Evde Yapılan Ek İşler ve Ek İş Veren Firmalar

Herkes çalışmak istiyor. Evden hangi iş olursa yapmak istiyor. Evde yapılan ek işler nelerdir? evlere ek iş veren firmalar hangileridir? Nasıl iletişime geçilir anlayacağınız şekilde anlatmak istiyoruz.

Her ilde farklı ek iş imkanları olduğu gibi yine her bölgenin farklı eve ek iş veren firması bulunmaktadır. Bu durum bireysel yeteneklerine göre farklılık gösterir. En fazla para kazandıran ek işler nedir? Hangi işe meraklıysanız hangi işi seviyorsanız, elimizden ne gelirse o işlerle ilgilenmeniz gerekir.

Evde yapılan işler ek gelir imkanı veren oldukça fazla iş bulunmaktadır. Sizler öncelikle kendi bireysel yönünüzü keşfetmeniz gerekir. Hangi işe daha yatkınsınız, hangi işten daha çok para kazanabilirsiniz. Bunu bilmenizde fayda var. Daha sonra evlere ek iş veren firmaların iletişim bilgilerine araştırmanız gerekecek. Ancak bunu da doğrudan kullanamayacaksınız. İş fırsatı sunan kişiler, şirketler hakkında bilgilendirme yapacağız.

Evde yapılan ek işler nelerdir

Çalışmak isteyenlere oldukça fazla iş imkanı vardır. Aklımıza gelebilecek hemen hemen her iş evde çalışmak isteyenlere gönderilmektedir. Elbette en çok tercih edilen ek işler en çok yapılan ve en fazla para kazandıran işler tercih edilmektedir.

Evde yapılan ek işler eve ek iş veren firmalar

Biz de sizlere bugün bu konu hakkında kısa bilgilendirme yapacağız. Eve ek iş veren firmaların sunduğu en fazla para kazandıran ek işler hangileridir?

 En çok tercih edilen ek işler

Kısaca özetleyecek olursak şu şekildedir.

İstanbul ek iş ilanları

Türkiye’nin ve dünyanın önemli Metropol şehirlerinden birisi olan İstanbul iş imkanları açısından oldukça bereketli bir ildir. Sadece İstanbul’da yaşayan değil, Türkiye genelinde evde yapılan ek işler araştıranlara fırsat vermektedir. Çünkü kargo aracılığı ile her yere aynı ücret ödendiği için İstanbul’da eve ek iş veren firmalar Türkiye geneli ek gelir fırsatı sunmaktadır.

İstanbul’da en çok yapılan ek işler; montaj işleri, paketleme işleri, kutulama işleri olduğunu hatırlatalım. Bu işleri sitemizin ek işler bölümünden görebilirsiniz.

İstanbul'da İş
İstanbulda Ek İş

İzmir ek iş imkanları

İzmir’de evlere ek iş veren firmalar tasarım üzerine yapılan işleri vermektedir. Boncuk işi, evde gelinlik süsleme işi, anahtarlık işi, boyama işleri ilk sırada yer almaktadır. İzmir’de evde yapılan ek işler sadece bunlar değildir. Diğer bütün işler de verilmektedir ancak  öne çıkanlar saydık.

Aynı şekilde Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu işleri almak için evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara evde ek iş imkanları

Ankara ilinde yaşayan vatandaşların en çok tercih ettiği ek işler arasında zihinsel ek işler dikkat çekmektedir. Zihinsel ek iş düşünce gücü ile yapılan işlerdir. İçerik editörü, sosyal medya uzmanı, Facebook’tan Twitter’dan para kazanma yöntemleri hakkında bilgi edilerek yapılan işlerdir. Makale yazarak para kazanma en çok tercih edilen ek işler olarak dikkat çekmektedir.

Herkes tarafından yapılabilen bu işlere sizler de müracaat edebilirsiniz. Bu işleri sadece Ankara’da eve ek iş veren firmalar göndermiyor. Türkiye genelindeki herkes sizeiş  teklif edebilir.

Adana ek iş imkanları farklıdır. Diyarbakır ek gelir fırsatları daha çok örgü, dikiş nakış, tasarım üzerinedir. Hatay ek gelir imkanları tarım meyvecilik üzerinedir, yeme-içme üzerinedir. Gaziantep ek iş fırsatları oldukça çeşitlilik gösterir.

Aydın ek iş fırsatları ise tarıma dayalı kurutulmuş meyve sebze paketleme üzerinedir. Denizli’de, Bursa’da ek iş imkanları tekstil üzerinedir. Yani çarşaf katlama, havlu paketleme gibi fırsatlar vardır. Türkiye’de evde yapılan ek işler oldukça çeşitlidir. Bu durum illere göre değişiklik gösterirler.

Örneğin Doğu Anadolu bölgemizde tercih edilen ek işler genelde evde oturarak boş zamanları değerlendirme üzerinedir. Örgü, dantel işleri daha çok tercih edilmektedir. İç Anadolu Bölgesi montaj, kutulama, paketleme daha fazla tercih ediliyor.

Evde yapılan ek işler eve ek iş veren firmalar hakkında sizlere kısa ipuçları vermeye çalıştık. Çalışmak istiyorsanız beğendiğiniz işlerin altına müracat yapınız. Böylece size Türkiye’nin her yerinden ek iş fırsatı sunulur. Boş zamanlarınızda önemli gelir sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. Her türlü paketleme işi yaparım çok acil cevap bekliyorum 12yıl paketleme işi yapdım elim hızlıdır esentepe mah Adnan Dogu cad Açelya apt kat 7 daire 31 Tekirdağ çorlu oturuyorum

  2. Her türlü paketleme işi yaparım çok acil cevap bekliyorum tekirdağ çorluda oturuyorum

  3. Her türlü paketleme işi yaparım çok acil cevap bekliyorum 12yıl paketleme işi yapdım elim hızlıdır tekirdağ çorluda oturuyorum

  4. merhaba izmir balatçıkta oturuyorum evde ek iş yapmaya ihtiyacım var bu konuda yardımlarınızı rica eder, sağlıklı günler dilerim.

  5. Merhaba ben Diyarbakır bağlarda oturuyorum 1yıllık evliyim 6 ay önce eşimi işten çıkardılar kiracıyız vereceğiniz işe çok ihtiyacım var daha önce kına paketleme tesbih yapma elbiselere pul ve boncuk işledim elim her işe yakındır grup kurmak gerekiyorsa onu da yapabilirim geniş bir ailem var vereceğiniz işi istediğiniz gün ve saatte teslim ederim yeterki bir şans verin bizde değerlendirelim

  6. Ne olursa olsun farketmez gerçekten acil işe ihtiyacım var elim hızlıdır gerekirse ekip çalışmasıda yapabiliriz yoruma duyarlı olup enkısa sürede cevap verirseniz memnun olurum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status