Havlu Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Kim oturduğu yerden hem muhabbet yapar, hem dinlenir, hem de para kazanır? Ev hanımlarının, emeklilerin oturdukları yerden ek gelir sağlayabileceği bir işten bahsedeceğiz. Evde havlu paketleme işi sizi hiç yormaz tam tersine size keyif yaşatır. Nasıl oturduğumuz yerden dinlenerek hem de çalışarak para kazanırsanız, giderlerinizi durdurmuş olursunuz?

Bu fırsatı veren firmalar bulunmaktadır havlu, bornoz üretimi yapan firmalar evde çalışmak isteyenlere önemli para kazanma fırsatları vermektedir. Türkiye’de önemli tekstil fabrikaları bulunmaktadır. Durmadan havlu bornoz üretimi yapmaktadır. Özellikle Denizli ve Bursa bu konuda oldukça öne çıkmaktadır. Çalışma düşüncesinde olan insanlar para kazanmak isteyenler size sesleniyoruz. Sadece ev hanımları emekliler değil. Elbette genç kızlar, üniversite öğrencileri de paraya ihtiyacı varsa bu işe talip olabilirler.

Evde havlu paketleme işi yapmak istiyorum

Bütün mesafedeki çalışma düşüncesinde olan insanlara havlu işi veren firmalar iş göndermektedir. Peki bu işe nasıl başvuru yapacağız? Nasıl havlu paketleme işi alacağız? Kim veriyor, nereye müracaat etmeniz gerekiyor? Bunun çaresi basit.

havlu paketleme işi

Sitemiz sizlere aracılık yapmaktadır. Bu yazı altına iş başvurusu formunu doldurun. Sizlere ihtiyaç olması halinde çalışma teklifi yapılsın. Ancak kendinizden en iyi şekilde bahsetmemiz şarttır. Firmaların sizleri tanıması tecrübelerinizi ekip sayınızı bilmesi gerekir. Aksi takdirde bu işi bilmeyen ya da tecrübesi olmayan kişilere pek öncelik verilmez.

Eve havlu işi veren firmalar

Yalnız şunu bilmenizde fayda var. Ben Bursa’ya yakın değilim. Ben Denizli iline çok uzağım, diye düşünmeyin. Firmalar son dönemde kendileri bizzat getirip vermiyor. Kargo firmaları ile anlaşarak Türkiye’nin her noktasına havlu işi servis ediyorlar. Bu manada uzak yakın diye düşünmenize hiç gerek yok. Siz yeter ki bu işi yapmak isteyin. Eve havlu paketleme işi veren firmalar bir gecede Türkiye’nin her noktasına bu işi ulaştırmaktadır.

Evlere havlu paketleme işi veren firmalar kargo sirketleriyle yıllık anlaşma yatıyor. Onun için uzak şehre fazla para ödemez. Yakın şehre daha az para ödemek gibi bir durum söz konusu değildir. Bu konuyu bilmenizde fayda var. Bütün işler bu şekilde yürümektedir.

Havlu paketleme işi 2017

Havlu paketleme işi 2017 yılında en çok ilgi görecek ve kişiler arasına girmeye aday görünüyor. Sebebi de geçtiğimiz yıl kötü bir sezon geçiren turizm sektörü kendini yenilemek istiyor. Yeni havlular bornozlar satın alma düşüncesindeler. Bu sebeple sizlere de bu pastadan kendinize düşen dilimi alabilirsiniz.

Yapmanız gereken hemen iş başvurusu yapmak. Boş zamanları değerlendirmek. Ailece sevdiklerinizle oturduğunuz yerden havlu paketleme işi yaparak para kazanma fırsatını yakalamak.

Bir önceki yazımız olan Evde Tırnak Seti Paketleme İşi başlıklı makalemizde eve tırnak seti paketleme işi veren firmalar, Tırnak Seti Paketleme ve Tırnak seti paketleme işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

50 yorum

  1. Elim çok pırtık yıllardır tekstil işindeyim anlarım ve yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

  2. Ebatına göre numune gönderirseniz havlu paketleme işi istiyorum daha önce fasonda çalıştım denizli

  3. Havlu paketleme işini yapabilirim daha öncede tekstil fabrikalarında calistim.Hızlı hatasız en iyi şekilde yapabileceğimize inanın

  4. Havlu paketleme isini istiyorum iastanbul sultanbeylide ikamet etmekteyim grup olarak calismaktayiz donerdeniz sevinirim

  5. Ben kırıkkale de öğrenciyim eğer şehir dışına da iş veriyor sanız bu işe ihtiyacım var bende yapmak istiyorum verilen işi en kısa zamanda ve istenildiği gibi yaparım sıkıntı olmaz

  6. İyi günler bende evde iş arıyorum annem ile beraber yapacağız el becerimiz vardır olursa çok seviniriz iyi günler

  7. Denizlide oturuyorum Paketleme elde nakis vb acilen bu is lazim yardımcı
    Olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  8. Denizlide oturuyorum ve acil paraya ihtiyacım var ek iş yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status