Eve Ek İş Veren Firmaların Telefon Numarası

İnsanların harcamalara para yetirememesi sonucunda yeni çalışma sektörleri ortaya çıktı. Bunlardan en önemlisi eve ek iş veren firmaların telefon numarası aracılığı ile alınan ek işlerdir. Çalışmak isteyen insanlar ailesine destek olmak zorunda olan insanlar para kazanmak için farklı yollar aramaktadır. Bunun için de nereden iş bulunur, nasıl para kazanılır araştırmaya başladılar. Bilhassa ev hanımları emekliler öğrenciler, genç kızlar zamanı değerlendirmek istiyor.

Siteniz sürekli olarak evde boş zamanlarını değerlendirmek isteyenlere yönlendirme yapmaktadır.

En çok ek iş veren firmalar hangileridir

Telefon numarası kaçtır araştırılmaktadır. Türkiye genelinde doğal olarak nüfusun önemli bir kısmının bulunduğu İstanbul evlere ek iş veren firmaların başında gelmektedir.

İstanbul’da yaşayan insanlar oldukça şanslıdır. Çünkü hem sanayi kuruluşları burada hem de Ticaret burada yönelmektedir. Türkiye’nin en önemli firmaları burada temsilcilik bulundurmaktadır. Bayilik sistemi buradadır.  Bu sebeple de İstanbul’da yaşayanların önemli bir avantaj sağladığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Evde yapılacak işler nelerdir

Evde yapılacak işler şunlardır; oyuncak montaj işleri, kutu katlama işleri, mandal paketleme işleri, gelinlik süsleme işleri ilk aklımıza gelen örneklerdir. Sadece bunlar yeterli değildir. Elbet de oldukça fazla alternatif bulunmaktadır. Sizler de İstanbul’da yaşayan vatandaşlar olarak şanslı olduğunuzu hatırlatalım.

Evlere ek iş veren firmaların telefon numarası arandığı takdirde sizlere kolayca iş verilebilir. Ancak üzülerek belirtmek isteriz ki yoğun işsizlik sebebiyle insanların evde ek iş alma talebinin artması ek iş veren firmaların telefon numarasını iptal ettirmesine sebep oldu. Yoğun işsizlik ve evde ek iş yapma isteği karşısında şaşıran firmalar bu işi farklı yöntemler yapmaya başladılar. Sitemiz aracılığı ile evde ek iş yapmak isteyenlerin fırsat yakalayacağını hemen söyleyelim.

Peki nasıl olacak? Bu yazının altına hangi bölgede yaşadığınızı hangi işi yapmak istediğinizi belirten yazılar yazarsanız evlere ek iş veren firmalar ihtiyaçları olması durumunda sizlerle iletişime geçecektir. Sizin iletişim bilgilerinin aracıyla size çalışmak isteyip istemediğini soracaklar sizde işi beğenirseniz pazarlık yapıp anlatırsanız size evde çalışma fırsatı vereceklerdir.

ek iş veren firmaların telefon numarası
Eve Ek İş Veren Firmaların Telefon Numarası

Evlere ek iş veren firmalar

Evlere en çok iş veren firmalar hangileridir. Yapılan araştırmalar sonucunda evde yapılan kolay para kazanılan ek işler boş zamanı değerlendirmek isteyen insanlara oldukça uygundur. Bunlar arasında paketleme işleri, montaj işleri, katlama işleri süsleme işleri başı çekmektedir.

Her ilde farklı ek iş fırsatı olduğunu da hatırlatalım. Ek iş fırsatları sadece İstanbul’da değildir. Türkiye genelinde yaşanan bölgenin özelliklerine göre çalışma ve iş yakalama fırsatı bulunmaktadır. Özellikle kutu katlama işi, mandal paketleme iş,i davetiye katlama işi kına keseleme işi, Karanfil paketleme işi, düğme paketleme işi en çok beğenilen işler arasındadır.

Eve ek iş veren firmaların telefon numarası aranmamalıdır. Çünkü yukarıda da bahsettiğimiz gibi firmalar yoğun talep  karşısında telefonlara bakacak zamanları olmak için telefonları artık vermiyorlar. Bunun yerine ihtiyaçları olması durumunda evde ek iş vermek isteyenlere almak isteyenlere sitemiz aracılık yapmaktadır. Konu altına iş vermek isteyenler ya da hiç almak isteyenler taleplerini yazması gerekir.  Herkes sitemiz aracılığı ile birbiriyle buradan haberleşebilir.  Ek İş Veren Firmaların Telefon Numarası kolay kolay bulunmaz!

Sizler de kendi bölgemizden haberdar olmak iş almak evde ek iş yapmak istiyorsanız. Öncelikle mail adresinizi konu içine yazmanızı tavsiye ederiz sonra ihtiyacı olanlar sizinle iletişime geçecektir.

Bir önceki yazımız olan Karanfil paketleme işi yaparak para kazanma başlıklı makalemizde ek iş, Evde Karanfil paketleme işi ve Evde Karanfil paketleme işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

366 yorum

  1. Merhaba Konya’da yaşıyorum.
    Hemşireyim ama atanamadım ek işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapınız her türlü paketleme işi yapılır.

  2. konya selçukludan ikamet ediyorum kutu katlama paketleme gibi işleri yapmak istiyorum elim hızlı ve temizdir geri döünüşünüzü bekliyorum

  3. İstanbul Kağıthane Gültepe de ikamet ediyorum . Bu işi gerçekten çok istiyorum ve yapabileceğime inanıyorum . İşini gerçekten severek isteyerek yapan her daim kazanır .

  4. Evde paketleme işini çok rahat yapabilirim.. elim hızlıdır ve işimi en güzel şekilde yaparım…beni bukun buna pişman olmazsınız..

  5. Pendikte oturuyorum eşimle her türlü paketleme işini yapabilirim borçlarımdan dolayı çok sıkıntıdayım gerekirse grupta ayarlayabilirim çok zor durumdayım Allah rızası için iş verenlere YALVARİYORUM en kısa zamanda iş vererek yardımcı olun

  6. Merhaba ben melike istanbul esenyurtta oturuyorum.maddi sıkıntım olduğundan sabun,kurdan,eldiven paketleme işi yapmak istiyorum.bu işe gerçekten ihtiyacım var.tüm gün evdeyim.paketleri zamanında teslim ederim mail adresime dönüş sağlarsınız sevinirim

    • Merhaba evde eshim, annem ve ben varim ek ishe cok ihtiyacimiz var geri donush yaparsaniz sevinirim.

1 2 3 24

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status