UYARIYORUZ!

Eve iş verilir – Evde iş yapılır

Öyle bir süreç içine girdik ki işler sadece iş yerinden değil evden de takip edilmektedir. Yani eve iş verilir ya da evde iş yapılır şeklinde özetlenebilir.  Çünkü bazı firmalar küçük çaplı işleri ucuza mal etmek amacıyla  isteyenlere göndermektedir. Dolayısıyla evde boş duran insan potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek istenmektedir. Bu sebeple iş verenler basit usulde yapılan ancak minik  işleri evde çalışma düşüncesindeki insanlara göndermektedir.

Ülkemizin her noktasında farklı özellikte evlere ek iş gönderenler mevcuttur. Çalışarak ailesine yardımcı olmak isteyen her aile bireyi  paketleme işleri,  montaj işleri, evde kutulama, temizleme ya da düzenleme sayesinde rahatlıyor.

Evde hangi ek işler yapılmaktadır?

Evlere ek iş verilir diye verilen ilanların içeriği nelerdir?  Aklınıza gelebilecek her türden farklı para kazanma fırsatı sizlere sunulmaktadır.  Bana da iş gönderin taleplerini değerlendirmek isteyen firmalar bu seslere cevap vermektedir.

evlere ek iş gönderilir

Bu anda İstanbul’da eve iş verilir evde ek iş yapılır diye bir örnek araştırmayı sizlerle paylaşırsak şu sonucun ortaya çıkacağını söyleyebiliriz. Eğer bir firma acilen işlerin sona erdirilmesini düşünüyorsa internette aracılık yapan bilgilendirme, yönlendirme görevi üstlenen bizim gibi web sitelerinden faydalanacaktır. Dolayısıyla  ek iş verilir gibi sorgulamalar yapacak. Karşısına da siteniz ya da diğer benzer platformlar çıkacaktır.

Firma temsilcisi de vereceği işin türevine göre sizin gibi çalışmak için iş isteğinde bulunan kişilerin başvurularını görecektir.  Sizler bu sayede ekmek yiyeceksiniz, ailenize gelir temin edeceksiniz.

Sizlerin evde yapılacak ek işlerin altına yazdığı iş yapmak istiyorum,  evde ek iş yapılır, istediği yerden çalışarak şans istiyorum gibi talepleriniz ihtiyaç sahibi firmalar tarafından mutlaka değerlendirilecektir. Ancak bilinmesi gereken en önemli konulardan birisi de evde ek iş verilir,  evlere ek iş gönderilir diye ilan veren araştırma yapan esnaflar, tüccarlar, firmalar sorumluluk sahibi kişileri tercih ediyor. Yani eğer bu işlere talip olmak istiyorsanız yavaş yavaş çalışarak ailemize önemli miktarda gelir elde etme düşünceniz varsa büyük bir sorumluluğun altına gireceğinizi  bilmeniz gerekir.

Yapacağınız basit işler sizlere büyük paralar kazandıracak.  Dolayısıyla da büyük paralar söz konusu olunca küçük işler yapsanız ile sorumluluğu büyük olacaktır.

 Evlere ek iş gönderilir

Kısacası şunu demek istiyoruz;  hangi ek işler yapılmaktadır, evlere ek iş verilir, cümleleri çok şey ifade etmektedir. Birincisi sizlere hayal kurduracak.  İkincisi her iki tarafın karşılıklı işleri görmüş olacak. Bu sebeple mutlaka küçük ama çok kazandıran ek iş fırsatlarının en iyi şekilde değerlendirilmesi gerektiğini hatırlatmak zorundayız.

Eğer bir işveren iseniz yapacağınız, bu yazı altına eve iş verilir başlığı altında vereceğiniz ilanda işin ayrıntılarını kısaca yazmak.

Bir önceki yazımız olan Balon Paketlemekten Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

46 yorum

 1. Ailem için ek iş arıyorum evde eşim ve çocuklarla dört kişi var kutu katlama düğme paketleme saksı yapımı gibi ek işler çok uygun

 2. Akhisar’da yaşıyorum. Öğrenciyim evde her türlü paketleme işi olabilir işe ihtiyacım var. 2 grup halinde yapıcaz yardımcı olursanız sevinirim

 3. mrb su an ise cok ihtiyacim var. lutfen benimle iletisime gecermisiniz. kocaeli basiskelede oturuyorum

 4. Merhaba öğrenciyim Antalya’da yaşıyorum. Ek gelire ihtiyacım var evde üç kişiyiz paketleme işleri yapabiliriz günlük 5-6 saatimizi ayırabiliriz. Öğrenci olarak bu işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

  • İletişim Kim istemez ki evine ailesine bakıp hem de evimden rahatla para kazanmak. Işte size müthiş fırsat. Bayanların altın bileziği olan örgü, el emekleri Şimdi bir iş fırsatı..
   Üstelik ürünlerin çıkacağı malzemeleri İl dışından beklemeden.
   Sen yeter ki bu işte varım de 🙂
   Senin şehrinde olan bayimiz ile irtibata geçmenizi sağlıyoruz..
   sana ürünlerin oluşacağı Malzemeyi teslim ettiriyoruz..
   Senden istenilen sürede sana verilen örnek video ile çalışmanın bitirmeni bekliyoruz.
   Ürün oluştuysa bittiyse senden teslim alıp Hemen ödemeni vermek üzere işlem yapıyoruz.
   PEKI BİZ BUNLAR İÇİN SENDEN NE İSTİYORUZ??
   -Vatandaşı olduğun Ülkenin sana vermiş olduğu kimlik fotokopisi
   – banka problemi olan kişilerin cep telefonuna ödeme yapılır.. yaşlı ve bankaya gidemeyenler bayiden elden İmza karşılığı ile ödeme alabilir)
   – Belirtmiş olduğumuz hesaplara sadece kayıt ücreti olan 150 TL (100 TL hesaba 50 TL si bayi sana işi teslim ettiğinde elden yatırılması.. Dekont saklansın .(0 -16 yaş aynı haneden 2 iki kız çocuğuna kadar ücretsiz kayıt.. Mor çatı bayanları ve kader mahkumu bayanlara ücretsiz kayıt.. Üniversite öğrencilerine okuduğuna dair belge gösterdiğinde ucretsiz kayit. engelli sadece işlev göremeyen ücretsiz kayıt (çalışamayan), belgeli yani bayi kontrollü 50 TL si ise bayi sana ürünü teslim ettiğinde imza karşılığında teslim etmen..
   BİZ BAŞKA NELER MI YAPIYORUZ 😉
   – Hattını Vodafone’a taşıyan ve konferans haklarımıza (soru iş vs.)toplam 4900 dakika harcayanın aylık faturası bizden..( Vodafone Red 10 tarifesi sabit hatlarla sınırsız konuşma)
   – elektrik faturası SEBAŞ’a geçenin kw ına göre faturasını biz ödüyoruz…
   – Evinizde kullandığınız TV paketlerinden her ay yenilenen kampanyalara göre geçiş yapanın ya bedava senelik kullanım hakkı ya da ücreti o anlık primi sizin oluyor..
   DAHA BİTMEDİ…. 😉
   BAYİLİK KAZANÇLARI ;
   1-DÜKKAN BAYILIĞI: Sınırlı sayıda her ilde mevcut olacak bayilik ücreti sabit 10 bin Türk lirasıdır. Doblo aracı olması şart.
   Peki neler kazandırır?
   -Dükkan ilk açılış Her Şey Dahil bizden
   -Aylık 10.000 kazanç altına düşüşte kira elektrik gider bizden
   -Dağıtım 10 TL+KDV toplama 10 TL+ KDV (haftalık)
   -Depo dolum bizden
   -şimdilik sınırlı dağıtım 400 kişi
   -Türkiye’nin en büyük kargo şirketi olma yolunda ilerleyen bayilik sisteminde diğer kazançlar sürpriz..:)
   2-ARAÇ BAYİLİĞİ: Sınırlı sayıda her ilde olacak bu bayiliğe yalnız 2500 Türk Lirası yatırmanız yeterli ve 1 Doblo Aracınız
   PEKİ SONRA MI? 🙂
   – Eğer ilde dükkan bayisi var ise o bayinin ek aracı konumundadır.. yok ise tektir dükkan bayisi gelene kadar.
   – Dağıtım 10 TL toplama 10 TL
   – Şimdilik sınırlı dağıtım 200 kişi
   -Depo dolum bize ait
   -Diğer bayilere ürün taşımada aracı..
   3-MAHALLE BAYİLİĞİ: Sınırlı sayıda olan bu bayilik Sadece 1500 Türk lirasıdır.. Peki avantajları neler? 🙂
   – Mahalle sınırı olan kişilerin denetlenmesi ile ilgilenir
   -Bir mahalleden bir mahalle başı bayiliği çıkar
   -Denetleme sınırı 450 kişidir
   -Her denetleme (raporlama) dan 10 TL hane için Kazancı bulunmaktadır
   4- EKİP BAŞI BAYİLİĞİ:
   Sınırlı sayıda olan bu bayilik sisteminde 1000 TL ödeyerek başlanabilir..Kazanç sistemi;
   -Dağıtım 10 TL toplama 10 TL haftalık
   -Dağıtım sınırı 100 kişi
   5- EKİP BAŞI BAYİ YARDIMCISI:
   Sınırlı sayıda olan bu bayilik için 500 TL ödeyerek başlanabilir.
   Kazanç sistemi;
   -Dağıtım 10 TL toplama 10 TL
   -Dağıtım sınırı 50 kişi
   6-EKİP BAŞI BAYİ YARDIMCISI KOLU:
   Sınırlı sayıda olan bu bayilik için 250 TL ödeyerek başlanabilir.
   Kazanç sistemi;
   -Dağıtım 10 TL toplama 10 TL
   -Dağıtım sınırı 25
   7-CAFE BAYİLİĞİ;
   Sınırlı sayıda ve her ilde mutlaka bulunacak olan bu bayi özel bir bayilik tir dahil olmak için ya çift katlı dükkan ya da iki dükkan genişliğinde alan gereklidir bayilik ücreti 10 bin Türk lirasıdır
   Kazanç sistemi;
   – ilk kurulum aşama işlemleri bizden
   -Kafe olarak anlık kazanç ve bizim de size yönlendirmiş olduğumuz catering hizmetleri (%20’si şirkete ait %80 kafeye) kazanç
   -Bayanlara özel Cafe hizmetleri.. rahat oturup hem iş yapabilecekleri hemde.
   -Çalışmaya engel olan çocuklar için oyun aktivite alanı özel öğretmenler eşliğinde. ..saatlik ücretli..
   -Cafeye gelen çalışacak iş talep eden sınırı Şimdilik 400
   -Dağıtım Cafe içinde. Teslim cafeye.. 10 TL dağıtım 10 TL toplama
   -Aylık 10.000 kazanç altına düşüşte kira elektrik gider bizden…
   ŞİMDİ BU KADAR ŞAHANE FIRSATLARI OLAN BU İŞİ İSMİ NE DİYE MERAK MI EDİYORSUNUZ???? *******AVAIŞYERİM*****
   HER KESEYE UYGUN KAZANÇ…!!!
   HER BAYANA ÖZEL ÇALIŞMA SİSTEMİ…
   SENDE BU IŞDE İŞ KADINI OLMAYA VAR MISIN???? GEÇ KALMA..!!!!
   TÜRKIYE”NİN 81 ILINDE 100 BAYİSİ İLE…BÜYÜMEYE DEVAM EDEN VE 3500 DEV EKİP KADROSUYLA… ILERLEYEN AVAİSYERİM.. EN BÜYÜK SOSYAL SORUMLULUK PROJESİDİR..!!!!
   TÜRKIYE.. BENDE KADIN OLARAK AYAKLARIMIN ÜZERİNDE DURMAK İSTİYORUM BENDE EVİMDEN ÇALIŞIP KAZANARAK KADINLARIN GÜCÜNÜ GÖSTERMEK İSTİYORUM BENDE VARIM DEMEK İÇİN GEÇ KALMA….

   • Bu kadar geniş alanda çalışma yapıyorsanız profesyonel bir web siteniz yok mu? Meraklılar ayrıntıları oradan okur ya da sizinle farklı kanallardan iletişim kurardı. Buradan yazdıkarınıza itibar edileceğini sanmıyorum.

 5. Evde yapabileceğimiz ek is istiyorum kesinlikle başarılı olacağımı biliyorum lütfen arayin

 6. Merhaba ben istanbulda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum dörk kişiyiz dört elden işe sarılacağımdan emin olabilirsiniz tl nr. 05438163008 den ulaşabilirsiniz teşekkürler

 7. Kırkağçta yaşıyorum. 2. öğretim öğrencisiyim boş zamanlarmı değerlendirmek istiyorum . İhtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 8. Merhaba kırkağçta yaşıyorum 1 sene kadar burdayım 2. öğretim öğrencisiyim evde ek iş yapmak istiyorum. İlginize teşekkürler

 9. evde her türlü paketleme işi yapabiliriz iki kişiyiz denizlide oturuyoruz dönüş yaparsanız seviniriz

 10. Bnde her türlü paketleme işi yaparım üç dört kişiyiz ulaşırsanız sevinirim Afyon’da oturuyorum

 11. Evde herturlu paketleme isi mandal isi kalem isi ariyorum cok ihtiyacimiz var islere evde bir gurubuz daha once calistik lutfen yardimci olunuz .

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?