UYARIYORUZ!

Evde Nazar Ağacı Süsleme Tasarlama

Türklerin ilk inançlarından Şaman kültürünün bir parçası olan nazar boncuğu nazar ağacı, tasarlama, süsleme işi yaparak köşe olmak zor değil.. Son yıllarda hediyelik eşya kavramı farklı boyutlara taşınmaya başlayınca insanlar da aklına gelen her türlü objeyi süsleyip satışa sunmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de nazar ağacı olarak adlandırılan tasarım olduğunu söylemek istiyoruz.

Nazar boncuğu paketleme

İzmir’in Kemalpaşa ilçesi yakınlarındaki küçük bir köy bu iş için önemlidir çıkış fırsatı yakalamış.  Köyde tamamen turizme yönelik olarak nazar boncuğu türevleri satışa sunulmuş. Dolayısıyla eve nazar boncuğu paketleme işi ya da nazar ağacı yapma işi veren firmalar kişiler sizden en önemli bir gelir imkanı verebilir.

Nazar boncuğu paketleme

Gerçekten insanın aklı, hafsalası alabilecek türden değil. Size bahsettiğiniz konum bin bir çeşit nazar boncukları farklı tasarımlarla şekillenerek insanların ilgisini çekiyor. En yakın çevreden bu köye günübirlik turistik geziler düzenlenerek nazar ağacı satışı yapılıyor. Hem de uzak noktadaki insanlara ulaşması amacıyla bu ürünler pazarlanıyor.

Farklı tasarımlara ihtiyaç olduğu için evde nazar ağacı yaparak para kazanma düşüncesindeki insanların da gelir elde etmesi mümkün gözüküyor Size tavsiyemiz takı tasarım boncuk işleri ile meraklı iseniz, farklı düşünceleri şekillendirip insanların beğenisine sunmak istiyorsanız  istifade edebilirsiniz.

Eve nazar ağacı süsleme işi vermek isteyen kişiler gerekli durumlarda sizlerle iletişime geçebilir. Kendinizin hangi özelliklere sahip olduğunu ve neler yapabileceğini anlatabilirsiniz. İnanılmaz bir boyutlara ulaşmış bu sektörün, uzaktan yakından herkese önemli kazanç fırsatı sunacağını hatırlatmak istiyoruz. O halde eve nazar ağacı süsleme işi veren kişiler firmalar ve organizatörler ile iletişim kurmanız şart. Kazancınız ise yapacağınız kendinize özgü farklı tasarımlarla şekillenebilir. Hem evde nazar boncuğu paketleme işi hem de  nazar ağacı tasarlama süsleme işi sayesinde uygun bir ek gelir fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğer tasarlama bilmiyorsanız paketleme işine talip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Balon Paketlemekten Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. izmirde oturuyorum ağaç süsleme paketleme vb el pratikliği yaratıcılık gerektiren işleri yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  2. 4 kişilik ekibim var nazar boncuklu ağaç süsleme isini yapabiliriz nazar boncuk paketleme isini yapabiliriz istenilen tarihte teslim edebilirim iletişim 05438202753

  3. 4kisilik ekibim var Nazar boncuk paketleme isini yapabilirim elimizde cabuk istenilen zamanda teslim edebiliriz iletişim 05438202753 nazar boncuklu agac suslemesini de yapabilirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?