UYARIYORUZ!

Evde oyuncak montaj işi yap!

Uzmanlar çocukların gelişimi açısından oyuncakların çok önemli olduğunu söylüyor. Her yaştan insan hem oyuncak montaj işinden hem de çocukların gelişimine katkı sağlıyor. Son yıllarda internet oyunları oyuncak anlayışını değiştirse de bazı oyuncaklar oturarak ailece arkadaş ortamında oynanması gerekiyor.

Eğer siz de hem kendi bütçenize destek olmak ailenizin masraflarına ‘dur’ demek hem de fiziksel olarak oynanan oyunların yaşaması için bir şeyler yapmak istiyorsanız size farklı bir fikir vereceğiz. Oyuncak işi size bir taşla iki kuş vurma imkanı verecektir. Birincisi  oyuncak montaj işi sunanlar sayesinde zamanınızı değerlendirip averaj kazanacaksınız.  İkincisi de kaybolmaya yüz tutmuş insanların unuttuğu ancak çocukların oynamaktan haz aldığı mükemmel oyuncakları devam ettireceksiniz. Üstelik bunları yaparken insanı bir görev de yapmış olacaksınız.

Söylemek istediğiniz şudur; ek iş arayan genç yaşlı, kadın erkek, emekli, vasıflı vasıfsız, okumuş okumamış, tecrübeli tecrübesiz hiç fark etmez.  ‘Ben bu işi yapabilirim. Hem de oyuncakların gelecek kuşaklara taşınmasına destek olmak istiyorum. ‘ diyenler arasında iseniz hemen sizlere prosedür ile ilgili kısa bilgilendirme yapalım. Böylece öğrenci iseniz eğitim masraflarınızı çıkartırsınız. Ev hanımı iseniz eşinizin yetmeyen maaşına bir nebze olsun destek olursunuz. Eğer emekli olup da bir türlü ayın sonunu getiremiyorsanız extra peşindeyseniz sizler de rahat bir emeklilik dönemi için eve oyuncak montaj işi sağlayanlar sayesinde rahat yaşamanın hazzını tanımış olursunuz.

evde oyuncak montajı

‘Tamam anladık. Bu işi yapmak istiyoruz.  Nasıl yapılır, nereden alınır, kaç lira para kazanacağız’ diye düşünmeye başladığınızı tahmin ediyoruz. Elbette oyuncak montajı sizlere katma değer sağlayacaktır. Bu işi almak için firmalarla görüşüp konuşup işe başlamanız gerekiyor.  İşi aldığınız takdirde her oyuncağın montaj şekli farklı olacağı için size şema ile oyuncakların montajı gösterilecektir.

Yapacağınız işin niteliğine göre kazancınız farklılık gösterecektir. Örneğin kolay bir oyuncak montaj işi yapacak iseniz geliriniz düşük olacaktır. Hayır, meşakkatli, zaman alıcı bir oyuncağı montaj yapmanız gerekecek. Doğal olarak buna göre size fiyat teklifi yapılacaktır.

Eğer bu işi yapmak istiyorsanız eve oyuncak montajı sizlere iş teklifi yapmasına kulak vermelisiniz. Bu amaçla da yazının sonunda yer alan iletişim formundan en iyi şekilde istifade etmeniz gerektiğini bilmenizde fayda var.

Bir önceki yazımız olan Balon Paketlemekten Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Oyuncak montaj isini yapabiliriz istenilen zamanda teslim edebiliriz 4 kişilik ekibim var elimizde cabuk iletişim 05438202753

  2. Fabrika da üç vardiya çalışıyorum montaj işini iyi biliyorum proje okurum bu ise talibim 29 yaşında izmitde ikamet ediyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?