UYARIYORUZ!

HAKKIMIZDA

Zor yaşam koşullarında ek iş yapmak isteyenlere destek olmak amacıyla ekisal.com aracılık görevi üstlenmiştir. Evde çalışmak isteyenlere, evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir. Özellikle dar gelirli ailelerin boş zamanlarını en iyi şekilde verimli kılması amacıyla onlara çözüm önerileri sunmaktayız.

Sitemiz evde potansiyel iş gücünden faydalanmak isteyen firmalar ile ailesine destek olma düşüncesinde olan öğrenci, ev hanımı ya da emekli olan herkese bilgilendirme ve yönlendirme yapmaktadır. Çalışmak isteyen insanlarla, işlerini çabuk, ucuz ve kısa yoldan yaptırmak isteyen kişi ya da işverenlere yol gösteriyoruz, destek veriyoruz.

Ekisal.com Türkiye’nin her bölgesinde, her ilinde yaşayan vatandaşlara boş zamanlarını nasıl değerlendireceklerini, nasıl oturdukları yerden çalışıp para kazanabileceklerini örneklerle anlatmaya çalışmaktadır.

EK İŞ AL

Elbette evden ek iş yapmak yeterli değildir. Bazı durumlarda evden dışarı çıkarak part-time ya da ‘yarı zamanlı iş’ adı verilen çalışma fırsatları da değerlendirilmelidir. Özellikle öğrencilerin ve emeklilerin yarı zamanlı ek iş fırsatlarını değerlendirebileceklerini onlara fırsatları vurgulaya vurgulaya anlatmaktadır.

Herkes çalışmak zorundadır. Para kazanmak, sadece fiziksel işler yapmak demek değildir. Günümüz bilgi teknolojileri çağıdır. Bilgiyi kullanmasını bilen para kazanır. Para kazanmak eskiden olduğu gibi kazma kürekle ya da sabahtan akşama kadar fiziksel bir aktiviteyi yaparak bir iş ortaya koymakla elde edilmez. Zihinsel gücünü ortaya koyan insanlar yorulmadan para kazanmanın keyfini yaşamaktadır.

Son zamanlarda sanal ortamlarda düşünerek zeka yardımı ile bir şeyler geliştirerek para kazanma fırsatı yakalayan insanların örnekleri oldukça fazladır. Örnek vermek gerekirse; sosyal medya danışmanlığı yapan gençler fiziksel bir güç, çaba harcamadan para kazanma yolunu tercih etmektedir. Makale yazarlığı, editörlük yaparak para kazanma eğiliminde olan ve bunu başaran oldukça fazla genç bir kitle olduğunu da söyleyebiliriz.

Yani internetin farkına vardığımız zaman internetten kolay para kazanma fırsatlarını lehinize dönüştürdüğünüz zaman, nasıl kolay para kazanılır sizlere anlatmaya çalışacağız. Video yükleyerek, link kısaltarak, masal anlatarak, web sitesi aracılığı ile reklamlardan para kazanarak bunun nasıl başarılacağını sizlere örneklerle anlatıyoruz.

Sadece evden para kazanma yolları değil, çalışma hayatının inceliklerinden, meslek tanıtımlarından, iş fırsatlarından da sizlere örnekler veriyoruz.

Kısacası; ekisal.com paraya ihtiyacı olan, çalışmak zorunda olan herkese bilgilendirme ve yönlendirme görevi üstlenerek destek hizmeti vermektedir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM