UYARIYORUZ!

Evde raptiye paketleme kutulama

Dikkat gerektiren bir paralı etkinlik anlatmaya çalışacağız. Evet inanması belki güç gelebilir fakat raptiye paketleme kutulama ortamından etkilenme, yörüngesine girme opsiyonu bulunduğunu söyleyebiliriz. Günümüzde çok renkli işler evlere gönderilmektedir. Firmalar evlere neden bu işleri gönderir diye aklınızdan geçirebilirsiniz. Ancak mutlaka bir sebebi vardır. En önemli sebeplerden fabrikasyon üretim ile evde yapılan iş arasında elbette teknoloji kalana farklılık bulunur.

Bu fark  üretim değil yapılan işlem paketleme kutulamadır. Bu işleri de ister makine yapsın isterseniz insanlar yapsın, neticede sonuç değişmeyecektir.  Ürünün kalitesine bir şey değişmez. Fakat paketleme aşamasında maliyet hesaplanır. Raptiye paketleme işi veren firmalar işin bu boyutu ile ilgilenir. Eğer daha ucuz paketleme yapacak birileri varsa işi ona gönderir. Dolayısıyla maliyet düşer ve daha ürün satışa çıkarılmadan yapılır.

Evde raptiye paketleme işi

Elbette bu sebeple evde boş duran ucuz işgücünü değerlendirmek için evde raptiye işi verilir. Sizin gibi çalışmak isteyen insanlar da araştırma yapar farklı çalışma fırsatları yakalamak için internet ortamından kendine uygun işleri değerlendirir.

Evde raptiye paketleme işi nasıl yapılır

İthalatçı firmalar ürünlerini belli  sayılarda kutuların içine paketlenmesi için elemana ihtiyaç duyar.  Bu elemanlar da genelde her türlü fiyata çalışabilecek ucuz işgücü diye bir tabir edilen insanlara iş verilir. Belli işi olmayan evde boş duran ev hanımları, öğrenciler ve emekliler tercih edilir. İnsanlar da keyfekeder çalışarak ne kadar olursa olsun para kazanmak için böyle işleri tercih eder. Evde raptiye paketleme işi nasıl yapılır diye merak edilmektedir.

İşte evden raptiye işi yapmak isteyenler de bugün anlattığımız konuyla ilgilenir. Bu yazıları okur işi alır. Evet. Yazının en başında hatırlattığımız bu iş biraz dikkat gerektirir. Delici bir özelliği olan raptiye elinize batabilir.  Çalışmak istiyorsanız bunları peşinen kabul edin. Hassas olan insanlar bu işi almasın. Ancak ben her türlü işi yapabilirim. Toplu iğne, makas hiç farketmez diyorsanız benim için para kazanmak yeterli diyenler bu işe talip olabilir.

İşi almak isteyenler bu yazının altındaki iletişim formunu doldursunlar. Firmalar çalışmak istedikleri kişilere mesaj atar. İş teklifinde bulunur.  Siz de hemen bu konu ile ilgilenmek için gerekli alanı doldurun ve firmaların ilgisini çekin. Nasibinizin ayaklarınızın dibine gelmesine imkan tanıyın.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. mahkemeye verdim hepinizi bulursam o aldığınız parayı 25 kuruş şeklinde götünüze sokacam tek tek.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?