UYARIYORUZ!

Evde zımba teli paketleme işi

Geçmiş dönemlerde kırtasiye malzemeleri sadece bürolarda, okullarda veya gerçekten çok ihtiyaç duyulan yerlerde bulunurdu. Günümüzde ise her evde kırtasiye malzemesi bulundurulmaktadır. Bu sebeple evde kırtasiye ürünleri paketleme işi arasında yer alan zımba teli paketleme huzura ermek isteyenlere hayır denmeyecek kolaylıklar sunmaktadır.

+ gelire ihtiyacı olan insanlar her türlü çalışma alanından istifade etmek amacıyla her türlü varyasyonu değerlendirmektedir. İşte bunlardan birisini sizlere zımba teli  organizasyonudur.

Biraz önce söylediğimiz gibi her evde mutlaka bir adet zımba mutlaka vardır. Evraklarım saklanması amacıyla birbirine tutturmak için zımpara ihtiyaç  duyulmaktadır.  Bu amaçla insanlar evde delgeç, zımba, makas, bant, ataş, pergel ya da aklınıza gelebilecek her türlü kırtasiye malzemesini bulunduruyor.

 zımba teli paketleme işi veren firmalar

Eskiden çok pahalı olan bu araç gereçler günümüzde üretim kolaylığı sebebiyle herkes tarafından rahatlıkla satın alınabiliyor. Evde zımba teli paketleyerek para kazanmak isteyenler bu işten nasıl kazanç sağlayabilir. Kimlerle görüşmesi gerekiyor, ne kadar sifali yakalayabilirler. Sizler için yaptığımız araştırmayı birlikte değerlendirelim.  Hoşumuza giderse uygun ortamlarda yavaş yavaş zımba teli paketleme işi yaparak önemli miktarda kazanımda bulunabilirsiniz.

Öncelikle zımba teli paketleme çalışmalarına imkan tanıyanlar sizin de görüşmesi, diyalog kurması, anlaşması şarttır. Bunu yapmak için ya da iş veren firmaların sizleri iş vermesi amacıyla onlarla görüşmek için,  tanışmak için farklı girişimler yapılması gerekiyor.

İnternette araştırma yapabilirsiniz ancak zımba teli paketleme teklifleri veren kişiler kurumlar, kuruluşlar iletişim bilgilerini direkt olarak hiçbir yerde paylaşmıyor. Sadece ihtiyaçları olması durumunda evde zımba teli paketleme işi yapmak isteyen insanların bıraktığını iş taleplerini değerlendiriyor.  Yani sitemizin sizlere bu konuda iletişim formu aracılığıyla destek olduğunu söyleyebiliriz.

Çalışmak istiyorsanız boş zamanlarınızda zımba teli paketleme düzenlemesi yapmak istiyorsanız hemen başvuru mahiyetindeki mesajları en alttaki forma yazabilirsiniz. Üretici firmalar da ihtiyaç durumunda sizlere mail atacaktır.

Peki işi aldınız, yaptınız. Firmaya gönderdiniz. Bir kişi yaklaşık olarak ne kadar ekstra kazanacak,  diye merak ediyorsunuz. Kırtasiye ürünleri paketleme ile 4-5 saat kadar çalışma karşılığında yaklaşık 700-800 lira civarında ek kazanç  yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. herturlu kırtasıye malzemelerı (zımba,kalemtraş,pergel),ambalaj ,paketleme,arac gereç montajı yapılır yaklaşık 10 kışilik deneyımli ve tecrubeli arkadaslarımzla ihtiyaclarınıza zamanında ve kaliteli çozumler saglamaya acıgız

    Sultanbeyli/İST.
    TEL:0507 159 60 26

  2. Ümraniye de oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum. herkes kadar benimde ihtiyacım var. Teşekkürler

  3. Biz iki kişiyiz. kayseride oturuyoruz acil paraya ihtiyacımız var her türlü yaparız lütfen dönüş yapınız.

  4. Merhabalar ben dört çocuk annesi bir ev hanimiyim evde sabun paketi, kırtasiye ürünleri paketi,davetiye pakrtlemek istiyorum istanbul Sultanbeyli de oturuyorum lütfen yardımcı olurmusunuz bu işe çok ihtiyacim var lütfen

  5. bir yıldır işsizim yeni bir işe başladım fakat nişanımı yaptım düğün yapacağım ihtiyacım fazlasıyla var ek bir işe ihtiyacım var akşam boş saatim var ayrıca benle beraber bu işe yapacak bir arkadaş grubum da var borçlarım var istanbul üsküdarda oturmaktayım

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?