UYARIYORUZ!

İğne Oyası İşi Yaparak Para Kazanmak İstiyorum

Türk geleneksel el sanatlarından birisi olarak kabul edilen dantel örgü ve iğne oyası işi yaparak kar marjı yakalayabilirsiniz. Sizlere bu konu hakkında bilgilendirme yapacağız. Böylece boş zamanlarınızda fırsatı değerlendirerek kendinize akar temin edeceksiniz.

İğne oyası yapmak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Belli altyapısı olan iğne iplik ile eşgüdüm halinde çalışabilecek bayanların şanslı olduğunu hatırlatalım. Eğer iğne oyası hakkında fazla bilginiz yoksa, ancak her şeye rağmen bu işi yaparak gelir temin etmek istiyorsanız kendiniz birazcık çalışma yapabilirsiniz. Bunu anlatan videoları izleyebilirsiniz. Her şeyden önce meraklı olmanın başlangıç için çok önemli olduğunu hatırlatalım. Herhangi bir eşarp, yazma, başörtüsü için kenarlarına iğne oyası çekilmesi istenmektedir.

Çalışkan yetenekli kişilere iş vermektedir kendinizi geliştirin sonra eve ek iş veren firmalarla iletişime geçin. Farklı tasarım yapanlar güzel çalışmaları olan insanlara fazla olacaktır. İsterseniz eve ek iş veren firmaların sunduğu imkanları değerlendirin isterseniz kendi yaptığınız çalışmaları satın. Her halukarda gelir elde edeceksiniz.

Evlere iğne oyası işi veren firmalar

İğne oyası yapma ücretleri

Sadece bu işletilmesinden ayrıca dantel işi örgü işleri alabilirler. Aynı işi veren firmalar beraberinde boncuk işleri, takı tasarım işleri, gelinlik süsleme işleri de size sipariş edebilir. Çalışmalarınız beğenirse sürekli çalışmak isterler. Özellikle turistik bölgelerde daha çok satışı yapılan iğne oyaları altyapısı olan bayanların yapabileceği ve para kazanabileceği ek gelir fırsatları arasında yer almaktadır.

İğne oyası nasıl yapılır

Sizlere tavsiyemiz bu konu hakkında birazcık kendinizi geliştirin. İğne oyası nasıl yapılır, boncuk işi nasıl yapılır, pul boncuk işi nasıl tasarlanır öğrenin. Kendinizi geliştirin ondan sonra  iğne oyası işi veren firmalar iletişim kurun.

İğne oyası işi yapmak istiyorum

Kiminle iletişime geçmem gerekiyor. Sizin yapacağınız en kestirme yolu söyleyelim. Size iş verilmesi için öncelikle kendinizi tanıtmanız ve çalışmak istediğiniz belirten mesajlar yazmanızı tavsiye ediyoruz. Bu yazı altındaki mesaj bölümüne çalışmak istediğinizi belirten yazılar yazın.

İğne oyası işi veren esnaflar eleman aldıkları zaman sizin mesajlarınızı görecek ve size çalışma teklifi sunacak. Ayda yaklaşık 1200 lira civarında iğne oyası işinden istifade edebilirsiniz. Hemen alt tarafa bu işi almak istediğiniz belirten mesajlar yazmaya başlayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

21 yorum

  1. İğne oyası yapıyorum ve satıyorum. Pike nevresim havlu tulbent salon takımı ğer türlü modeli yapabilirim.

  2. Iğne oyasi yapıp satıyorum evine katkıda bulunmak için bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?