UYARIYORUZ!

Gaziosmanpaşa ek iş ilanları

Geçmiş dönemlerde Küçükköy ve Taşlı tarla olarak adlandırılan İstanbul’un önemli ilçelerinden Gaziosmanpaşa ekonomik çözümleri nereden  bulabiliriz, nasıl iş temin edebiliriz? Ailesinin geçim sıkıntısı olan vatandaşlar evden boş zamanlarında çalışarak ekmek parası için kazanç elde edeceklerdir.

Gaziosmanpasa ek iş

Anadolu’nun farklı kesimlerinden bu ilçeye göç etmiş vatandaşlar ek gelir imkanları hakkında araştırma yapıyor. Bu konular hakkında sizlere önemli bilgilendirmeler yapacağız. Sizler de uygun yeriniz ve uygun zamanınız varsa ailenize destek sağlayacaksınız.  Gaziosmanpaşa; Bayrampaşa ve Sultangazi ile yakın ilişkisi bulunmaktadır. 1983 yılında ilçe olan Gaziosmanpaşada yeteri kadar gelir sahibi değilseniz tek başınıza veya bir grup kurarak firmalarla anlaştığımız takdirde  gelir sağlayabilirsiniz. Koskoca megakentte yaşamak kolay değildir.  Eğer düzgün bir işiniz yoksa o zaman durumunuz daha da vahimdir.  Mecburen eşiniz sizlere yardım etmesi gerekir. Doğal olarak iş ile  kazandıran bir pozisyon anlamındadır. Bir milyon civarında insanın bu çevrede yaşadığı malumdur.

Önceleri göçmen olarak adlandırılan vatandaşlarımız bu bölgeye yerleştirilmiş ancak son yıllarda Anadolu’dan hızlı nüfus artışı yaşanmıştır. Bilinçsizce hesapsızca gelip yerleşen insanlar bazı durumlarda evin ihtiyaçlarına para getiremiyor. O zaman iyi niyetli adamların sunduğu fırsatlar değerlendirmesi gerekir.  Gaziosmanpaşa eve ek iş veren firmalar sizlere önemli ev etkinlikleri sunmaktadır. Evde yapılan kolay işler sayesinde herkes sıkıntılarından kurtulabilir. Hangi işleri yapabilirsiniz. Herkesin kendi özelliğine göre yapabileceği işler fazladır. Örneğin bazı bayanlar dantel işi, iğne oyası işi yaparken bazıları da hazır paketleme, montaj işlerini tercih edebilir. Mandal paketleme de yapabilirsiniz, süsleme işleri de yapabilirsiniz. Eğer dikiş nakış yapabiliyorsanız büyük bir avantajı yakalamış olursunuz.

En çok nakit kazandıran kostüm süslemek, gelinlik süsleme sizlere önemli bir seçenekler olabilir. Bazıları da kalem montaj işi, nikah şekeri paketleme işi yapabilir. Bütün bu işleri neler olduğunu hangilerini yapabileceğinizi öğrenmek için bütün kategorilerini inceleyin. Kendinize uygun olanların altına başvuru yapın.  Her yazının altında iletişim formu yer almaktadır. Oralara kendinizi en güzel şekilde anlatın.  Gaziosmanpaşada eve ek iş veren firmalar eleman hasıl olunca sizinle irtibata geçecektir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Gaziosmanpaşa da oturmaktayız iki kişi çalışmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok seviniriz anaokulu öğretmeniyim küçük çocuğum olduğu için gecici süre bıraktım evde ek iş yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin
    duygu_ogretmen1988@hotmail.com

  2. Kucukkoy k.kazim k.bekirde oturuyorum nikah sekeri.paketleme.mandal isleri yapmak istiyorum 3kisiyiz bizede gonderirseniz seviniriz

  3. İstanbul kücükkoyde oturuyorum. 5 kisilik ekibim var. Evde her turlu is yapariz. Temiz, titiz, hızlı calisiriz. Cok ihtiyacim var. Geri donus yaparsaniz sevinirim
    Eposta:sibel_nur_kaymak_78@hotmail.com

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?