UYARIYORUZ!

Hediyelik Kutu Yap, Sen de Kazan!

Gerek dini inanç, gerek insani davranış gereği hediyeleşmek bizim kültürümüzün önemli bir parçasıdır. Son yıllarda bazı özel günlerde de hediye verme alışkanlığı giderek yaygınlaştı. Bu sebeple hediyelik kutu işi yapmak isteyenlere de önemli bir iş opsiyonu ortaya çıktı.

Herkes hediye almayı çok sever. Elbette karşılığında da hediye vermek gerekir. Dolayısıyla alıp vermek işlemi için bir şeyler alınması bu hediyenin de özel bir kutu içine konulması da önemli bir kültürdür. Bugün sizlere eve hediyelik kutu yapma işi veren firmaların sunduğu fırsatlar hakkında bilgilendirme yapacağız. El becerileri gelişmiş olan insanların daha çok para kazanacağı butik gelir fırsatı sayesinde siz de gelir elde edeceksiniz.

Anneler günü, sevgililer günü, babalar günü, doğum günü, yılbaşı veya misafirliğe giderken elimizde bir şeyler götürmeyi alışkanlık haline getirmeliyiz. Hediye götürmek,  hediye vermek alan insanı çok mutlu eder. Veren insanlar da mutlu olur. Eğer sizler hala bu mutluluğu tatmadıysanız sizlere mutlaka bu heyecanlı yaşamanızı tavsiye ederiz.

evde hediyelik kutu işi

Bizim esas anlatmak istediğimiz cüzdanlarını kalınlaştırmak isteyen insanların  hediyelik kutu yaparak nasıl huzurlu alacaklardır.  Evde bu işi yapmak için uygun zamanı ve yeri olan herkes ailesine destek olabilir.  Bilhassa bayanlar,  emekliler ve el sanatlarına meraklı hobi arayan insanlara sesleniyoruz… Eğer canınız sıkılıyorsa ve güzel tasarımlar ortaya koyabiliyorsanız o zaman bu yeteneğinizle para kazanmanızı tavsiyeleriz. Bu işi yapmak istiyorum kimlerle iletişime geçmem gerekiyor diyorsanız… Hediyelik kutu yapıp kaç lira  kazanırım, diye düşünmeye başladıysanız cevabını hemen verelim. Hediyelik kutu etkinliklerinden yararlanmak isteyenler bu çabanızı destekleyen kodamanlar sizlere inanması, güvenmesi ve sizinle çalışması için kendinizi anlatmanız şarttır.  Bunu da sitemiz aracılığı ile rahatlıkla yapabilirsiniz.  İletişim formu bu amaçla cümle aleme destek olacaktır. Mail adresinize içine yazacağınız kendinizi anlatan mesajlar yazdığınız taktirde firmalar gerekli durumlarda size geri dönüş yapar. Bütün malzemeleri eve hediyelik kutu işi veren firmalar tarafından getirilen bu para kazanma fırsatı sizlere ayda 1500 lira civarında nakit girdisi sağlayabilir. Çalışmak isteyenler hemen alt taraftaki iletişim formundan faydalansın yüzleri gülenlerden olsun.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizde Alet çantası hazırlama ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
hediyelik kutu işi
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

  1. Merhabalar aydin Efeler de oturuyorum düzenli titiz işine dikkat eden ve zamanında teslim edeceğime inanıyorum.

  2. İzmir çiğli’de yaşıyorum. Çalışan bayanım fakat iş çıkışı evde yapılabilcek ek iş arıyorum. Teşekkürler

  3. merhaba kocaelide yaşıyorum temiz ve güzel iş yaparım çok fazla paraya ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim
    05379973474

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?