Fatih ek iş ilanları

Tarihi Yarımada üzerinde sur içinde bulunan Fatih evde ek iş imkanları bakımından önemli fırsatlar sahibidir. İstanbul’un Müslümanların özellikle de Türklerin eline geçmesinde en büyük pay sahibi olan Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet adı verilen ilçede yaşayan vatandaşlar para ihtiyaçlarını gidermek için ek gelir aramaktadır. Sur içinde içinde yer alan bu önemli tarihi ilçemizde yaşayan vatandaşlara para ihtiyaçlarını gidermek için farklı ek gelir önerilerinde bulunulacaktır. Sizler de kendi bireysel özellikleriniz doğrultusunda hareket ederek kendinize uygun ek iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Fatih ek iş ilanları

Fatih eve ek iş veren firmalar açısından önemli ilçelerden birisidir. Çünkü 500 bin civarındaki nüfusu ile hem İstanbul’un hem de dünyanın sayılı büyük ölçekli yerleşim merkezleri arasındadır. Bu rakam küçümsenemeyecek kadar büyüktür. Anadolu şehirlerinden 5-6 tanesi kadar yapabilir. Zaten İstanbul’da bulunan ilçelerde Anadolu’nun farklı illerinden gelen insanlar tarafından temsil edilmektedir.  İstanbul sürekli göç alıyor. Dolayısıyla geçim sıkıntısı ortaya çıkıyor.

Anadolu’nun mütedeyyin insanlarının tercih ettiği Fatih ek gelir fırsatları açısından sizlere uygun işler verebilir. Elbette sizlerin çalışmak istemesi kendine uygun iş araması gerekir. Son yıllarda inşaat hamlesi yaşanan İstanbul’da bütün sektörler etkilenmiş. Bunun sonucunda da farklı ek iş fırsatları doğmuştur. Fatih’te eve ek iş veren firmalar diğer ilçeler ve şehirlerimizde olduğu gibi oldukça karlı fırsatlar sunmaktadır. Özellikle emekli vatandaşlar geçilmekte sıkıntı yaşıyor. Ev hanımları maaşı az olan beylerine destek olmak için ek iş arıyor.

Sizler de bu düşüncede iseniz yapabileceğiniz basit ek gelir fırsatlarından örnekler sunalım. Evde kapı kolu paketleme işi, tüy temizleme aparatı montaj işi, misina ipi sarma işi, paketleme işi, misina ipi paketleme işi, plastik top paketleme işi basit örnekler olarak sayılabilir.

İstanbul’da en çok tercih edilen işler arasında;

oyuncak paketleme işi

karanfil paketleme işi

çanta yaparak para kazanma imkanları

kapı süsü yapma

kokulu taş yapma fırsatlarını değerlendirmek isteyenler çoğunluktadır.

Sizde Fatih evde ek iş imkânlarını değerlendirmek istiyorsanız firmaların sizinle iletişim kurması gerekir.  Eve ek iş veren firmaların telefon numaraları artık paylaşılmaz oldu. Bunun yerine firmalar çalışmak istedikleri kişileri kendileri seçiyor. O zaman siz de bu fırsatı yakalamak istiyorsanız bu konu altına Fatih ek iş imkanlarını değerlendirmek için başvuru yapın. Kendinizi tanıtın mail adresinizi yazın. Firmalar size gerekli durumlarda iş verecektir.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Evde çalışabileceğim bir iş arıyorum. Aslında kağıthanede oturuyorum. Fatih’de uzun süre ikamet ettim çok iyi biliyorum ve çok sık geliyorum.hayırlısı inş 🙂

  2. Evde yapabilecegim iş arıyorum işe ihtiyacım var İstanbul fatihte oturuyorum numram 0542 833 1136 geri dönerseniz cok sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status