UYARIYORUZ!

Evde Tırnak Seti Paketleme İşi

Uzadıkları zaman işlerimizi zorlaştıran tırnakların bakımı, kontrolü için bir set satılmaktadır. Bu set hazırlanması aşamasında bazı insanlar da para kazanır. Siz  tırnak seti paketleme işi yapıldığını duydunuz mu? Evet herkes boş durmuyor, ailesine destek oluyor.

Sizler de paraya ihtiyacınız var çalışmak istiyorsunuz. Paketleme işi yapanlar iyi paralar kazanmaya başladı. Sizler de  tırnak seti paketleme çalışması yapan girişimciler sayesinde önemli gelir elde edebilirsiniz. Bu iş kimlere müracaat edilir? Konu hakkında sizlere ayrıntılı bilgi verelim.

Eve tırnak seti paketleme işi veren firmalar

Boş durmayı bırakın. Sizler de giderlerinizi son vermek için çözüm bulmak için netice almaya çalışın. Siteniz sürekli olacak farklı yeni güzel çok kazandıran ek işler tanıtmaktadır. Bugün de sırada tırnak seti  hakkında bilgi veriyoruz.

tırnak seti işi

Tırnak seti paketleme işi nasıl yapılır

Yurt dışından manikür seti ithal eden firmalar bunların satışı hazır hale gelmesi için uygun paketler içinde yerleştirmesini istiyorlar. Böylece ucuz işgücünün değerlendirmek amacıyla evde çalışmak isteyenlere fırsat veriliyor. Sizlere de evde boş zamanınız fazla ise bu önemli gelirden payımıza düşeni almanız gerekir. Çok kazançlı bir iş arıyorsanız kendinizi zorlamadan yormadan bir işbirliği düşünceniz varsa, firmaların size sunduğu bu önemli paylaşımdan faydalanın.

Özellikle bayanlar tırnak seti olmadan maalesef yaşayamaz. İçinde tırnak makası, törpüsü, farklı kesicileri, makası, düzeltmesi için değişik aparatlar bulunan bir set hazırlamanız gerekmektedir. Zaten kutu içine hangi parçanın yerleştirileceği bellidir.

Siz sizlere gönderilecek 10.000 tane parçanın set içinde düzgün bir şekilde yerleştirmesini sağlayacaksınız. “Tamam, kolay ben bu işi rahatlıkla yapabilirim, boş zamanında var.” diye düşünmeye başladınız. Peki tırnak seti paketleme işi veren firmalar ile nasıl iletişime geçeceğiz, diyorsunuz.

Tırnak seti işi veren mağazaların telefon numarası paylaşılmıyor. Hiç kimse bu riske girmiyor. Geçmiş dönemlerde yapıldı. Şimdilerde vazgeçildi. Çünkü sizin gibi evden çalışmak isteyen insan sayısı gitgide artıyor.

Peki nasıl iş alınır? Buraya yazacağınız iş başvurusu mahiyetindeki yorumlardan faydalanmak isteyen firmalar sizin bırakacağınız mail adresinize iş teklifi yapıyor. Böylece sizler de çalışma fırsatı yakalıyorsunuz. O halde alt taraftaki forma, kendinizi en iyi şekilde anlatan iş başvurusu yapabilirsiniz. Böylece boş zamanlarınızda  tırnak seti paketleme etkinliği yaparsınız. Ailenizin geçimine katkı sağlarsınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır ve Eve ceviz kırma işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

67 yorum

  1. Merhaba ben istanbul küçükçekmece de oturuyorum bende bu işi veya başka ne iş olursa paketleme olarak yapabilirim 3 kişiyiz yardımcı olabilirmisiniz

  2. Merhaba paketleme vebenzeri bir iş almak istiyorum bu işi birlikte yapabileceğim yakınlarım var iyi bir iş çıkaracağıma inanıyorum ulaşırsanız sevinirim teşekkürler.

  3. Ev hanimiyim.Sakarya da ikamet ediyorum.Tırnak seti paketleme işi alabilirim. Arada tanidiktan yardim da alip, islerimi en kisa surede bitiririm inşallah.

1 2 3 5

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?