UYARIYORUZ!

Evde takı tasarlama

Takı tasarlama modası her yerde çığ gibi büyümeye başladı. Herkes kazancını arttırmanın yollarını araştırıyor. Ek gelir elde etmek için enteresan iş fikirleri olduğunu araştırıyorlar. Biz de bayanların severek bayılarak yaptığı ve yine bayanların satın almak için can attığı popüler organizasyonu irdeleyeceğiz.

Evde takı tasarlayarak para kazanma fikrine ne dersiniz? Biliyoruz ki kimse hayır, diyemez. Özellikle bayanlar rengarenk, ışıl ışıl kolları süsleyen, boğazlara asılan, kulaklara takılan takıları kesinlikle hayır diyemezler. O zaman bu durumu kazanç fırsatı olarak değerlendirmek gerekir. Evden takı tasarlama işi yapmak için araştırma yapıyorsanız, bu işin nasıl yapılması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız, sizlere birkaç öneride bulunabiliriz.

Boş zamanlarınız fazlaysa zaman aralığınız uygunsa siz de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek hem hobi amaçlı, hem de gelir amaçlı tasarım işi yapıp kendinizi mutlu edebilirsiniz. Mutluluk iki türlüdür. Birincisi, zamanı değerlendirdiğiniz için kendinizi önemli hissettiğiniz için, bir iş çıkardığınız için mutlu olursunuz. İkincisi de bu ürettiğiniz ürünleri birileri takınca onlara yakışınca ve bunun karşılığında da belli miktarda para alınca inanılmaz keyif alırsınız.

Takı tasarım işleri nasıl yapılır

Evde, dükkanda veya yazlıkta, kışlıkta nerede yaşıyorsanız… Canınız sıkılıyorsa hiç dert etmeyin. Evde takı tasarım işi yapmanın mutluluğunu yakalayın. Bunun için ne yapmam gerekiyor diye düşünmeye başladınız. Video kanallarında takı tasarım işleri nasıl yapılır enine boyuna anlatılmaktadır. Yapacağınız iş bu videoları izlemek işin sırrını çözmek. Sonra da gidip boncuk satan dükkanlardan dilediğiniz kadar malzeme almak. İşe koyulmak. Hepsi bu kadar.

takı tasarım işleri

Elbette başlangıçta biraz zorlanacaksınız. Kendiniz bile beğenmeyeceksiniz. Zamanla göreceksiniz ki mükemmel işler çıkaracaksınız.

Takı tasarım satışı nasıl yapılır

Yaptığım takı tasarımları nasıl pazarlayacak, bunu da dert etmeyin. Sosyal medyada hesap açın, açtığınız hesaplar doğal olarak satış amaçlı olacak. Instagram bunun için en uygun sosyal paylaşım sitesi olarak durmaktadır. Buradan mağazalarda bol bol yaptığınız takı tasarımlarının resimlerini paylaşın. Beğenenlere bunları pazarlarsınız.

Yaptığınız ürünler bayatlamaz, kokmaz, ekşimez. İstediğiniz kadar sizde kalabilir. Mutlaka günün birinde bir alıcısı çıkar. Hatta size sürekli bu işi yapmanız için birlikte çalışma teklifi bile gelebilir.

Eve takı tasarım işi veren firmalar sizin özgün çalışmalarınızı beğenirse birlikte çalışma teklifi yaparlar. Siz bu teklifi değerlendirebilirsiniz. Böylece hem sosyal medyadan hem de anlaştığımız kişilerle birlikte çalışarak para kazanabilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi işinizi düzgün, temiz, kaliteli yaparsanız müşteriniz çıkar, takı tasarım işinden kısa günün karını yaparsınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?