UYARIYORUZ!

Evde Poşet Dosya Paketleme İşi

Son zamanlarda herkes poşet dosyalara bir şeyler yerleştiriyor. Bir yerlere bu dosyalar içindeki evraklarla müracaat yapıyor. Kısacası çok sık gördüğünüz, öğrencilerin karnelerini takdirlerini içine koyduğu poşet dosyalar sizleri mutlu kılacak. Eve poşet dosya paketleme işi veren sektör temsilcileri talebiniz olursa çalışma hakkı verecek.  Ev hanımı iseniz çocuklarınıza yeni kıyafetler almak, eğlence yerlerine götürmek, tatil yaptırmak istiyorsunuz. Kredi kartlarınızın ödenmesine yardımcı olmak düşünceniz var.

Başka bir şehirde ya da kendi ailenizin yanında bir yükseköğrenim faaliyetinde olan öğrenci iseniz sizlere de en çok paraya ihtiyaç olan dönemdesiniz. Ancak ailenizin geliri kısıtlı olduğu için mecburen verilen para ile yetinmek zorundasınız. Ya da “ben iş istiyorum, elim ayağım tutar ek iş yapmak istiyorum” diyorsanız poşet dosya paketleme işini anında veriyor. Hemen bu işe nasıl başlanır, ne kadar kazanılır öğrenmek için okumaya devam ediniz.

Türkiye’nin gelir payından en az alan siz emekli insanlar… Yıllarca çalıştınız yoruldunuz. Emek harcadığınız şu dönemde dinlenmek en doğal hakkınız ancak size yeteri kadar maaş verilmedi verilmiyor. 1500 lira civarı bir maaş alarak evinizi geçindirmek pek de akılcı değildir. Sizler de bu gerçeğin farkındasınız. Hastane masraflarınızı, kışın enerji ihtiyaçlarını gidermek için ek iş yapmak istiyorsunuz. Başka çareniz kalmadı biliyoruz.

Poşet dosya paketleme işi veren firmalar ile anlaşma sağlanır. Firmaların size göndereceği 20.000, 30000 adet poşet dosyanın 10’lu, 20’li, 50 ve 100’lü şeklinde ayrı ayrı paketlenmesi gerekmektedir.

Sayı saymayı düzgün yapan kişilerin bu işi tercih etmesi gerekir. Aksi takdirde eksik ve de fazla çıkarsa sizlere ödeme yapılmaz. Ayrıca tekrar aynı iş size verilmez. Çok zor bir iş değil. Herkes rahatlıkla yapar. Boş zamanınızda oturacaksınız. Çocukların olmadığı bir ortamda yavaş yavaş saya saya ürünleri hazırlayacaksınız. Bunun karşılığında da kişi başı ayda 700-800 TL ek gelir alacaksınız.

poşet dosya ek işi

Tam bana göre bir iş, ben bu işi yapabilirim, ne yapmam gerekiyor, diye düşünmeye başladınız. Bu işi almak için yapmanız gereken de çok basit. Bu yazı altına iş başvurusu niteliğinde kendimizi belirten anlatan yorumlar yazın. Poşet dosya paketlemesi ile mutluluğu yakından tanıyın.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır ve Eve ceviz kırma işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. Istanbul esenyurtta ikamet ediyorum bu işlere elim yakındır eşimle birlikte yaparız kargo parası oduyormuyuz acaba maddi durum çok kötü bu ise çok ihtiyacım var nolur bu işi bana gonderin

    • mehaba ben kocaelde Otryom dosya işi ne ihtiyaçim var eve veriyonuz mu lutfen cvp yazarsanız sevinirim

    • mehaba ben kocaelde Otryom dosya işi ne ihtiyaçim var eve veriyonuz mu lutfen cvp yazarsanız sevinirim

  2. Merhabalar.istanbul esenyurtta ikâmet ediyorum.Poşet dosya paketleme işine ihtiyacım var.Eşimede katkıda bulunmak istiyorum.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.Şimdiden teşkkür ederim.

  3. Evde iş yapmak istıyorum çok ihtiyacım var en kısa zamanda cevap verırsenız sevınırım İSTANBUL

  4. Sakarya Merkez’de oturuyorum normal mesai saatim 8 saat olup bir sonra ki mesaime kadar 24 saatlik bir boşluğum oluyor. Bu tür işler için vaktim bol mail adresimi günlük düzenli olarak kontrol ediyorum.
    Mail: demirezengurkan@gmail.com

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?