UYARIYORUZ!

Güngören ek iş durumları

İstanbul ilinin Çatalca Yarımadası’nda bulunan Güngören  ek iş durumuna alışmak isteyenler  hangi işleri yapıp papel kazanabilir? Nüfusu 400 bine yaklaşan Güngören ilçesi Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Eyüp, Bayrampaşa ve Esenler ile sınırlıdır. İstanbul’un önemli ilçesinde 11 tane mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerin isimleri; Tozkoparan Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Mehmet Nezihi Özmen Mahallesi, Mareşal Çakmak Mahallesi, Haznedar, Güven, Merkez Mahallesi, Güneştepe, Akıncılar, Abdurrahman Nazif Gürman, Genç Osman mahalleleri. Bütün bu mahallelerde ikamet eden vatandaşlar Güngören’de  ek iş almak için sıra verilmesini beklemektedir.

Güngören evde ek iş ilanları

Türkiye’de evde iş dönemi başlamış ve evini geçindirmek için kendilerine uzatılacak yardımcı el ya da aksiyonlara umut bağlamıştır. Sizler de Güngören ilçesinde yaşıyorsanız mutlaka kendinize uygun bir fırsatını değerlendirebilirsiniz. Burası geçmiş dönemlerde Bakırköy’e bağlı bir köy iken günümüzde hızla büyümüş ve belediye olarak bağımsız bir tüzel kurum olarak çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye’nin farklı illerinden bu ilçeye göç eden yaşayan vatandaşlar yeterli gelir olmadığı zaman ailesine destek olmak için  iş  aramaktadır.  Evden çalışmak isteyen emekliler, kadınlar, gençler herkese kendi imkanları ölçüsünde paketleme düzenleme etiketleme montajlama temizleme gibi kolay ek işlerden verilmektedir.

Güngören’de ek iş veren firmalar sizlerin taleplerini mutlaka cevap verecektir. Eğer İstanbul içinde diğer ilçelerdeki firmalardan iş almak isterseniz kendinizi anlatın. Çünkü İstanbul içinde gün içinde her yere iş  vermektedir. İş almak istiyorsanız mutlaka iletişim formuna kendinizi anlatın. Çünkü Güngören ek iş durumları hakkında sizlere çalışma fırsatı vermek için mail yoluyla bilgi verilecektir. Ayda yaklaşık 1500 – 2000 lira gelir ihtiyacı olanlar tam size uygun bir olanak verilmektedir. Mutlaka bu fırsatı değerlendirmek için alttaki yorum formunu en iyi şekilde istifade tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Merter Mehmet Nesih özmende oturuyorum. Evlere verilen işlerden istiyorum. 3 kişiyiz ek gelire ihtyacımız var. Yardımcı olursanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?