UYARIYORUZ!

Giresun Ek İş

Fındığı ile ünlü Karadeniz şehrimizde yaşayan vatandaşlara boş zamanlarında para kazanmaları için önemli çalışma alanıını irdeleyeceğiz. Giresun evde ek iş açısından kafa karışıklığı aşamasındadır.  Sizlere nasıl para kazanacağınızı,  nerelerden gelir elde edeceğinizi ilginç kesitlerle ele almak niyetindeyiz.

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Karadeniz Bölgesi’nde de geçinmekte zorlanan kıt kanaat geçinen insanlar bulunmaktadır. Giresun’da evde iş çeşitlilik ve ilginçliklerle doludur.

Her yörenin kendine özgü iş fırsatları bulunmaktadır. Karadeniz Bölgesi’nde de kendine özgün farklı çalışma alternatifleri bulunmaktadır. Özellikle fındık üzerine  iş yapılacağını sizler de tahmin edebilirsiniz. Ancak sadece fındık değil, öteki gelir fırsatları olduğunu da sizlere dank diye hatırlayacağız. Size de nasıl kıymetli banknotlardan kazanacağınızı ve nereye müracaat edeceğimizi öğreneceksiniz.

 

Giresun ek iş ilanları

Giresun ek iş imkanları bakımından düşünenlere hatırı sayılır girdiler sağlayabilir. Bu sayede sizler de borçlarınızı ödersiniz. Ödeyemediğimiz süresi geçmiş faturalardan kurtulursunuz. Evinize yenilikler yeni yiyecekler, yeni eşyalar alınır. Kredi kartlarınızın sizleri boğmasından yorulduysan Giresun’da mutluluk aracısı kişiler ile görüşebilirsiniz.

Bu yararlı web sitesi size huzurlu hayatın anahtarını göstermeye çalışıyor. Bunun içinde herhangi bir ücret talep etmemektedir. İş vermek istiyorsanız ya da iş yapmak istiyorsanız bu yazının altındaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.  Buradan isteklerinizi taleplerinizi belirtirseniz. İsterseniz işçi, eleman bulabilirsiniz; isterseniz iş veren kişilerle görüşüp karlı günlere hareket noktası edinebilirsiniz. Yapabileceğiniz ek işler arasında şunlar vardır.

davetiye katlama

kalem montajı

gelinlik süslemek

evde yemek yapma

ütü yapma

çamaşır yıkama

çocuk bakma

yetişkin bakma

hasta bakma işleri

karanfil paketleme

baharat paketleme

düğün şekeri paketleme

gelin buket yapma gibi farklı ek iş olasılıkları da bulunmaktadır.

Bu işleri yapmayı kafanızda şekillendiriyorsanız hemen Giresun ek iş ilanları başlıklı yazımızın altındaki iletişim formu vasıtasıyla en güzel biçimde neticelendirmeye çalısın.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. Öğrenciyim ve evde paketleme davetiye katlama işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz acil işe ihtiyacım var

  2. Giresun merkezde oturuyorum ise ihtiyacim var her ne is olursa olsun yapabilirim bana geri donus yaparsaniz cok sevinirim

  3. Elimden hertürlü iş gelir azimli ve hızlıyımdır ek işe gerçekten çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim güzel haberinizi bekliyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?