UYARIYORUZ!

Iğdır ek iş ilanları

Türkiye’nin en son noktasında yer alan illerimizden birisi olan Iğdır evde ek iş imkanları bakımından çok da yeterli değildir. Sanayi fazla gelişmeyen ilimiz son yıllarda atılımlar yapsa da yeterli seviyede istihdam sağlayamamıştır. Bu sebeple para ihtiyacı olan insan sayısı oldukça fazladır. Bu bakımdan evde çalışmak isteyen insan sayısı da her geçen gün artmaktadır. Iğdır’da destek veren müteşebbisler yeterli düzeye ulaşamamıştır. Şehrin ekonomisi daha çok hayvancılık üzerine kurulmuştur.  Tarım yine aynı şekilde şehirde yeterli seviyede değildir.

Iğdır’da evde ek iş

Peki bu insanlar nasıl geçilir, nasıl  temin edecek, nasıl para kazanacaklar? Sonradan il olan bu şehirde yaşayan vatandaşlar mecburen evde çalışmak ek gelir temin etmek zorunda kalıyor.  Sitemizde bu düşüncede olan vatandaşlara bilgilendirme yapmaktadır.  Son durum Türkiye genelinde oldukça fazla ek iş fırsatları sunulmaktadır.  Eğer ek iş imkanları yeterli düzeyde olmayan Iğdır’da mecburen diğer şehirlerden iş almak gerekiyor.

Iğdır’da destek veren müteşebbisler

Güneydoğu ve Anadolu Bölgesi’ndeki bütün illerde aynı sorun yaşanmaktadır. Bu soruna çözüm bulmak için Türkiye genelinde iş veren firmalar ile işbirliği yapmak şarttır.  Sizin haberiniz yoksa o zaman şimdi haberiniz olsun. Bundan sonra param yok yetiştiremiyorum diye yakınma dönene bitiyor. Emekli ev hanımı, genç herkes evde ek iş uzmanı olan herkes para kazanmaya başlıyor. Ve ek iş veren firmaların sunduğu fırsatlar değerlendiriliyor. Böylesi de ister burada olun isterseniz İstanbul’da, Hatay’da, Samsun, Sivas’ta, Konya, Manisa, Muğla… hiç fark etmez.  Her yere Kargo aracıyla iş gönderiyor.

Peki siz nasıl iş alacaksınız. İş açısından ne kadar şanslı olduğunuzu hatırlatalım. Iğdır ek iş imkanları diğer iller kadar eşittir.  Yapacağınız bu yazının altına iş başvurusu yapmaktır.  Evde iş ek gelir fırsatları sizin ayağınıza kadar gidecek.  Böylece ayda yaklaşık 1200-1300 lira civarında gelir fırsatı yakalamış olacaksınız.

İletişim formu doldurmaya çalışın. Kaç kişi bu işi yapacak,  ne kadar çalışma süreniz var? Tecrübeleriniz var mı eğitim durumunuz ne… yazabilirsiniz yazının içine mail adresinizi eklemeyi unutmayın. Çünkü teklifler mail adresinize gönderilir. Iğdır ek iş için unutmayın ki kargo firmaları bir gün içinde Türkiye’nin her noktasına her şeyi ulaştırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. Merhaba ben ev hanımıyım ığdırda yaşıyorum bende sizlerden evime destek olacak evde yapabileceğim ek iş ıstıyorum..

  2. merhaba
    üniversite işletme fak. mezunuyum ve textil mühendisiyim.
    ığdırda ikamet ediyorum
    uygun ek iş olursa yapabılırım.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?