Evde perde ruleti paketleme işi yaparak para kazanma

Bayanların çok sevdiği, erkeklerin ise neredeyse en nefret ettiği bir aparattan para kazanmak ister misiniz? Evet yanlış duymadınız evde perde ruleti paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenlere bu iş hakkında kısa bilgilendirme yapacağız.

Girişte erkeklerin sevmediği bir aparat diye afif bir ironi yaptık. Gerçekten de hanımlar perdeleri yıkar, takma işini erkeklere bırakırlar. Erkekler de evin en uç noktasına uzanarak perdeleri tutturmak için kullandıkları perde ruletlerinden nefret ederler. Şu anlamda nefretten bahsediyoruz.  Kollarını uzatarak dikkat ederek yavaş yavaş ruletleri kornişlere geçirmeleri oldukça can sıkıcıdır.

Nedense bu görev de hep erkeklere kakır.  Çamaşır makinası perdeleri yıkar.  Perdeleri takma görevi hep erkeklere verilir. Bu sebeple erkekler bu işi pek sevmez.

Ancak eğer para kazandıracaksa o zaman işin rengi değişir. Boş zamanı olan emekli bay bayan,  kadın erkek ,öğrenci iç fark etmez . Bu işi yapabilir. Çünkü evlere perde ruleti paketleme işi veren firmalar oldukça bol para dağıtmaktadır. Hem de bu ruletleri sayarak paketleme yapmanız yeterlidir. Bu işi kim yapamaz ki? Çocuk oyuncağı diye bir tabir var ya.  İşte tam bu iş için geçerlidir.

O zaman siz de hemen sıraya girin. Bu işi yapmak için firmaların size de iş göndermesine fırsat verin. Peki firmalarla nasıl iş gönderecek. Nasıl yapacaksınız, kaç para kazanacaksınız …

perde ruleti paketleme işi

Firmalar sizin talebiniz doğrultusunda iş gönderebilir. Bu yazının altındaki iletişim bölümünden perde ruleti işi veren firmalarla temas kurabilirsiniz. Yani alttaki formu kullanarak kendinizi en iyi şekilde tanıtın.  Çalışmak istediğinizi boş zamanınız olduğunu yazın. Nerede yaşadığınızdan bahsedin. Kaç kişi olduğunuzda söylemeyi unutmayın.  Çünkü ekip olarak çalışanlar daha avantajlıdır. Hem para kazanma anlamında hem de işlerin çabuk bitmesi açısından firmalarında tercih sebebidir.

Eğer anlaşma sağlarsanız firmaların size göndereceğim 10000 perde ruletini istenilen sayıda küçük paketlere yerleştirmeniz gerekir. Elbette bunu yaparken de 100!lük paketler ya da 50’li 20 gibi firmanın size söyleyeceğiz sayıda paketlere rulet yerleştirmeniz gerekmektedir.

Bu işi yaparak ne kadar kazanabilirim?  Yine iş veren firma ile yaptığımız anlaşma belirleyecektir. Örneğin paket ya da adet gelir elde edeceksiniz. Hemen alt tarafa perde ruleti paketleme işi başvurusu yapın. Sizde sıraya girin para kazanmak için kendinize fırsat verin.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Adanadayım 7 kişiyiz evde her türlü paketleme işi yapabiliriz telefon 05306829949 teşekkürler

  2. Evde paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyactan dolayi aile binasında oturuyorum ekibim oldukça güçlü

  3. meraba hayırlı işler evde paketleme işi yapmak isdiyorum acil ihtiyaç sahibiyim dışarda işe giremiyorum çocuklarım küçük adanada oturuyorum duyarlı olursanız çok sevinirim.

  4. Bu işide yapabilirim evde oldukça boş vaktim var kardeşime bakıyorum geri kalan zamanlardada bu işi yaparım paraya ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  5. Bu işide yapabilirim evde boş vaktim var ve paraya ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status