UYARIYORUZ!

Fransa Ek İş Ek Gelir İlanları

Türkler Avrupa’da başta Almanya ve Fransa’da yoğun olarak yaşamaktadır. 1970’lerde işçi olarak gidip sonra geri dönmeyen Türk vatandaşları Fransa’da ek iş ilanları konusunda araştırmalar yapmaktadır.  Fransa’da Türklere  iş verenler ve yapılacak işler hakkında önemli ipuçları vermek için bu yazıyı kaleme almıştır.  Yurt dışında yaşayan insanlar geçmişte olduğu gibi çok rahat değiller.  Onların da hayatlarını sürdürebilmesi için evden yapılabilecek farklı ek iş fırsatlarını değerlendirmesi gerekiyor. Türkiye’de olduğu gibi Fransa’da yaşayan vatandaşlar da evde yapabilecekleri gelir fırsatlarını avantaja dönüştürebilir. Bunlar  neler olduğunu, nasıl para kazanılacağını basit örneklerle sizlere açıklamaya çalışacağız.

Bazen evden bazen de dışarıya çıkıp herhangi bir mekanda çalışıp ek gelir sağlayabilirsiniz.  İşsizlik Global olarak herkesi etkilemeye başladı. Ekstradan iş bulup çalışmak için araştırma yapılmaya koyuldunuz. Fransa’da ikamet eden uzun süre burada bu ülkede yaşayan Türkler birbirleriyle destek olarak bir yardımcı olup hayatta kalmak için çalışmaları gerekir. Her ülkenin kendine özgü yaşam biçimi bulunmaktadır. Buralarda yapılacak işlerde değişkendir.

Türkiye’de yapılan ek işler farklılık gösterirken Fransa ek iş ilanları rejional olarak değişkenlik göstermektedir. Örneğin Türk vatandaşlarının Fransa’da yapabileceği işler daha çok inşaat üzerine olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü tadilat yapılması gereken binalar Türk işçiler tarafından düzenlenip kullanılır hale getirilmektedir. Kafelerde garsonluk yapmak,  uçak bileti satış aracılığı yapmak, meyve sebze toplama işlerine gitmek, Tekstil ürünlerini pazarlamak sizin için farklı bir deneyim olabilir.

Türk vatandaşları özellikle yurt dışında hasat olarak sebze meyve toplama işleminde aktif olarak rol almaktadır. Tarlada çalışmayı seviyorsanız çilek toplama,  elma, armut toplama, domates toplama işlerinde önemli oranda Euro kazanabilirsiniz.

İşçi taşımacılığı yaparak kazanç sağlayacağını da hatırlatabiliriz. Fransa’da Türklere  iş verenler genelde tarlada meyve toplayacak eleman aramaktadır. Eğer paraya ihtiyacınız varsa Türklerin sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemiz aracılığıyla birbirinizi bulabilirsiniz. Çalışmak istediğinizi, yaşadığınız yeri yazın. Elemana ihtiyacı olan Türkler sizinle buradan iletişime geçer. Böylece birbirinize destek olursunuz. Fransa ek iş ilanları hakkında farklı beklentileri elemana ihtiyacı olanlar yine buradan birbirleriyle iletişim kurabilir.

Fransa’da ek iş veren firmalar

Avrupa’da Türklerin yaygın olarak para kazanmak için kullandığı yöntemlerden birisi de ikinci el oto alım satımıdır. Eğer yeterli birikiminiz varsa Fransa’da ikinci el oto alım satımı yaparak ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. Sadece hafta sonları ikinci el oto pazarlarına giderek ucuza otomobil alıp satabilirsiniz.

Ayrıca internet aktif bir şekilde kullanıyorsanız sosyal medya danışmanlığı ve içerik editörlüğü YouTube’a video yükleyerek para kazanma fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Bugün sizlere Fransa ek iş  ilanları hususunda ipuçları vermeye çalıştık. Sitemizin sizlere sunduğu iletişim işbirliğine katılarak birbirinizi buradan tanıyıp iş bulma ve destekleme konusunda yardımcı olabilirsiniz. Konu altına kendinizi anlatın.  Şayet elemana ihtiyacınız varsa elemanlar sizi bulsun. İşe ihtiyacınız varsa Fransa’da Türklere  iş veren  kişiler size iş teklifi yapsın.

Bir önceki yazımız olan Seyyar Galericilik Yapmak başlıklı makalemizde 2. el araba alım satımı nasıl yapılır ve İkinci el araçlarda alım satım işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Kaynakciyim iş bulamıyorum meyve toplama işi veya boya işi ve vasıfsız işlerden iş arıyorum 0781967318 Teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?