UYARIYORUZ!

Harita çivisi paketlemesinden gelir sağlayın

Boş zamanınız fazlaysa ekonomiye dönüştürmek yani biraz gelir elde etmek istiyorsanız sizlere harita çivisi paketleme işi olduğunu bilmelisiniz. Bildiğiniz gibi mühendisler, mimarlar ve okulda öğretmenler panolarına bir şeyleri tutturmak amacıyla harita çivilerini kullanırlar. Dolayısıyla toplu iğneye göre oldukça kullanışlı olan ve geri dönüşümü sürekli olan bu materyaller sizlere gelir fırsatı sunabilir.

harita çivisi paketleme işi veren firmalar

Son zamanda çocukların zihinsel gelişimi için katkı sağlamak isteyen veliler de harita çivileri satın alabiliyor. Tüketimi oldukça yaygın hale gelen bu gereçler papel kazanmak isteyenlere olanak sunuyor.  Eve harita çivisi paketlemesi veren esnaflar bu işi gönderiyor. Biz de sizlere böyle bir ek gelir fırsatının olduğundan haberdar ediyoruz. Emekli iseniz, ev hanımıysanız, öğrenci iseniz işte size ek iş.

Çalışmak istiyorum ancak bu işi nasıl alacağımı bilmiyorum, diye düşünenlere konu ile ilgili ayrıntılı bilgi verelim. Yurt dışından ithal edilen ya da Türkiye’de üretilen harita çivileri evde çalışmak isteyen insanlara gönderilmektedir. Türkiye’nin hangi bölgesinde, hangi şehrinde, kasabasında, mahallesinde olursanız olun hiç fark etmez. Sizlere iş gönderilebilir.  Önemli olan bu iş istemek. Ve sonunda da firmaların dikkatini çekti evde harita çivisi paketleme işi yapmak isteyenler firmalarla iletişim kurması gerekiyor. Ancak en büyük sıkıntı harita çivisi paketleme işi veren firmalar diğer ekiş veren firmalar gibi iletişim bilgilerini doğrudan paylaşmaz oldu. Sebebi de Türkiye’de işsiz sayısının inanılmaz boyutlara ulaşması diyebiliriz. Yoğun talep karşısında şaşkın olan  firmalar doğal olarak bizim gibi ek iş tanıtımları yapan sitelerin iletişim formlarından faydalanıyor. İhtiyaçları olması halinde alt taraftaki iletişim formuna bırakacağınız özel mail adresiniz aracıyla iş teklifi yapabilirler.

Bu aksiyonu grup halinde bu işi yapabilirsiniz. Ayda kişi başı 1200 – 1400 TL arasında ek gelir kazanmak istiyorsanız. Hemen paketleme işi verenler ile iletişime geçmek için etkileyici bir dil ile kendinizi tanıtın.   Bu işi alın boş zamanlarınızda birazcık olsun ek gelir sağlayın.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. merhabalar istanbul bayrampaşa oturmaktayım, harita çivisi paketleme işi yapmak istiyorum.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?