Evde Naftalin keseleme işi yaparak para kazanma

Çok değersiz, önemsiz gibi düşünülen ancak oldukça büyük bir işlevi yerine getiren Naftalin hakkında size bilgi vereceğiz. Ayrıca sizlere evde Naftalin keseleme işi yaparak para kazanma fırsatı hakkında bilgilendirme yapacağız.

Ev hanımlarının yardımcı malzemelerinden birisi olan bu önemli malzeme aslında başka işlere de yazıyor. Evet elbiselerinizi, yataklarınızı ve yorganlarımızı gizli sinsi düşmanlardan koruyor. Güve evde en sevdiğiniz kıyafetlerimizi mahvedebilir. Bunun için bayanlar önlem amaçlı elbiselerin dolapların arasına Naftalin yerleştirir. Bunlar Bu tehlikeli minik yaratıkların hareket alanını daraltır. Böylece güzel yorganlar, battaniyeler, yastıklar, yün kazaklar delik deşik olmaktan kurtulurlar.

Bizim esas konumuz farklı. Evde Naftalin paketleme işi veren firmalar sayesinde para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Biraz da dar gelirli paraya ihtiyacı olan aileler bu işi yaparak ek gelir sağlayabilir. Biliyoruz ki Türkiye’nin hemen hemen her evinde hep kazanç düşünülmektedir. Özellikle bir kaç çocuğu olan evin kira ve geliri az olan insanlar fazladan bir şeyler yapmak zorundadır.

Eğer bu bahsettiğimiz gruba dahil oluyor sana o zaman sizler de evde Naftalin keseleme işi yaparak para kazanma düşüncesine sahip olabilirsiniz.

Evde Naftalin keseleme istiyorum

Naftalin paketlemek istiyorum derseniz sizlere ne yapmamız gerektiğini anlatalım. Evde Naftalin paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurarak bu işi almanız gerekir. Peki nasıl yapacaksınız oldukça basit olduğunu söyleyebiliriz. Naftalin işi veren firmalar ile doğrudan temas kuramazsınız. Kimlerin bu işi verdiğini yaptırmak istediğini bilemezsiniz.

Evde Naftalin paketleme işi veren firmalar

Sitemiz eve ek iş veren firmalar ile evde çalışarak ailesine destek olmak isteyenlere buluşturma görevini üstlenmiştir. Bu amaçla özellikle çalışmak isteyen insanlar bu yazının altındaki iletişim yorum mesaj bölümünden çalışmak istediğini belirten yazılar yazılmalıdır. Yani eve ek gelir fırsatı sunan kişiler kurumlar ile iletişime geçmek için öncelikle sitemizin sunduğu fırsatı değerlendirmelisiniz. Aşağıdaki mesaj bölümüne kendinizden bahsedin kaç kişi olduğumuzu ne kadar zamanınız bulunduğunu nerede yaşadığınızı tecrübeniz varsa bunlardan bahsedebilirsiniz.

Böylece firmalar sizin bıraktığınız mail adresinizden arayacak size iş teklifi yapacak. Siz de boş zamanlarınızı paraya değiştireceksiniz. Ailenize geliriz sağlayacaksınız.

Evde Naftalin keseleme işi nasıl yapılır

Firmaların sizleri göndereceğim Bir çuval Naftalin istenilen gramajda küçük keselere yerleştirilmelidir. Satışa hazır hale getirilmelidir. Böylece Sizler de emeğinizin karşılığı olan parayı alacaksınız firma ile ister paket başı isterseniz herkese başı anlatabilirsiniz. Böylece ek gelir fırsatlarından yakılan yararlanmış olursunuz. Evde Naftalin keseleme işi yaparak ayda ortalama 1000 lira civarında ek kazanç elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çocuk bakıcılığı yaparak para kazanma başlıklı makalemizde çocuk bakarak para kazanma, evde çocuk bakıcılığı işi ve Evde çocuk bakıcılığı yapmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. Merhaba. Yurtdisinda yasiyorum. Azerbaycan Bakude. Burda bayiniz varsa calismak isterim. Bos zamanim cok.cocugum yok.

  2. Merhabalar İstanbul Sultangazi de yaşıyorum evde kızımla paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapin

  3. böyle boş boş yazılar yazıyorsunuz sonra zaman kaybı ve hüsranla bitiyorne ortada firma var nede biş ilanı bende zarf katlama işi yapmak istedim ama hiç bir sitede iş ilanı yok.boş laf bunlar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status