Eyüp ek iş ilanları ek gelir fırsatları

İstanbul’un tarihi ilçelerinden birisi olan Eyüp evde ek iş imkanları ek gelir fırsatları hakkında sizlere bilgilendirme yapıyoruz. Böylece burada yaşayan vatandaşlar da çalışarak aile bütçesini destek sağlayabilir. Türkiye’nin özellikleri İstanbul’un zor geçim şartları sebebiyle evden para kazanmak isteyenlere önemli ipuçları veriyoruz. Sizler de çalışıp ailenize birazcık soluk aldırabilirsiniz.

İstanbul’da eve ek iş

Eyüp’te eve ek iş veren firmaların sunduğu işler değerlendirdiği takdirde boş zamanlarınızda önemli miktarda gelir elde edersiniz. Bunu yapmak için arkadaşlarımızla sevdiklerinizle eşinizle çocuklarınızla hafta sonu veya akşamları çalışabilirsiniz. Çünkü İstanbul’da eve ek iş veren firmalar kolay paketleme, ambalaj, montaj, etiketleme, temizlemek gibi işleri sizlere göndermektedir.

Eyüp evde ek iş

Eyüp eve ek iş veren firmaları

İstanbul’da oldukça fazla sanayi kuruluşu küçük, orta ölçekli firmalar ucuz işgücünü değerlendirmek amacıyla sizlere para kazanmak için ek iş fırsatları göndermektedir. Eğer işe ihtiyacınız varsa evden çalışmak istiyorsanız emekli, genç, ev hanımı  bu fırsatlar size göre. Hemen Eyüp eve ek iş veren firmaların sizlerle iletişim kurması için girişimlerde bulunun. Bunu yapmak için de yapmanız gereken aşağıdaki iletişim formuna İŞ istediğinizi belirten e maile gelecek şekilde başvurular yapılır.

Eyüp’te ek gelir imkanları

Eyüp 400 binden fazla nüfusu ile oldukça büyük bir ilçedir. Bu sebeplere burada sizlere iş gönderecek firma sayısı daha fazladır. Eğer para kazanmak istiyorsanız mutlaka size sunulan imkanlar değerlendirin. Kişi başı 2000 lira civarında para kazanma imkanına sahip olmak isteyenler mutlaka şansını denesin. Kaybedeceğimiz hiçbir şey yok. Herkes son zamanlarda bu ek gelir imkanlarını değerlendirmeye başladı. Bir an önce siz de bu ek iş şansını yakalayın.

Eyüp’te ek gelir imkanları farklılık arz etmektedir. Evde yemek yapma işi, evde turşu, reçel yapmak işi, gelinlik süsleme işi montaj işleri paketleme işleri tam size göre. Eğer çalışmak istiyorsanız Eyüp iş veren firmalara ulaşın. Firmalar doğrudan telefon numarasını paylaşmıyor. Sadece mail adresi bırakanlara ihtiyaçları olması durumunda iş teklifi yapıyor. Tek başınıza ya da ekip olarak  bu işleri grup halinde  halinde yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Emekli evhanımıyım 15 sene bayan çoraplarında ambalajcı olarak çalıştım. Kiradayım ve iki çocuğum okuyor ekişe ihtiyacım var tesbih her türlü paketleme işi olabilir.saygılarımla

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status