UYARIYORUZ!

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Bildiğiniz gibi düğünleri çok severiz. Uzak yakın demeden bir davul zurna, klarnet sesi duyduk mu, düğüne koşarız. Sizler de bu günleri renklendirmek istiyorsanız evde nikah şekeri paketleme işi insanların düğün çıkışında eline verdikleri şekerlere yön verebilirsiniz. Bu ne demek diye düşündünüz. Şunu demek istiyoruz. Sadece eğlenmeye düğüne gitmeyin, bazen de ek iş yaparak ailemize destek olun.

Düğüne giderken aldığınız yeni kıyafetlerin, ayakkabıların, Kuaför paralarının aile bütçesine yeniden kazandırılması gerekir. O halde eve nikah şekeri işi veren firmaların verdiği desteği değerlendiriniz.

En çok tercih edilen ek iş ekler

Para kazanmaya ne dersiniz? “Allah Deriz!” “Nerede öyle iş, varsa biz de yapalım.” diyorsunuz. Var. Türkiye’de en çok tercih edilen ek iş ek iş nikah şekeri paketleme, hazırlama işi olduğunu söyleyebilirim. Çünkü özenle paketlenmesi, süslenmesi, hazırlanması icap eder. Bu işlerin de elle yapılması mecburidir. Birazcık emek harcanması, sevgi verilmesi şekil verilmesi, göze hoş gelmesi gerekir.

Dünya evine giren çiftlerin en önemli gününde unutulmaz hatıra özellik taşıyan bu şekerler oldukça farklı tasarımlarda üretiliyor. Tasarımın sınırı yok. Kimileri nikah şekeri tasarlaması ile uğraşırken, kimileri de bu hazırlanmış paketlenmeye misafirlere sunulmaya çalışılan şekerleri için çalışır. Kullanıma hazır hale getirmek için uğraşıyorlar.

nikah şekeri işi

Evde nikah şekeri paketleme işi istiyorum

İşi veren firmaların telefon numarası kaç? Nasıl ulaşırım diyenler size hemen işin en kolayını söylüyoruz. Bu işi yaptırmayı düşünen kişiler sitemizin sizlere sunduğu fırsatlardan faydalanıyor. Yani bu yazının altına çalışmak istediğinizi evde nikah şekeri paketlemek istiyorum bana da iş verin diyenler için sitemiz aracılığı ile duyuyor.

Aşağıya iletişim kurma bölümüne bu işi yapmak istediğinizi, acilen işe ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Evde kaç kişi çalışabileceğini, daha önce bu işi yaptıysanız tecrübelerinizi yazabilirsiniz.

Evlere nikah şekeri işi gönderen firmalar sizin başvurularınızı göre size nikah şekeri paketleme işi teklif eder. Ancak pazarlık yapacaklarını unutmayın. Teklifi olumlu bulursunuz yapmak isterseniz siz de kabul edersiniz. Böylece size iş verilir. Gönderilecek olan şekerler ve şekerlerin belli bir tasarım içinde paketleneceği malzemeler tarafınıza yakınsınız bizzat, uzaksınız kargo ile gönderilir.

Tecrübeli iseniz hiç tereddütsüz size iş verilir. Ancak bir defa bu işi yapacaksanız iyice sorup öğrenmeden kendi kafanıza göre şeker paketleme işi yapmayın. Sonra firma beğenmez ücrette ödeme yapmaz. Size gönderilecek olan belli miktarda şekerlerin istenilen zamanda teslim edilmesi gerektiğini unutmayın

Özellikle yaz dönemlerinde düğünlerin tarihi bellidir. İşin yetişmesi gerekmektedir. Ayda kişi başı 1500 TL gibi bir meblağ almak istiyorsanız ekibinizi kurun. Çalışmak için kolları sıvayın. Bu işi herkes rahatlıkla yapabilir. Çocuklardan bile destek alabilirsiniz. Kimileri ip bağlar, kimleri minik etiketleri yapıştırır.

Çok zevkli, dikkat gerektiren, el çabukluğu isteyen bir ek iş yapmak istiyorsanız hemen konu altına iş başvurusu yapın.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır ve Eve ceviz kırma işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

12 yorum

  1. Merhaba ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  2. Merhaba ben muğla dalamanda oturuyorum ev hanımıyım iş olduğunda bilgilendirirseniz memnun olurum

  3. Merhabalar.evde boş vaktim çok oluyor ve ek işe çok ihtiyacım var . İtina ile yaparım memnun kalırsınız emin olun lütfen dönüş yapın. Muğla/merkez/yeniköy mahallesi

  4. Ben 40 yaşıda devlet memuruyum. 2017 yılında kocaeli üniversitesi lösemi(ilik kanseri) teşhisi koydu.kemoterapi ve Gebze Anadolu Sağlık Merkezi Hast ilik nakli oldum. Nakil olalı 5 ay oldu. Ben işe 1,5 yıl sonra başlayacagım eşim ve ben ufaktefek ihtiyaçlarımızı ve ilaç paralarını çıkartmak için evde iş arıyoruz.biz kocaeli kandırada oturuyoruz. Arabamız var uygun görürseniz malzemeyi arabamızla teslim alır ve teslim ederiz. işi uygun görürseniz seviniriz. İyi çalışmalar.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?