Evde naftalin keseleme işi yaparak para kazanma

Çok kazandıran bir ek iş arıyorsanız sizlere evde naftalin keseleme işi yaparak para kazanma fırsatını değerlendirmenizi öneririz. Peki bu işten nasıl para kazanılır, ne kadar kazanılır, nasıl yapılır sizlere kısaca anlatalım.

Eğer uygun zamanınız varsa zamanı değerlendirmek istiyorsanız farklı bir ek gelir fırsatı düşünüyorsanız işte size uygun bir para kazanma aracı…

Naftalin keseleme işi veren firmaların sunduğu bu fırsatı değerlendirin. Böylece önemli miktarda ek kazanç sağlayabilirsiniz. 2017 senesinde en çok tercih edilen ek işler arasında yer alan bu para kazanma fırsatı mutlaka değerlendirilmesi gerekir. Bu işi tek başımıza çok rahatlıkla yapabilirsiniz. Firmalar genellikle ekip halinde çalışanları tercih etse de Naftalin keseleme işi tek başınıza da rahatlıkla yapılabilir.

Evde naftalin keselemek istiyorum

Bu işi evlere veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Siteniz bu konuda sizlere destek sağlamaktadır. Elbette doğrudan iş vermiyor. Ancak evlere iş fırsatı sunan firmalar ile çalışmak isteyenlerin buluşmasına aracılık yapıyor. Evde naftalin keseleme işi istiyorum diyorsanız yapmamız gereken bu yazının altındaki iletişim formunu doldurun. İşi almak istediğinizi belirtin. Kendinizden bahsedin. Mail adresinizi yazın. Naftalin keseleme işi veren firmalar elemana ihtiyacı olduğu zaman uygun bulurlarsa size çalışma teklifi yaparlar.

Naftalin keseleme işi veren firmalar

Siz de size yapılan iş teklifini beğenirseniz, yani fiyatını uygun görürseniz işi alırsınız ve boş zamanlarınızda para kazanmaya başlarsınız.

Nasıl yapılır?

Küçük minik keselerin içine istenilen miktarda naftalin koymamız gerekiyor. Sonra da küçük tüllerin içine sarılıp kolilere yerleştirmeniz esas alınmaktadır. Bu kadar kolay yapılan bir ek gelir fırsatını herkesin değerlendirmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Özellikle emekliler ve ev hanımları sizlere oldukça büyük bir katkı sağlayacak olan bu fırsatın mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini unutmayınız.

Naftalin keseleme işi veren firmalar

Biliyoruz ki maaşlarınız yetmiyor. Hanımların evin giderlerine para yetirmekte zorlandığını, çocuklarına istedikleri yiyecek içecek ve giyecekleri alamadıklarını biliyoruz. O halde siz de basit bir ek gelir fırsatından faydalanabilirsiniz. Size çuval içinde gönderilecek olan naftalinlerin istenilen gramajda minik keselere paketlenmesi gerekmektedir.

İşinizi bitirdiğiniz zaman firma ile iletişim kurarsınız ürünleri firmanın adresine gönderirsiniz. Kontrol edilir, teslim alınır karşılığında da sizin paranız hesabınıza yatırılır. Eğer yakın bir yerdeyseniz firma ürünleri kendisi teslim alır ve size nakit olarak paranızı öder.

Evde naftalin keseleme işi yaparak para kazanmanın mutluluğunu yaşamak isteyenler hemen fırsatı değerlendirirsin. Ayda 1000 lira civarında ek gelir kazanmak istiyorsanız mutlaka bu konu altına başvuru formunu doldurmanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status