UYARIYORUZ!

Evde Tekstil Ürünleri Paketleme ve Kontrol İşi

Son yıllarda büyük bir hamle yapan Türkiye tekstil ürünlerinde ve özellikle hazır giyim sektöründe iddialı bir ülke konumuna geldi. Yurt dışına ihracat yapan yerli firmalar evde tekstil ürünleri paketleme ve kontrol işi yapacak elemanlar aramaktadır. Çünkü kaliteli ürünlerinin birkaç elden kontrolünün yapılması istenmektedir.  Yurtdışında yapılacak olan ihracatlar için kalite kontrolünün yapacak insanlar tercih edilmektedir.  Bunun için de evde boş zamanın fazla olan ev hanımları tercih edilmektedir.

Sizler de boş zamanlarınızda tekstil ürünleri kontrolü ya da paketleme işiyle oldukça karlı bir fırsatı değerlendirmiş olursunuz. Oturduğunuz yerden ek gelir fırsatını değerlendirmek istiyorsanız mutlaka bu konuyla derinlemesine ilgilenmenizi tavsiye ederiz. Eve tekstil ürünleri paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçtiğiniz takdirde sürekli bir iş yaparsınız.  Bu işi de evden oturduğunuz yerde boş zamanlarınızda rahat rahat yapabilirsiniz. Televizyon izleyerek kahvenizi yudumlayarak arkadaşlarımızla muhabbetinizi yaparak, oturduğumuz yazan keyifli bir işiniz olsun ister misiniz?

Evde tekstil ürünleri paketleme ve kontrol işi  hakkında bilgi edinmek için ayrıntılara girmeye hazır olun. Textil üreticileri son yıllarda personel giderlerinin azaltılması amacıyla evde çalışacak olan insanları değerlendirmeyi uygun görmeye başladılar. Yarı yarıya ucuz işgücü maliyete çare etmektir. Aynı işi fabrikada veya iş yerinde yapan bir insanın maliyeti daha fazla olarak dikkat çekmektedir. Bu sebeple evden oturduğu yerden tekstil ürünleri paketleme işi yapacak tecrübeli ya da tecrübesiz insanlara iş vermeyi tercih etmektedir.

Evde tekstil ürünleri paketleme ve kontrol işi

Kimler tekstil ürünleri kontrol işi ya da paketleme işi yapabilir? Evde boş zamanı olan birazcık titiz, dikkatli, bayanlar ya da baylar uygun zamanları varsa bu işi rahatlıkla yapabilir. Her türlü tekstil ürünü sizlere gönderilecektir. Biraz da iç çamaşırı, tişört, çorap ağırlıklı size gönderilecek olan tekstil ürünleri tek tek kontrol edilmesi istenmektedir. Defolu olan olan ya da üzerinde iplik olanların temizlenmesi gerekmektedir. Bu işi yapacağımıza inanıyoruz.

 Eve tekstil ürünleri kontrol ve paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. İletişim; Bu yazı altındaki iletişim formunu doldurduğunuz takdirde firmalar ihtiyaçları durumunda sizlerin bırakacağınız mail adresine iş teklifi yapabilir. Türkiye’nin her noktasına iş gönderilmektedir. Yeter ki siz birazcık bu işe istekli olun ve işinizi zamanında temiz, dikkatli yapılan size daima iş gönderecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Merhaba iyi akşamlar istanbul şirinevlerde oturuyorum evde paketleme işi alabilirim ihtiyacım var geri dönüş yapar mısınız

  2. Tekirdağ Süleymanpaşa da oturuyorum.Tekstil ürünü kolaylıkla katlayabilirim.Elbecerim iyidir bu konuda.

  3. Merhaba atasehir de oturuyorum.Ek is olarak paketleme isi yapmayı düşünüyorum. Sizden geri dönüş bekliyorum.

  4. İstanbul Ataşehir de oturuyorum..ek iş ihtiyacım var..terziyim .. dönüş yaparsanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?