UYARIYORUZ!

Eve Özel Dikiş Siparişi Almak

Giyim zevkinin kaybolmaya başladığı son yıllarda sizlere para kazandıracak önemli bir iş fırsatından bahsedeceğiz. Bu hafta tekstil kumaş dikiş işlerine meraklı olanlar eve özel dikiş siparişi alma pozisyonu yakalamalarını salık veriyoruz. Çok iddialı söylüyoruz, giyim zevkinin yok olduğu son yıllarda farklı anlayışla özel giyim siparişi vermek isteyen insanların bu fırsatı sunacağını düşünüyoruz. Eski zamanlarda konfeksiyon işi yoktu. Yani hazır giyiniş çok yaygın değildi. Bu sebeple de özel kumaş satın alınır,  bu kumaşlar terziye gider orada ölçüler alınır, kişiye özel elbise dikilirdi. Şimdilerde bu anlayış tamamen yok olmak üzere.

Özel sipariş dikim işi

Köşe başlarında gördüğünüz küçük terzi tabelası olan dükkanlar ise tadilat yapmaktan başka, ütü yapmaktan başka hiçbir işe yaramıyor. Çünkü size gerçek amaçları dışında yardım etmek zorunda kalıyorlar.  Aslında hepsinin elinden her iş geliyor. Küçük siparişlerden başka bir şey gelmediği için onlar da mecburen paça daraltma, bel kısaltma yaz da düğme dikme, yama yapma gibi basit tadilatlar yapmak zorunda kalıyorlar.

İster erkek olun ister kadın, elinizden bu işler geliyorsa, yani dikiş meraklısı birisi iseniz kumaşları seviyorsanız, insanların vücut ölçülerine uygun elbiseler dikebilirsiniz. Merak ettikleriniz varsa inanın oldukça iyi bir geliri olan dikim yapabilirsiniz. Dükkanın açmadan evinizde bir odanızın köşesinde dikiş makinası ile birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz.

dikiş işi veren firmalar

Evde özel sipariş dikiş işi yaparak para kazanmak isteyenler sizlere sesleniyoruz.  Bu fırsat kaçmaz.  Sebebi de insanlar hazır giyim kıyafetlerden sıkılmaya başladı. Aynı kalıba sığdırılan insanlar standart renkler insanlara gına getirdi. Bu sebeple vücut ölçüleri farklı olan ya da zevkine düşkün olan insanlar kendine özgü elbise dikişi yaptırmak istiyor.

Eve dikiş siparişi veren firmalar

Mutlaka buna benzer size sipariş verecek insanlar mevcuttur. Biz bu konuda sizlere önemli bir fırsat sunmak istiyoruz. Dediğimiz gibi dikiş nakış konusunda bilginiz varsa ya da öğrenmek istiyorsanız kursa gidebilirsiniz. Halk eğitim merkezleri bu konuda kurslar açmaktadır. Oralardan kendinizi geliştirip bilgi edindiğiniz takdirde boş zamanlarınızı değerlendirip oldukça iyi para kazanacağınızı söyleyebiliriz. Bir tane elbise dikmek bir gününü de alsa size günde 50 -60 lira ek gelir fırsatı doğacaktır.

Nasıl sipariş alacağınızı kimlere özel dikiş yapacağınızı kısaca anlatalım. Her şeyden önce bu yeteneğinizi çevrenizdeki insanlara durmalısınız. Sizin tahmin etmeyeceğiniz insanlar sizlere sipariş vermeye başlayacaktır. İsterseniz sitemiz aracılığı ile de yaşadığınız bölgeyi yeri iletişim bilgilerinizi yazarsanız sipariş veren olabilir.

Ayrıca eve dikiş siparişi veren firmalar da bulunmaktadır. Onlar da sizlere gerektiğinde özel olarak dikilecek kıyafetler gönderebilir. Çünkü zevkine düşkün insanlar bazı kişilerle sürekli çalışmak ister. Bu sebeple ve dikiş işi veren esnaf ve firmalar da sizlere iş gönderebilir. Bu sebeple alt taraftaki iletişim formunu doldurarak siz de banknotlar kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seyyar Galericilik Yapmak başlıklı makalemizde 2. el araba alım satımı nasıl yapılır ve İkinci el araçlarda alım satım işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. 20 yıllık tekstil tecrübesiyle şuan tesettür veya birçok alanda dışarıya çalışıyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?