UYARIYORUZ!

Fason iş mi arıyorsunuz?

Fason firmaları sürekli olarak yeni imkan oluşturmaktadır. Böyle olunca da fason iş pozisyonlarını değerlendirmek isteyen insanların sayısı artış gösteriyor. İyi bir kazanç elde etmeyi düşünen ve çalışmayan insanlar her türlü sektörlerden iş  yakalanmaktadır.

İş veren firmalar ile doğrudan temas kurmaya gerek kalmaksızın fason olarak size aracılarla görüşmeniz işimizi kolaylaştıracaktır. Evde yapılabilecek farklı fason işlerde oldukça fazladır. İşte bu önemli şansı yakalamak için ne yapılır, nasıl hareket edilir.

Yeteri kadar geliri olmayan insanlar eve fason ek iş veren firmalar ile görüşme düşüncesindedir. Bazı durumlarda doğrudan görüşme fırsatı yakalarken bazen de  fason iş yapmak isteyen insanlar ile fason işveren kişileri buluşturan komisyoncular olabilir.  O halde sizler fason olarak çanta dikme, gelinlik süsleme, abiye dikme, tesbih dizme, gömlek dikme, iç çamaşırı katlama, çorap paketleme gibi farklı fason iş durumlarını değerlendirebilirsiniz.

Bunun için elbette fason iş veren mağazaların telefon numaraları araştırılmalı ve onlarla konu hakkında görülmelidir.  Ancak Türkiye’de yaşanan yoğun ekonomik etkilenme sebebiyle işsizlik hat safhaya ulaşmıştır. Bunun neticesinde de fason işçi isteyenlerle iletişim kanalı olarak telefon yerine sadece mail adresi ile yapılan başvuruların değerlendirmek istemektedir. Bu durumda size tavsiyemiz alt tarafta yer alan iletişim formunu kullanarakkampanya yakalamak için çalışmanız gerekir.

fason iş fırsatları

Bu sebeple iletişim formuna hangi fason işleri yapabileceğinizi daha önce yaptığınız benzer işleri anlatabilirsiniz. Nerede yaşadığınızı,  kaç kişi olduğumuzu ve benzeri bilgileri yazdığınız taktirde  fason iş veren adamlar ya da onlara aracılık eden kişiler sizlere dönüş sağlayabilir.

Siz de elinizden hangi fason iş yapma becerisi gelirse oturduğunuz yerden zamanı değerlendirip para kazanabilirsiniz. Evlere fason iş veren firmaların telefonları arayıp bulamayan olduk çok fazla insan olduğunu biliyoruz.

Yukarıda da bahsettiğimiz  kişilerin telefon numarasını aramaktan iletişim formumuzu size sunduğu buluşturma kaynaştırma çalışma olanagından faydalanmaya çalışın. Böylece ister evinizden ister yarı zamanlı olarak  fason iş veren grupların size göstereceği bir yerde yarı zamanlı olarak çalışıp para kazanabilirsiniz. Çalışma saatinize bağlı olarak gelirim ayda 2000-3000 lira civarında olabilir.

Fason olarak yapılabilecek işler hangileridir, diye merak edenlere kısa örneklendirmeler yapabiliriz. Örnek olarak buzdolabı poşeti katlama, kutu poşet katlama, gelinlik süsleme, toka paketleme, abiye kıyafet süsleme, nazar boncuğu paketleme, gül keseleme, bitkisel çay paketleme , kuş yemi paketleme, çarşaf katlama, dantel iğne oyası gibi oldukça fazla alternatif sizleri beklemektedir. Fason iş yakalamak isteyenler hemen alt taraftaki iletişim formunu doldurarak işe başlayabilir.

Bir önceki yazımız olan Evde fındık kırmak her zaman kazançlıdır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

 1. tekirdağ/Corluda yasiyorum
  Paketleme isi yaptim sabun paketleme ile ilgili bilgi almak istiyorum.

 2. MRB İYİ ÇALIŞMALAR ABİYE YADA TOKA PAKETLEME İŞİ YADA BAŞKA YAPILABİLCEK EK İŞ ARIYORUM YARDIMCI OLURSANIS SEVİNİRİM SAKARYA

 3. Paketleme, boncuk, katlama işi yapabilirim. İzmitte yaşıyorum. En kısa süre de haberleşmeyi umuyorum.

 4. izmir çiğli karşıyaka arsında oturuyorum hertürlü dikim işi ve paket süsleme keseleme işleri özenle hızlı ve temiz bir şekilde yapabilirim iletişim 05306911990

 5. Merhabalar
  evde yapabileceğim paketleme,katlama,boncuk işi de olabilir çeşitli iş imkanlarını değerlendirmek istiyorum. adapazarında ikamet ediyorum. şimdiden teşekkürler

 6. Kürdan paketleme,çamaşır katlama,çorap paketleme ,çerez paketleme ,bu tür işlerin hepsinde varım.lütfen görüp geri dönersiniz çık memnun olurum.

 7. Evde çamaşır katlama.paketleme işi yapa bilirim.lütfen görüp geri dönersiniz çok memnun olurum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?