UYARIYORUZ!

Gaziemir ek iş ilanları

Seydiköy olarak bilinen ilçenin yerlileri şimdilerde çoğunluğun dışarıdan gelen vatandaşlara kaptırdılar. Gaziemir’in 140 bine yaklaşan nüfusu hayatını idame ettirmek için Gaziemir ek iş avantası ile hayata tutunmak için çalışmalar yapıyor. Gerçekten de İzmir’in şanslı ilçeleri arasında yer alan bu yerleşim yeri ilkleri bünyesinde barındırmaktadır. Başta Ege Serbest Bölgesi’nin bu ilçede bulunması büyük bir fırsat olarak düşünülmelidir. Burada dövizle maaş alan, çalışan insan sayısı oldukça fazladır. İsteyen kişiler buralarda kendilerine uygun part time ya da daimi yeni iş fırsatı  sizin mutfakları şenlendirebilir.

Gaziemir’de eve ek iş veren firmalar genelde tekstil üzerine iş verdiğini söyleyebiliriz. Bu bağlamda iplik temizleme, iç çamaşırı katlama, havlu paketleme, çarşaf, gelinlik, nedime bilekliği terliği işleri en çok tercih edilen destekler arasındadır.

Gaziemir ek iş veren firmalar

Ayrıca Gaziemir  her yönüyle araştırılırsa Sarnıç’ta bulunan büyük firmaların şubeleri önemli çalışma fırsatları sunmaktadır. Ayrıca İzmir içinde de ulaşım son yıllarda kolaylaşması sebebiyle diğer ilçelerden kolaylıklar sizleri bulur.

Gaziemir’de yardımcı organlar vasıtasıyla ortam sunması için neler yapılması gerekir? Bu ilçede yaşayan vatandaşlar nasıl  kazanabilir, gelir elde edebilir, sizlere yapacağınız iş hakkında ve işlem ile ilgili olarak örnek ipuçları paylaşmak istedik. Bu sayede Gaziemir  iş ilanlarını değerlendirmiş olursunuz.

İzmir’in yolları, sokakları, en düzgün ilçeleri arasında bulunan Gaziemir kültür seviyesi yüksek İnsanların tercih ettiği yerleşim merkezleri arasında bulunmaktadır. Dolayısıyla zihinsel olarak yapılabilecek aktiviteler de değerlendirilmesi gerekir. Yani avukat, doktor, öğretmen, asker, polis ve diğer memur kesiminin temsilcileri kendilerine uygun Gaziemir avantantajlarından istifade ederse internette kısa bir araştırma yaptığı takdirde kendilerinin yapabileceği çalışmalardan haberdar olur.

Emeklilerin yapabileceği kutulama, paketleme, montaj işleri olarak öne çıkarken; çalışan ancak maaşı yetmeyen artı değer edinme düşüncesinde olan insanların Gaziemir’de eve ek iş veren firmaların sunduğu fırsatlardan faydalanabilir.  Bu amaçla bu yazı altında yer alan iletişim formuna çalışmak istediğinizi ve kendi kişisel özelliklerini belirten mesajlar yazabilirsiniz. Size ihtiyacı olan kişiler ya da organizatörler bırakacağınız mail adresi aracılığı ile size ulaşabilir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Bucada oturuyorum.Paketleme vs…Eve ne ek is olsa yapabilirim.Acil ihtiyacim var.Evde 4 kisiyiz.

  2. evde bez çanta dikimi kutu süsleme nikah şekeri işleri yapmak istiyorum ulaşılırsa memnun olurum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?