UYARIYORUZ!

Evde Perde Ruleti İşi

Bayanların çok sevdiği, erkeklerin ise neredeyse en nefret ettiği bir aparattan para kazanmak ister misiniz? Evet yanlış duymadınız, perde ruleti paketleme işi bu sefer sizi üzmeyek aksine mutlu edecek. Girişte erkeklerin sevmediği bir aparat diye hafif bir ironi yaptık. Gerçekten de hanımlar perdeleri yıkar, takma işini erkeklere bırakırlar. Erkekler de evin en uç noktasına uzanarak perdeleri tutturmak için kullandıkları perde ruletlerinden nefret ederler. Şu anlamda nefretten bahsediyoruz.  Kollarını uzatarak dikkat ederek yavaş yavaş ruletleri kornişlere geçirmeleri oldukça can sıkıcıdır.

Nedense bu görev de hep erkeklere kakır.  Çamaşır makinası perdeleri yıkar.  Perdeleri takma görevi hep erkeklere verilir. Bu sebeple erkekler bu işi pek sevmez. Ancak eğer para kazandıracaksa o zaman işin rengi değişir. Emekli bay bayan,  kadın erkek, öğrenci iç fark etmez . Bu işi yapabilir. Çünkü perde ruleti paketleme yaptırmayı düşünenler oldukça bol para dağıtmaktadır. Hem de bu ruletleri sayarak paketleme yapmanız yeterlidir. Bu işi kim yapamaz ki? Çocuk oyuncağı diye bir tabir var ya.  İşte tam bu iş için geçerlidir.

O zaman siz de hemen sıraya girin. Bu işi yapmak için firmaların size de iş göndermesine fırsat verin. Peki firmalarla nasıl iş gönderecek. Nasıl yapacaksınız, kaç para kazanacaksınız …

perde ruleti paketleme işi

Firmalar sizin talebiniz doğrultusunda iş gönderebilir. Bu yazının altındaki iletişim sekmesinden perde ruleti işi verenlerle temas kurabilirsiniz. Yani alttaki formu kullanarak kendinizi en iyi şekilde tanıtın.  Nerede yaşadığınızdan bahsedin. Kaç kişi olduğunuzda söylemeyi unutmayın.  Çünkü ekip olarak çalışanlar daha avantajlıdır. Hem para kazanma anlamında hem de işlerin çabuk bitmesi açısından firmalarında tercih sebebidir.

Perde ruleti kutulama işi nasıl yapılır

Eğer anlaşma sağlarsanız firmaların size göndereceğim 10000 perde ruletini istenilen sayıda küçük paketlere yerleştirmeniz gerekir. Elbette bunu yaparken de 100!lük paketler ya da 50’li 20 gibi firmanın size söyleyeceğiz sayıda paketlere rulet yerleştirmeniz gerekmektedir.

Kazanabileceğiniz ücret miktarını iş veren firma ile yaptığımız anlaşma belirleyecektir. Örneğin paket ya da adet gelir elde edeceksiniz. Hemen alt tarafa perde ruleti kutulama işi için başvurusu yapın. Sizde sıraya girin.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Adanadayım 7 kişiyiz evde her türlü paketleme işi yapabiliriz telefon 05306829949 teşekkürler

  2. Evde paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyactan dolayi aile binasında oturuyorum ekibim oldukça güçlü

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?