UYARIYORUZ!

Evde Yapılabilecek Ek İşler Arıyorum

Geçinmekte zorluk çeken aileler farklı çözüm yolları arıyor. Bunun için evde yapabilecek ek iş arıyorum gibi sorgular ile arama motorlarına araştırıyor. Sitenizde bu şekilde arayış içinde olan insanlara fırsat vermek onların sorunlarına bir nebze olsun çare bulmak için işveren ile çalışanı buluşturmaya çalışıyor.

Öncelikle evde yapılabilecek ek işler hakkında sizlere bilgi verelim. Türkiye’de son zamanlarda firmalar basit montaj işleri, paketleme işleri, katlama işleri gibi evden yapılabilecek işlerin evdeki insanlara gönderiyor. Fazla eleman çalıştırmadan daha avantajlı çıkıyor. Evde boş duran emekli, ev hanımı, işsiz insanlar da sebeplenmiş oluyor. Doğal olarak karşılıklı olarak hem iş veren firmalar hem  de işe ihtiyacı olan insanlar kazançlı çıkıyor.

Özellikle de evde uzun süre hiçbir iş yapmadan zamanı değerlendirmek isteyen insanlar ailesine ekstradan para kazandırdığı için daha da mutlu oluyor. Sadece firmalar değil bireysel anlamda da kişilerin bazı ek işleri yapacak elemanlar aradığını hatırlatalım. Örneğin evde yaşlı bakıcılığı, çocuk bakıcıları, evcil hayvan bakıcılığı ya da ütü yapma, çamaşır yıkama işlerine yardımcı olacak insanlara da ihtiyaç bulunmaktadır.

Ek işler herkes için para kazandırmaktadır. Bazılarının işleri görülmekte bazılarının da ekstradan para kazanmasına fırsat verilmektedir. Sizler de Türkiye şartlarında yaşamanın zor olduğunu bildiğinizi tahmin ediyoruz. Bu sebeple ailenize destek olmak için evde yapılabilecek ek işler arıyorum diye düşünüyorsanız iş arıyorsanız doğru yapıyorsunuz. Çalışmak gerekiyor. Herkes gücü nispetinde bir şeyler yapabilir.

Ev hanımları sizlerin yapabileceği kolay kazançlı ek gelir fırsatları bulunmaktadır. Öğrenci ya da emekliler için de boş zamanlarında rahat bir şekilde yapılarak para kazandıracak ekstra gelir temin edecek işler yer almaktadır. Bunları araştırmak işverenlerle görüşmek çok önemlidir.

Evde yapılabilen ek iş arıyorum

Biliyoruz ilk aklımızdaki düşünce, eve ek iş veren firmalar telefonları iletişim bilgileri nelerdir? Onlarla bir an önce iletişime geçmek çalışmaya başlamak istiyorsunuz. Fakat işlerin belli bir prosedür içinde yürütüldüğünü hatırlatmak gerekiyor. En önemlisi eve ek iş veren yerler doğrudan iletişim bilgilerini iş ilanı olarak yayınlamıyor. Sürekli çalışacak elemanlar doğal olarak iş arama sitelerinde yayınlanıyor. Aranıyor iletişim bilgileri görünüyor. Ancak ek iş veren firmalar bu şekilde bir uygulama tercih etmiyor. Sebebi de evde çalışacak insan sayısının oldukça fazla olmasından kaynaklanıyor.

İlan verildiği zaman Türkiye genelinde yoğun talep görüyor. Bu şekilde iş veren kişilerin telefonları kilitleniyor. Kullanılmaz oluyor.  Onun yerine farklı kolay bir uygulama tercih ediliyor.

Sitemiz bu durumda devreye giriyor. İşverenler ve iş arayanların buluşmasına iş alışverişine destek sağlıyor.  Sizler de evde yapılabilecek ek işler arıyorum iş veren firmalarla iletişim kurmak istiyorum diye düşünüyorsanız o zaman konu altındaki iletişim formuna kendinizi en iyi şekilde ifade edin. Firmalar sizinle ihtiyaçları olduğu zaman bırakacağınız mail adresi ile haber verecek.  Çalışma şartlarını anlatacaklar kabul ederseniz işe başlarsınız. Para kazanmanın keyfini yaşarsınız.

Bir önceki yazımız olan Seyyar Galericilik Yapmak başlıklı makalemizde 2. el araba alım satımı nasıl yapılır ve İkinci el araçlarda alım satım işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. istanbul anadolu yakasında yaşıyorum. Ev hanımıyım evde paketleme işleri vs. yapabilirim Teşekkkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?