UYARIYORUZ!

Galoş paketleme işi veren firmalar

Mevcut ortamda fazla efor sarfetmeden hazırlanan bir iş olması sebebiyle galoş paketleme işi gönderen firmalar vasıtasıyla ek bütçe çalışması isteyenlere güzel haberimiz var. İnsanca yaşamak için yeteri kadar geliriniz yoksa, birkaç kişinin geçimini sağlamak için sadece bir kişi çalışıyorsa bu durum standartlara uygun olamayacağı için geçerli değildir. Mutlaka bazılarının da ailenin gelirine destek çıkması gerekir. Sizlere hem pratik hem de oldukça kazançlı ek gelir kolaylığı tanıyan galoş paketleyerek hemen hemen herkesin rahata kavuşacağı günlerin yakın olduğunu söyleyebiliriz.

“Benim de hoşuma gitti, bu işi yapmak istiyorum. Evde galoş paketleme işinden maaş almak, ücret kazanmak istiyorum.” diyorsanız sizlere çalışma usullerini mutlaka bilmelisiniz. Bildiğiniz gibi hastalıkların insan vücuduna geçmemesi, insana temas etmemesi için farklı önlemler alınmaktadır. özellikle sağlık kuruluşlarında ve temizlik şirketlerinde personelin ya da ziyaretçilerin ortamdan etkilenmemesi için ayaklarına galoş geçirilmektedir.

Galoş paketleme işi veren firmaların telefon numarası

Basit poşet ayakkabılara galoş adı verilmektedir. Bunların belli sayılar halinde paketlenerek Satışa hazır hale getirilmesi amaçlanmaktadır. Galoş paketleme işi veren firmalar çalışmak isteyenlere işin ayrıntıları ile ilgili bilgi vereceklerdir. Siz de  verilen direktifler doğrultusunda aldığınız işi zamanında bitirerek teslim etmelisiniz. Size yaklaşık 10.000 galoş gönderilecek. Bunlar 20, 30, 50, 100 adet şeklinde paketlenecektir. Bunun karşılığında da sizlere belli miktarda ücret ödemesi yapılacaktır.

Evde Galoş Paketleme İşi
Evde Galoş Paketleme İşi

 Çalışmak isteyenler iş alabilmek için ne yapması gerekir? Evlere galoş paketleme kolaylığı gösteren firmaların sizin çalışmak istediğinizden haberdar olması gerekir. Peki sizin çalışmak istediğinizi firmalar nasıl anlayacak? Siz galoş paketleme işi veren firmaların telefon numarasını merak ediyorsunuz. Doğrudan arayıp iş almak istiyorsunuz, haklısınız fakat şunu asla göz ardı etmeyiniz. Türkiye’de sizin gibi paraya ihtiyacı olan çalışmak isteyen insan sayısı düşünemeyeceğiniz kadar fazla.

İşte bu gerçek dolayısıyla firmalar iletişim bilgilerini yani telefon numaralarını uluorta her yerde paylaşmıyor. Bunun yerine farklı bir uygulama yapıyorlar. Sizin bıraktığınız iletişim bilgilerini ve kişisel bilgileriniz inceleniyor. Çalışmak isteyenlere haber gönderiliyor ve onlara iş veriyor.

Durum bundan ibaret. Eğer evde galoş paketleme işi yapmak istiyorsanız firmaların dikkatini çekmeye  çalışmalısınız.

İletişim bilgilerinizi de konu içinde yazmayı unutmayın! Sitemizin uyarılar bölümünü de asla okumadan formu doldurmayın. Galoş paketleme işi gönderen firmalar sizin taleplerinizi ihtiyacı göre  değerlendirecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

24 yorum

  1. Gaziantep Şahinbeyde oturuyorum evim kira iki tane okula giden evladım var oğlum askeri ücretle çalışıyor 48 yaşındayım hiç bir tecrübem yok ama çalışmak zorundayım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim RABBİM RAZI olsun İNŞALLAH

  2. denizli çivril de oturuyorum iş imkanı burda çok az arkadaşlarımla grup halinde yapabiliriz teşekkürler

  3. İzmir bornova da oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var üniversiteli çocuğum var çok ihtiyacım var lütfen banada gönderin

  4. Biz üç kişiyiz evde galoş paketleme veya başka birşey paketleme işi yapabiliriz çok ihtiyacımız var dönüş yaparsanız çok seviniriz tesekkurler

  5. 20 kişilik ekibimle her türlü paketleme işini yapıyoruz. Ankara Paketleme işi gönderen firmalar iletişime gecebilir

  6. istanbul esenyurtta yasıyorum bu işi rahatlıkla düzgün bir seklde yapablirm geri dönüş yaparsanz memnun olurum…

  7. Evde galoş işi yapmak istiyorum temiz çalışırım 2 kişi çalışırım ve bu işi yapmak isteyen komşularımda var

  8. merhabalar. kahramanmarasta ikametgah ediyorum. 24 yasindayim bu isi yapbilirim. 2 kisiyiz. egitim durumum universite.gercekten paraya ihtiyacim var lutfen geri donus yapip bilgilendirirseniz sevinirim.
    eposta adresim: gamzeveyselask@gmail.com

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?