UYARIYORUZ!

Isparta Ek İş İlanları

Güller Şehri olarak bilinen Isparta’da yaşayan vatandaşların boş zamanlarında aile bütçesine destek olmak için ya da harçlık temin etmek için nasıl para kazanacağını aktarıyoruz. Isparta ek iş ilanları bölgesel olarak bereketli işaretler göstermektedir. Bu ilde daha çok gül sanayisi gelişmiştir. Bunun üzerine  işler artmıştır. Ek iş istihdamına aday olmak için sistemiz parçalarıyla iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu sayede evinize önemli ölçüde para girer.

Kredi kartı borçlarınızı ödemek ve yokluktan, sefaletten kurtulmak için başlangıç yapmış olursunuz. Sadece Isparta şehrimizde  gelir  sunan kişiler ile iletişim kurmak zorunda değilsiniz. Artık Türkiye’de kargo firmaları isteyen herkese her yerden her türlü eşyayı, malzemeyi belli bir ücret karşılığında taşımaktadır. Ama merak etmeyin, bu ücreti siz ödemeyeceksiniz. Ek iş veren firmalar kargo firmaları ile yaptıkları anlaşma gereği toptan ödeme yapıyor. Yani siz herhangi bir ücret ödemeden Türkiye’de ek iş fırsatı veren kişilerle görüşebilirsiniz. Sizlere iş gönderen firmalar ürünlerin kargo fiyatlarını peşin olarak ödüyorlar. Yani size ek bir külfet gelmiyor.

Isparta ek iş  açısından gül sanayisinde lider olarak karşımıza çıkmaktadır. Gül üretiminde hasat mevsiminde ya da bu ürünün değerlendirilmesi aşamasında sizlere ihtiyaç duymaktadır. Bunları siz biliyorsunuz.

Isparta ek iş imkanları

Siteniz eleman arayanlar la iş arayanlara köprü vazifesi görmektedir. Sadece gül sanayisi üzerine değil diğer ek iş fırsatları açısından da size yardımcı oluyoruz. Isparta  ek iş ilanları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız sitemizin size sunduğu fırsatı yeni şekilde değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. İşveren olun isterseniz iş arayan kişiler olun,  bu yazı altında birbirinizle iletişim kurarak işlerinizin yürütülmesine fırsat veriyor.

En yoğun yapılanlar ise genelde evde yemek yapma, ütü yapma işleri ile yaşlı bakıcılığı, çocuk bakıcılığı, gelinlik süsleme, sarma dolma yapma, asma salamura işleri, evde ekmek yapma ve benzeri  pozisyonları ile karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda tesbih dizme, kalem montaj işi,  pergel montajı, cetvel seti paketleme gibi varsayımların da sunulduğu bilinmelidir. Türkiye’nin diğer noktalarından ek iş alma imkanı da mevcuttur. Bunun için hem Isparta ek iş ilanlarını hem de Türkiye’de iş veren kişilerin süper tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Kendinize en iyi şekilde anlatarak iş başvurusu yapın.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Merhaba ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var tesbih diyebilirim paketleme işi yapabilirim ıspartada yaşıyorum 5303304001

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?