UYARIYORUZ!

İnternetten dosya yükle harçlık topla!

Gençlerin çok seveceği bir ek gelir fırsatı olan internetten dosya yükleme hakkında sizlere önemli açıklamalar yapacağız. Bilhassa üniversite öğrencilerinin hatta liselilerin bile rahatlıkla her türlü ortamdan bu iş fırsatını değerlendirebileceğini hatırlatalım. Evde, okulda, sokakta, yazlıkta, bahçede, yurtta…. aklına gelen her yerde dosya yükleme yaparak gelir elde edebilirsiniz.

Özellikle yüksek öğrenim hizmetlerinden faydalanan üniversiteli gençlerin eğitim masraflarının karşılanması amacıyla ek gelir fırsatları hakkında araştırma yaptığını biliyoruz.  Biz de sizlere bu konuda nasıl destek olunacağını araştırdık. Yapabileceğiniz sevdiğiniz bir ek kazanç fırsatı olan dosya upload ederek harçlık çıkarmak elinizde.

Sizler interneti en iyi şekilde kullanmaktasınız. Sosyal medya ağları günümüzde gençlerin daha aktif olmasına olanak vermektedir.  İnterneti en iyi şekilde kullanan gençlerin internetten dosya yükleme işi yaparak gelir elde etmesi içten bile değil. Bildiğiniz gibi dosya indirme siteleri her türlü programı kullanıcıların hizmetine sunmuştur.  Bazı dosyalar ücretli indirilirken bazıları ücretsiz olarak kullanıcılar tarafından indirilmektedir. Dosya yükleme ya da indirme siteleri ziyaretçileri ile işbirliği içinde hareket eder. Yani bütün dosyaları siteye kendileri yükleyemez, bunun için ziyaretçilerin desteğini de ihtiyaç duyar. Bu bağlamda sizler dosya yükleyerek harçlık edinmeden faydalanmak isteyenler sitelere dosya upload edebilirsiniz.

Dosya yükleyerek nasıl para kazanılır?

Sizin yüklediğiniz dosyalar indirilme sayısına göre sizlere gelir sağlayacaktır. Örneğin bir program dosyasını upload ettiniz. Sizin dosyanız kaç kişi tarafından download edildiyse size sitenin belirttiği katsayı kadar hesabınıza para aktarılır. Belli bir limit olunca hesap numaranıza kazandığınız gönderilir.

Ne tür dosyalar upload  edilmesi gerekir?

Günümüzde internetin yaygın bir şekilde kullanılması ile birlikte video dosyaları, müzik dosyaları, oyun dosyaları başta olmak üzere oldukça fazla dosya çeşidi bulunmaktadır. Başta MP3 gibi dosyaların yoğun ilgi ile karşılaşacağını tahmin edersiniz. Gençler müzik dinlemeyi çok seviyor.  Bu sebeple de sizin yüklediğiniz dosyalar mutlaka indirilecektir.  Siz de dosya yükleme sayesinde gelir elde edeceksiniz.

 dosya yükleyerek nasıl para kazanılır?

Hangi sitelere dosya yükleme işi yaparak para kazanılır?

Bu konuda arama motorlarına kısa bir araştırma metni yazdığınız taktirde oldukça fazla alternatif olduğunu göreceksiniz. Dosya upload siteleri sizlere öncelikle üyelik fırsatı verecek, üyeliğinize istinaden uygun zamanlarda dosya yükleme işi yaparak kazancınız devam edecek.

Bu işin en güzel tarafı işinizi sürekli takip etmenize gerek yok. Sizin dosyanız ne kadar çok indirilirse sizin hesabınıza sürekli para yazılacak. Ne kadar çok dosya yüklerseniz kazanç oranınız ona göre artacaktır.

Eğer sizler de dosya yükleyerek cep harçlığı oluşturma olanağından faydalanmak istiyorsanız hemen araştırmalara başlayın.

Bir önceki yazımız olan Cazibesini Kaybetmeyen Meslekler başlıklı makalemizde geleceğin popüler meslekleri, Popülaritesini yitirmeyen meslekler ve popüler meslekler hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?