Evde zımba teli paketleme işi

Geçmiş dönemlerde kırtasiye malzemeleri sadece bürolarda, okullarda veya gerçekten çok ihtiyaç duyulan yerlerde bulunurdu. Günümüzde ise her evde kırtasiye malzemesi bulundurulmaktadır. Bu sebeple evde kırtasiye ürünleri paketleme işi arasında yer alan zımba teli paketleme işi para kazanmak isteyenlere önemli kolaylıklar sunmaktadır.

Ek gelire ihtiyacı olan insanlar para kazanmak amacıyla her türlü varyasyonu değerlendirmektedir. İşte bunlardan birisini sizlere eve zımba teli paketleme işi veren firmalar sunmaktadır.

Biraz önce söylediğimiz gibi her evde mutlaka bir adet zımba mutlaka vardır. Evraklarım saklanması amacıyla birbirine tutturmak için zımpara ihtiyaç  duyulmaktadır.  Bu amaçla insanlar evde delgeç, zımba, makas, bant, ataş, pergel ya da aklınıza gelebilecek her türlü kırtasiye malzemesini bulunduruyor.

eve zımba teli paketleme işi veren firmalar

Eskiden çok pahalı olan bu araç gereçler günümüzde üretim kolaylığı sebebiyle herkes tarafından rahatlıkla satın alınabiliyor. Evde zımba teli paketleyerek para kazanmak isteyenler bu işten nasıl kazanç sağlayabilir. Kimlerle görüşmesi gerekiyor, ne kadar para kazanma fırsatı yakalayabilirler. Sizler için yaptığımız araştırmayı Birlikte değerlendirelim.  Hoşumuza giderse uygun ortamlarda yavaş yavaş zımba teli paketleme işi yaparak önemli miktarda gelir sağlayabilirsiniz.

Öncelikle evlere zımba teli paketleme işi veren firmaların sizin de görüşmesi, diyalog kurması, anlaşması şarttır. Bunu yapmak için ya da iş veren firmaların sizleri iş vermesi amacıyla onlarla görüşmek için,  tanışmak için farklı girişimler yapılması gerekiyor.

İnternette araştırma yapabilirsiniz ancak eve zımba teli paketleme işi veren kişiler kurumlar, kuruluşlar iletişim bilgilerini direkt olarak hiçbir yerde paylaşmıyor. Sadece ihtiyaçları olması durumunda evde zımba teli paketleme işi yapmak isteyen insanların bıraktığını iş taleplerini değerlendiriyor.  Yani sitemizin sizlere bu konuda iletişim formu aracılığıyla destek olduğunu söyleyebiliriz.

Çalışmak istiyorsanız boş zamanlarınızda evde zımba teli paketleme işi yapmak istiyorsanız hemen başvuru mahiyetindeki mesajları en alttaki forma yazabilirsiniz. Üretici firmalar da ihtiyaç durumunda sizlere mail atacaktır.

Peki işi aldınız, yaptınız. Firmaya gönderdiniz. Bir kişi yaklaşık olarak ne kadar para kazanacak,  diye merak ediyorsunuz. Evde kırtasiye ürünleri paketleme işi ile 4-5 saat kadar çalışma karşılığında yaklaşık 700-800 lira civarında ek kazanç fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

17 yorum

  1. Ümraniye de oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum. herkes kadar benimde ihtiyacım var. Teşekkürler

  2. Biz iki kişiyiz. kayseride oturuyoruz acil paraya ihtiyacımız var her türlü yaparız lütfen dönüş yapınız.

  3. İstanbul sancaktepede oturuyoruz. 3 kişiyiz. Her türlü paketleme işi yaparız. Elimiz hızlıdır güvenebilirsiniz. Geri dönüş yaparsanız seviniriz.

  4. Merhabalar Kahramanmaraşın Elbistan ilçesinde yaşamaktayım evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım dönüş yaparsanız çok sevinirim acil

  5. Merhabalar ben dört çocuk annesi bir ev hanimiyim evde sabun paketi, kırtasiye ürünleri paketi,davetiye pakrtlemek istiyorum istanbul Sultanbeyli de oturuyorum lütfen yardımcı olurmusunuz bu işe çok ihtiyacim var lütfen

  6. bir yıldır işsizim yeni bir işe başladım fakat nişanımı yaptım düğün yapacağım ihtiyacım fazlasıyla var ek bir işe ihtiyacım var akşam boş saatim var ayrıca benle beraber bu işe yapacak bir arkadaş grubum da var borçlarım var istanbul üsküdarda oturmaktayım

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status