UYARIYORUZ!

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde paketleme işi yapmak isteyen insanlar evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numarasını araştırıyor. Biz de konu hakkında onları bilgilendirmek için gerekli araştırmayı yaptık. Nasıl sabun paketleyerek para kazanılır,  paketleme işi nerede bulunur. Ya da kimleri aramak gerekir sizlere konu hakkında gerekli açıklamayı yapacağız.

Sabun paketleme işi yapmak

İnsanlar sürekli farklı para kazanma yollarını araştırmaktadır. Çünkü harcamaların sürekli arttığı bu son dönemde giderlere çözüm bulmak için evde ek iş fırsatları araştırıyor. Boş zamanı çok olan insanlar zamanlarını para kazanılarak değerlendirmek istiyor. Bu güzel düşünceyi taçlandırmak gerekir. Sebebi de herkesin tembelleştiği, çalışmayı pek düşünmediğin son dönemlerde alın teri ile para kazanmak için insanları arayan firmalar da bulunuyor.

Ancak bir gerçeğin gün yüzüne çıkarmak gerekiyor. İnsanlar sürekli evde çalışabilecekleri para kazanabilecekleri ek gelir fırsatlarını araştırırken bu işi kısa yoldan ulaşmak istiyor.  Bu işin en kısa yolu da doğal olarak ek kazanç fırsatı sunan kişilerin,  yerlerin veya firmaların iletişim bilgilerine ulaşmak onlarla görüşmek gerekiyor.

Konumuz sabun paketleme üzerine olduğu için evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numarası nereden bulunur, nasıl alınır, nasıl görüşürüz diye araştıranlar çok. Ancak bir sonuç bulamayanları biliyoruz.

O halde sizlere dürüstçe gerçeği söyleyelim. Firmalar doğrudan telefon numarası paylaşmıyor.  İhtiyaçları olması durumunda kendilerini işlerine yarayacak elemanları bizim gibi iş tanıtımı yapan firmaların yorum bölümlerine bakarak yaşadıkları bölgeye en yakın yerlerde insan alıyorlar. O halde boşu boşuna sürekli doğrudan ulaşabileceğiniz telefon numarası paylaşan firma olmadığını bilmenizde fayda var.

sabun paketleme işi

Evlere sabun paketleme işi veren firmalar

Demek ki evde sabun paketleme işi almak için ne yapmamız gerekiyor? Öncelikle bu işi almak istediğinizi belirten başvuru yapmamız gerekiyor. Başvuruyu bu yazının altındaki iletişim mesaj bölümüne yazabilirsiniz. Kendinizi bu işe hazır hissettiğinizi belirten, rahatla yapabileceğinizi, zamanımızı, çalışacak kişi sayısı belirterek yazınız. Böylece ek iş almak için sıraya gelebilirsiniz.

Sabun paketleme işi nasıl yapılır

Firmalarla anlaşmanın halinde sizlere gönderecekleri sabunlar özel paketlere yerleştirilmesi gerekir. Onların istediği sayıda 4 tane ya da sekiz tane sabunun büyüklüğüne göre paketleme yapılabilir. Konunun ayrıntılarını işi almak istediğiniz firma ile görüşerek halledebilirsiniz.  Burada bilinmesi gereken en önemli mesele size iş verilirse işin zamanında bitirilmesi hazırlanmasıdır. Eğer işi düzgün yapmazsanız size söylenen zamanda teslim etmezseniz çalıştığınız emeğin karşılığını alabilirsiniz ne de size tekrar hiç verirler. Bunların peşinen bilmekte fayda var. O halde evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numarası aranmayacak, hemen konu altına bu işi yapmak istediğini belirten mesajlar yazılacak. Bunu yaptığınız takdirde firmalarla anlaşırsanız Evde boş zamanlarını değerlendirebilirsiniz. Paketleme işi veren firmaların telefon numarasını bulmak çok zor.

Bunun için ister ekip halinde isterseniz yalnız başınıza çalışma fırsatı yakalayarak sabun paketleme işinden para kazanma fırsatını değerlendirirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınızın giderilmesinde önemli bir katkı yakalamış olursunuz. Az da olsa aile bütçenize ekstra para girer.

Bir önceki yazımız olan Eve Ek İş Veren Firmaların Telefon Numarası başlıklı makalemizde Ek İş Veren Firmaların Telefon Numarası, Evde yapılan ek işler nelerdir ve eve ek iş veren firmaların iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

326 yorum

 1. Selamun aleykum ben ek iş almak istiyorum boş zamanlarimda oluyor ihtiyacım var nereden öğrenebilirim acaba olup olmadığını

 2. iyi günler beylikdüzünde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 3. İstanbul Pendik oturuyorum paraya ihtiyacım var evde sabun paketlemek istiyorum yardımcı okurmusunuz

 4. Isparta/Yalvaç da ikamet ediyorum acil paraya ihtiyacım var elimden her gelir paketleme yapabilirim.

 5. erenköy de oturuyorum sabun paketleme konusunda deneyimliyim .buişi severek tekrar yapmak istiyorum

 6. merhaba ben istanbulda bulgurlu mah oturuyorum iki cocuk okutuyorum bu isede cok ihtiyacim var sabun paketleme isini almak istiyorum geri donus yaparsaniz cok sevinirim saygilarimla

 7. Denizli merkezde oturuyorum Evde sabun paketlemeişi istiyorum çocuğum var çalışamıyorum ek işe ihtiyacım var bana ulaşırsanız sevinirim teşekkürler

 8. sabun paketleme isi yapmak istiyoruz 10 kisiyiz yozgat kadisehrinde oturuyoruz bu isi yapmak istiyoruz doner seniz seviniriz

 9. Lutfen evde is yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz adres istanbul kartal lutfen geri donus yaparsaniz sevinirim

 10. Iki kisiyiz eşlerimize destek olmak istiyoruz cok ihtiyacimiz var yardimci olursaniz seviniriz .

 11. Merhaba ben istanbul kartalda oturuyorum ve eşimle evde sabun paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim.

1 2 3 22

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?