Eve montaj işi veren firmaların telefon numarası

Türkiye’de emekli olup da rahat bir yaşam sürmek neredeyse hayal gibi gelmektedir. Bu sebeple de emekli insanlar evde montaj işi yaparak para kazanma yollarını araştırmaktadır. Türkiye’de emekli maaşları maalesef Avrupa standartlarının çok çok altındadır. Dolayısıyla da insanlar zorunlu olmadıkça emekliliği tercih etmemektedir. Yaş haddinden emekliye ayrılan insanlarda farklı ek gelir kapılarını çalmaktadır. En kolay yöntemlerden birisi de eve montaj işi veren firmaların telefon numarası aramak yerine dolaylı yoldan ulaşıp sundukları ek kazanç imkanları değerlendirilmelidir.

Özellikle erkek emekli insanların evde montaj işi yapmak istediklerini tahmin ediyoruz. Bayan emekli insanlar da kendilerine uygun olan küçük çaplı montaj işlerinden alarak zamanlarını paraya dönüştürmektedir.

Türkiye genelinde en çok tercih edilen montaj işleri arasında kalem montaj işi, priz montaj işi, abaküs montaj işi olduğunu söyleyebiliriz. Sizler de evden para kazanmak istiyorsanız eve montaj işi veren firmaların telefon numarası değil de mail adreslerine ya da sitemiz aracılığı ile onların sizi bulmasına fırsat verebilirsiniz.

montaj işi veren yerler

Bu sene en çok para kazandıran ek gelir fırsatlarından birisi mandal montaj işi, evde gırgır montaj işi, kalem montaj işi, anahtarlık montaj işi ilgi gören para kazanma fırsatları olarak dikkat çekmektedir. Sizler genç emekliler olarak kendinize ya da çocuklarımıza, torunlarımıza para kazandırmak destek olmak istiyorsanız evde makas montaj işi, muz toka montaj işi, abaküs montaj işi, kalem montaj işi alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evden para kazanmanın belli başlı püf noktaları bulunmaktadır. Doğrudan iş fırsatı yakalamak çok kolay değildir.  Biliyoruz eve montaj işi veren firmaların telefon numarası yayınlansa sizler de doğrudan arasanız ve evden para kazanmaya başlarsınız iyi olur. Ancak eve montaj işi veren firmalar bu yöntemi bıraktılar.  Gerekçeleri de artan işsiz insan sayısı sebebiyle telefonlarının çalışamaz duruma gelmesidir. Haklı olarak onlar da eleman ihtiyacını gidermek amacıyla evde montaj işi yapmak isteyen insanların sitemiz iletişim formuna bıraktıkları mesajları takip etmektedir. Gerekli gördükleri zaman sizlere sizin talepleriniz doğrultusunda dönüş yapabilir.

Peki sizler nasıl montaj işi alarak para kazanacaksınız. Bu konuya basitçe bir çözüm bulabilirsiniz. Biraz önce bahsettiğimiz gibi eve montaj işi veren firmaların telefon numarası aramaktan vazgeçin. Bulmak neredeyse imkansız.  Bunun yerine alt tarafta bulunan iletişim formuna hangi montaj işini yapmak istediğinizi yazın. İhtiyaç olduğu zaman montaj işi veren yerler size dönüş yapar. Siz de evde rahat bir ortamda yavaş yavaş ek gelir fırsatından faydalanmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Boncuk dizme paketleme işi başlıklı makalemizde evde boncuk dizme işi, evde boncuk işi ve Eve boncuk işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

35 yorum

  1. Edirne Keşanda yaşıyor gırgır mandal davetiye katlama boncuk işi yapabilirim

  2. Ankara sincandayız Evde paketleme işlerini 4 kişilik ekibimle zamanında teslimle yaparız.

  3. Ankara sincanda oturuyorum fırın poşeti katlama, her türlü paketleme ve montaj işi yaparım

  4. Az önce mesaj yazmıştım e posta adresini yanlış girmişim Manisa kırkağaç

  5. Güzel sanatlar mezunuyum her türlü paketleme,montaj ve süsleme işlerini rahatlıkla yapabilirim işe ihtiyacım var lütfen mesajıma yanıt verin Manisa kırkağaç 553 221 11 29

  6. Emekliyim eşimle birlikte evde ek iş yapmak istiyorum İstanbul gaziosmanpaşa Küçükköy yolundayım saygılar

  7. Manisa merkez evde kalem girgir mandal davetiye katlama vb. gibi isleri yapabilirm acil dönüs yaparsanz sevinirm

  8. Merhaba Eskişehir de ikamet ediyorum. Emekliyim 48 yaşındayım el becerilerim iyidir. Evde yapılabilecek her türlü (montaj ,boncuk dizme,kutu yapımı, davetiye katlama gibi) etkinliklere talibim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status