Evde Pergel Takımı Paketleme İşi

Acilen paraya ihtiyacınız var, çalışmak istiyorsunuz. Ancak dışarı çıkmadan bunu evde yapmak istiyorsunuz. O zaman evde pergel takımı paketleme işi tam sizin aradığınız parayı kazandıracak türden. Hemen ayrıntılara girelim. Bu işten nasıl para kazanılır? Pergel paketleme işi nasıl yapılır? Nereye müracaat edilir? Sizlere konu hakkında bilgi verelim. Pergel paketleme işi 2017 senesi için kolay kazançlı ek işler olarak dikkat çekiyor.

Evlere Pergel takımı paketleme işi veren firmalar çalışacak eleman alıyor. Yurt dışından ithal ettikleri ürünlerin hazır kutular içine yerleştirilmesi gerekiyor. Bunu yapacak insanlar kısa süre içerisinde para kazanıyor.

Sizin de acilen paraya ihtiyacınız var ve çalışmak istiyorsunuz. Para kazanmak istiyorsunuz. O zaman eve bu işi gönderen firmalar ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Peki nasıl yapacaksınız? Pergel paketleme işi 2017 iyi gelir sunacak.

Evde pergel paketleme işi nasıl yapılır

Yurtdışından ithal edilmiş ürünlerin hızlı bir şekilde kutulara yerleştirilmesi paketlenmesi esasına dayanan ek işten bahsediyoruz. Bu işi yapmak için öncelikle eve ek iş veren firma, kişi, kurum ya da kuruluşlarla iletişim kurmanız şart. Bunu nasıl yapacaksınız? Firma sizi iş teklifi yapması gerekiyor. Sizler istiyorsunuz ki eve pergel paketleme işi veren firma ile doğrudan görüşün, pazarlık yapın, anlaşın. Ancak maalesef bu şekilde çalışma sistemleri yok.

Pergel takımı paketleme işi

Eve ek iş veren firmalar ihtiyacı olan kendisi arayıp buluyor. Çünkü telefon numaralarını paylaşamıyorlar. Herkes bir de aramaya başlayınca telefonlar iptal oluyor. Bu sebeple çalışmak istiyorsanız yapmanız gereken bu yazının altına iş başvurusu yapmak.

Ek iş istiyorum

 Ek iş istiyorum diyorsunuz ama nasıl iş bulacaksınız? Alttaki yorum bölümünden kendinizi anlatacaksınız. Çalışmak istediğinizi yaşadığınız bölgeyi, kaç kişi olduğunuzu gibi konuları bahsederseniz açıklayıcı olur. Firmalar size iş teklifi yapar, pazarlık yapar. Siz de fiyatı uygun bulursanız işi alırsınız.  Sizin buraya başvuru üzerindeki yazıda iletişim adresi olarak mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Onlar size mail atar. Gerekli şartları oradan gönderirler. Siz de yine cevap  mail aracılığı ile verirsiniz. Size takım parçaları gönderilir paketlenmesi için hazır kutular gönderilir. İstenilen zamanda bitirilmesi gerekir. Siz de yaptığınız pazarlık neticesinde pergel başına 30 kuruş, 40 kuruş civarında gelir elde edebilirsiniz.
Pergel paketleme işi 2017 yılı için farklı çalışmalar sunuyor.

“Tam bana uygun güzel bir ek iş fırsatı” diye düşünmeye başladınız. O halde pergel takımı paketleme işi için konu altına hemen iş başvurusu yapmayı ihmal etmeyin.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde ceviz paketleme işi, ek iş ve Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Mrb.istanbul Avcılar dan 10 kişilik ekibimle pergel paketleme işine talibiz. Ürünleriniz zamanında eksiksiz olarak teslim edilir. Saygılarımla.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status