İstanbul’da Ek İş Veren Firmaların Telefon Numarası

Dünyanın en büyük şehirlerinden birinde yaşamak kolay değildir. Hele hele İstanbul gibi kozmopolit bir şehirde yaşamak için evlere ek iş veren firmaların telefon numarası aranmalı ek gelir sağlanmalıdır. Ülkemizde de hemen hemen bütün şehirlerden göç alan kalabalık bir şehir İstanbul’da ek gelir sağlamak isteyen insan sayısı da az değildir. Bu sayı giderek artmıştır.

İstanbul’da Ek İş Veren Firmalar

Büyük şehirlerde yaşamanın rahat olduğunu, iş bulmanın olay olduğunu düşünen insanlar tasını tarağını toplayarak İstanbul’a geldiler. Ancak kendilerini hiç tahmin etmedikleri zorluklar karşıladı başta ev kirası olmak üzere, gıda harcamaları, sağlık giderleri, ulaşım harcamaları ve diğer hesapta olmayan giderler orta ve dar gelirli vatandaşları bezdirdi. İnsanlar da çaresiz kalınca nasıl para kazanabileceklerini nereden para bulacaklarını düşünmeye başladılar.

Evde boş insan sayısı fazla olunca İstanbul evde ek iş fırsatları hakkında bilgi edinmeye başladılar. Gerçekten de İstanbul Taşı Toprağı Altın denilen bir şehir. Her insana farklı alternatifler sunmaktadır.  Son zamanlarda evde ek iş modası yaşanmaya başlandı.  Firmaların fason işleri evde boş duran insanlara göndermesi neticesinde böyle bir sektör oluştu. Bu durumdan doğal olarak en çok dar gelirli vatandaşlar memnun oldu. Sadece dar gelirli değil, borçlarını ödemekte zorlanan orta kesim insanları da işe gitmeden oturdukları yerde rahatça yapabilecekleri İstanbul ek iş fırsatları hakkında bilgi edinip iş sahibi oluyorlar.

Sadece evde ek iş yapmak isteyenler değil bu durumdan işini en hızlı yaptırmak isteyen, hem de ucuz işgücünden faydalanan ek işveren firmalar da memnundur.

İstanbul’da ek gelir fırsatları

İstanbul’da ek iş veren firmaların telefon numarası en çok merak edilen en çok araştırılan konular arasındadır. Ancak nedense bir türlü bu numaralar bulunamamaktadır.  Biz de İstanbul’da ek gelir fırsatları hakkında bilgi edinmek isteyenlere konu hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Ataköy, Ataşehir, Adalar ilçesinde yaşayan vatandaşlar htiyaçları karşılamak amacıyla İstanbul ek iş imkanları hakkında bilgi almak istiyor. Onlarında konu hakkında bilgi sahibi olması için sizlere gerekli açıklamayı yapacağız.

İstanbul'da İş
İstanbul’da Ek İş

Diğer ilçeler olan Bakırköy,  Başakşehir, Bağcılar, Büyükçekmece sakinleri de ek iş bulmaları halinde kendilerinden de zor hayat şartlarına karşı bir nebze olsun rahatlamak için her türlü ek gelir fırsatını değerlendireceklerini söylüyorlar. Onların da derdine derman olmaya çalışmak için açıklamaları yapacağız.

İstanbul ek iş imkanları

Beykoz, Beşiktaş Beylikdüzü, Bayrampaşa yaşayan insanlar bizlerin ihtiyacı yok mu sanki bizlere de neler çekiyoruz, İstanbul’da ek iş veren firmaların telefon numarası varsa bize de söyleyin biz de arayalım. Biz de rahatça yaşayalım bizim elimizden de hep her iş gelir, dediklerini duyar gibiyiz.

Elbette İstanbul’da sadece sizler yaşamıyorsunuz. İstanbul’da 38 tane ilçe var. Bütün 38 ilçe arasında Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Fatih, Kasımpaşa, Güngören, Kartal, Gaziosmanpaşa, Kağıthane ilçeleri de yer almaktadır. Bu ikçelerde yaşayan insanlar da kendi halinde sorunlar yaşamaktadır. Bunun için İstanbul ek iş imkanları hakkında onlar da bilgi sahibi olup gerektiğinde eve iş alıp boş zamanlarda değerlendirmek için fırsat kullanmaktadır. Sizlere de bilgilendirme yapacağız.

İstanbul ek iş 

İstanbul sadece birkaç ilçeden oluşmaz. Saymadığımız ilçeler Kadıköy, Sarıyer, Küçükçekmece, Pendik, Maltepe evlerinde yaşayan insanlar da kendi halinde sorunlar yaşamaktadır.

Herkesin sorunu aynıdır.  Para para para… Nereden bulunacak nasıl elde edilecek?  Elbette İstanbul evde ek iş fırsatları bilinmeli ve ona göre hareket edilmeli. O zaman sizlere de nasıl hareket edeceğinizi öğrenince İstanbul’da evlere ek iş veren yerlerin sunduğu avantajlardan faydalanacaksınız.

İstanbul ek iş ilanları

İstanbul’da ek iş varsa bize de haber veren diyen Zeytinburnu, Üsküdar, Silivri ilçelerinde yaşayan vatandaşlardan da haberimiz var. Elbette sizlere  fırsat verilmesi halinde seve seve evde boş zamanlarınızı değerlendirirsiniz. Ümraniye, Şişli, Tuzla, Sancaktepe, Sultangazi mahallelerinde evlerinde sokaklarında tencereleri zor kaynayan insanlar da İstanbul ek kazanç fırsatlarını gözetlemektedir. Onlar da kendilerinde fırsat verilmesini istemektedir.

Sizleri de unutmadık Sultangazi,  Şile. Elbette İstanbul gibi büyük bir megakentte herkese uygun ek gelir fırsatları bulunmaktadır. Herkesin umudu İstanbul’da evlere ek iş veren firmaların telefon numarası aranmalı onlar da kendilerine uygun erkek sözü alınmalıdır. Ancak durum sanıldığı gibi değil. Peki durumu nasıldır?

Düşünün 15 milyonluk bir şehirde ne kadar paraya ihtiyacı olan insan vardır? Elbette tahmin edemeyeceğiniz kadar fazladır. Onun için de firmalar doğrudan iletişim bilgilerini paylaşmaktan vazgeçti. Önceleri evde ek iş yapmak isteyen insan bulmakta zorlanan firmalar aşırı talep patlaması sebebiyle telefon numaralarını vermiyorlar.

İstanbul ek iş ilanları için sürekli kendilerini arayan işsiz insanların olması sebebiyle telefonları devre dışı kaldı. Bu sebeple farklı bir yöntem kullanmaya başladılar. Bu da sizin iletişim bilgilerinizi ihtiyaçları olması durumunda kullanmaları.

Evet evet. Yanlış duymadınız. Artık iş arayanların iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşma yolunu tercih ediyorlar.

Sizler bizim gibi evlere ek gelir kazanma derdinde olanlara yardımcı olan sitelerin sunduğu fırsatları değerlendirmeniz gerekir. Yazının altına İstanbul’un neresinde yaşadığınızı,  kaç kişi çalışmak istediğinizi, hangi işi yapabileceğinizi, durumunuzu ve paraya ihtiyaç sebebinizi yazabilirsiniz. Bu şekilde firmaların ihtiyaç duyması halinde sizlerin bırakacağı mail adresine iş teklifi yapılabilecektir.

Tekrar etmekte fayda var. Evde boş zamanlarını değerlendirerek, ailenize para kazandırma düşünceniz varsa yapmamız gereken oldukça basit. Bu yazının altına veya diğer kategorilerdeki ek iş fırsatlarının altına kendinize iyi şekilde tanıtan ekiş almak istediğini belirten yazı yazmanızı tavsiye ediyoruz.

İletişim bilgisi olarak da sadece mail adresinizi yazmanız tavsiye edilmektedir.  Telefon numaranızı yazarsanız kötü amaçlı kişiler sizi rahatsız edebilir. Biz sorumluluk kabul etmiyoruz. İstanbul ek iş ilanları hakkında sizleri bilgilendirdik.

Son olarak şunu hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyoruz.  İstanbul’da evlere ek iş veren firmaların telefon numarası aramaktan vazgeçin. Bulamazsanız. Bu gerçeği de size kimse söylemez. Sadece çalışmak istediğiniz, beğendiğiniz işlerin altına iş başvurusu niteliğinde olan Mesajlar yazın. Firmalar ihtiyaçları olması durumunda sizleri bulur.

Bir önceki yazımız olan Evde sabun paketleme işi başlıklı makalemizde Evlere sabun paketleme işi veren firmalar, evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numarası ve paketleme işi veren firmaların telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

30 yorum

  1. Merhaba bende sabun paketleme isi yapmak istiyorum sultanbeylinde oturuyorum 3 kisiyiz dönus yaparsanız cok mutlu olurum

  2. Merhabalar
    Evde kına,nikah şekeri, mandal vb paketleme işini eşim ve ben yapmak istiyoruz. Bize lütfen dönüş yapın.

  3. merhaba,ben engelli bir bayanım ekibim falanda yok ama evde kırtasiye malz.sabun.silgi vb paketleme işi yapmak istiyorum maddi olarak çocuklarımın ihtiyaçlarını gidermem için bana yardımcı olursanız sevinirim.

  4. Merhaba .evse gecimime destek amacli ek is yapmak istiyorum .maddi yonden destege ihtiyacimiz var.bircok is yapabilirim gerekirse yardim edebileck kisiler de ayarlayabilirim.istanbul gungorende oturuyorum mail adresim mrvttk54@gmail.com

  5. Istanbul şişli ilçesinde ikamet ediyorum ve ögrenciyim . Kendi masraflarımı karşılamak istiyorum. Aileme yvk olmamak icin evde ek olarak çalışmak istiyorum. Daha once taki paketleme isi yapmistm tecrubem var.

  6. Evlere ek iş veren firmaların yanı sıra evde kendi imkanlarınızla ek gelir kazanabileceğiniz müthiş bilgiler ve tecrübeler kaynağı instakitapnoktakom

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status