için vatandaşlarımız da farklı çıkış, arayış içine girmektedirler. Haliyle en  mantıklı gelen de evden çalışarak aile giderlerini karşılamak için destek olmak gibi görünüyor. Bu konuda da en fedakar insanlar bayanlar, ev hanımları olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Evdeki işlerini bitirdikten sonra zamanını nakde  dönüştürme düşüncesindeki hanımlar ailesine yardımcı olmaktadır. Bunun için de evden yapılacak her türlü fırsatı araştırıyorlar.

Bugün sizlere farklı ve etkili ek iş  oluşumlarını anlatacağız. Sadece bayan, ev hanımları değil, emekli ve öğrenci insanlarda bu işi rahatlıkla yapabilir. Muz toka montaj çalıması veren yardımcılar sizlere bu işi sunuyor. Sizler de başvuru yapacaksınız. Talepleriniz değerlendirilecek gerekli görülenlere çalışma teklifi yapılacaktır.

TOKA İŞİ

Ayda 1000 lira civarında papel elde etme fırsatınız bulunmaktadır. Bir kişinin günde 4-5 saat kadar muz  toka montajı yapması için tahmini olarak yapılan hesaptır. Siz ister çalışma saatinizi artırın, isterseniz çalışan kişi sayısını artırın o zaman geliriniz doğal olarak daha da artış gösterecektir.

Muz toka işi yapmak istiyorum kime müracaat etmeliyim, nereye müracaat etmeliyim. Bu işi nasıl almalıyım diye düşünmeye başladınız. En güzel soruyu kafanızda tasarlıyorsunuz. Çünkü iyice düşünmek Plan yapmak gerekiyor. Siteniz bu konuda sizlere destek sunmaktadır. Yani muz toka toka paketleme veren departmanlar ile sizleri buluşturmak için aracılık görevini yerine getirmektedir. Yani çalışmak isteyenler yada iş vermek isteyenler bu yazı altındaki iletişim formuna düşüncelerini yazabilir.

Eğer iş arıyorsanız kendinizin durumunu belirten mesajlar yazın. Kaç yaşında olduğunuzu, kaç kişilik grubunuz var, daha önceki tecrübeleriniz gibi kendinizi örneklerle anlatabilirsiniz. Böylece muz toka cabası için ilk adımı atmış olursunuz. Size iş verecek olan kişiler yazacağınız mesajları değerlendirecek uygun olanlarla iletişime geçecektir. İletişim kurmak için sadece mail adresi yazmanızı önermekteyiz.  Çünkü telefon numaranız ya da özel bilgilerinizi kötü niyetli insanlar kullanabilir. Mail adresi sizin için yeterlidir. Başka ek işler yapmak istiyorsanız sitemizdeki bütün işleri tek tek inceleyip uygun olanlara başvuru yapın. Muz toka montajı yaparak önemli oranda akçe kazanacağınızı unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katla başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. 4 kişilik ekibim ile urunleri zamanında teslim ederim temiz bir çalışma yaparım işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim Teşekkürler.

  2. zonguldakta yasıyorum 2 kışıyız her turlu ısı yaparız. Ek ıse ıhtıyacımız var yardımcı olursanız seviniriz.

  3. İstanbul sancaktepede oturmaktayiz. 3 kişiyiz her türlü paketleme işini yaparız. Zamaninda teslim ederiz. Geri dönüş yaparsanız seviniriz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?