UYARIYORUZ!

Evde Zımba Montaj İşi Yapmak

Bilhassa elinden montaj işi gelen emeklilere süper bir  gelir ortamından bahsedeceğiz. Evde zımba montaj işi ile büyük gelir sayılacak kazanç ister misiniz? Evet, tabi ya, kim istemez ki. Zaten devletin verdiği maaşlar yeterli değildir. Ayın sonunu zor getiren emekli büyüklerimiz sizlere boş zamanlarınızda ek iş yaparak ailenize çocuklarınıza yuvanıza ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilirsiniz. O zaman  zımba montaj işi veren firmaların sizlere ulaşmasına destek verin.

Biz de sürekli kazandıran işler hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Kendinize uygun olanları araştırın inceleyin, yapabileceklerinize mutlaka müracaat edin. Burada tanıttığımız ek işler rahatlıkla yapabileceğiniz basit montaj ve paketleme işleridir.  Kaç lira kazanabilirsiniz bunlardan bahsedeceğiz. Zımba montaj işi sunan firmaların işlerini hızlı bir şekilde yapılması için sizlere bazen ihtiyacı oluyor. Çünkü sizler fazla para talep etmiyorsunuz. Dolayısıyla onlar da kazançlı çıkıyor. Bu sebeple siz de kazanıyorsunuz, iş veren kişiler  de kazanıyor.

Eğer bu işi yapmak istiyorsanız firmaların sizinle haberleşmesi size iş göndermesi için alt tarafta yer alan iletişim formunu başvuru yapın.   Montaj yapılacak zımbaların sizlere gönderilmesine fırsat verin. Böylece ek kazanç kapısının açılmasını fırsat verin. Gerekli her türlü malzeme işveren tarafından sizlere gönderilecek. Sizde elinize alacağınız basit bir tornavida ile gerekli parçaları birleştirip sıkıp zımbanın kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamak. Sizlere işi kabul etmeniz halinde zımbayı oluşturan parçalar gönderilecek. Siz de uygun zamanlarınızda yavaş yavaş montaj yapacaksınız.

zımba montaj işi

Elbette bu işi sadece emekliler değil öğrenciler ev hanımları ya da hiçbir işi bulamayan olmayan vatandaşlar da yapabilir. Biz emeklilere daha çok yakıştı. Aldığınız için özellikle emeklilerin yapmasını düşündük. Yoksa herkes rahatlıkla yapabilir elinize alacağınız bir tornavida yardımıyla parçaları ortadan birleştirmek herkesin yapabileceği rahat bir iştir.

Zımba montaj işinden ne kadar kazanabileceğiniz düşünüyorsunuz. Bu da mantıklı bir şekilde cevap olarak yaptığınız zımba kadar  kazanırsınız. Yani montaj işi için size verilen teklife göre değişir.  Bir tane zımba hazırladığınız zaman 10 kuruş teklif ediliyorsa bir günde kaç tane zımbayı kullanıma hazır hale getirirseniz kazancınız da o kadar artacaktır. Bu işi yapmak istiyorsanız  size uyarımız var. Sakın özel bilgilerinizi, özellikle de telefon numaranızı yazmayın. Telefon dolandırıcılarının mağduru olmayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

  1. Evde zımba paketleme işi yapmak istiyorum bolca vaktim var hızlı yaparım manisa merkezde oturuyorum iletişime geçin lütfen

  2. Kocaeli korfez ilcesinde ikamet ediyorum.engelli bir kiz annesiyim.bu is icin iletisime gecerseniz sevinirim.

  3. Ev hanımıyım vr bakmakla yükümlü 3 yaşında bi kızım var işe çok ihtiyacım var lütfen haber veririmisiniz çok zor durumdayız

  4. izmir Selçuk dayım durumum müsait 2 kişiyiz pratik ve hızlıyız bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?