UYARIYORUZ!

Kadıköy ek iş ilanları

41 kilometre karelik yüzölçümü, 600 bin civarında nüfusu ve  21 mahallesi ile İstanbul’un en modern ilçelerinden birisi olan Kadıköy ek iş seçenekleri için kafa yorma düşüncesindeyiz. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Kocaeli Yarımadası’nda yer alan ve Ümraniye, Üsküdar, Maltepe ilçeleri ile sınırı olan bu önemli ilçede yaşayan vatandaşlara ek gelir oluşumlarını hatırlatacağız.

İstanbul’u fetheden Fatih Sultan Mehmet’in kadı olarak atadığı Hıdır beyin arpalık olarak aldığı önemli bir yerleşim yeridir. Günümüzde ise daha çok sosyal yönden etkili varlıklı insanların tercih ettiği bir ilçe olan Kadıköy eve ek iş veren firmalar açısından oldukça farklı alternatifler sunmaktadır. İlçenin kuruluşu oldukça eskilere dayanmaktadır. Yani Fenikelilerden Bizanslılarla kadar birçok buluntuya rastlanmaktadır. Kadıköy’de yaşayan insanlar farklı sosyal özellikleri sebebiyle kolay para kazanma fırsatlarını değerlendirmek istemektedir. Evden bürodan internetin olduğu ortamlardan cep telefonundan nasiplenmenin yollarını bulacaksınız. Kaleminize güveniyorsanız içerik editörlüğü yapabilirsiniz. Yani makale yazarlığı yaparak para kazanma olanaklarını değerlendirebilirsiniz.  Sosyal medya danışmanlığı sizlere uygun olabilir, internetten hiç kimsnin akıl edemediği çalaışmalara göz atabilirsiniz.

Kadıköy  ek iş imkanları da oldukça çeşitlidir.  Örneğin kına paketlemesi,  kuruyemiş paketleme, peçetelik katlama, örgü kemer yapma, yapboz paketleme, kalem montajı, gelinlik süsleme, davetiye katlama vb. işleriya da  hobiden kazanmak isteyenler… Tel küpe yapma, Gelin çiçeği yapma, butik kurabiye yapmak, yumurta süslemek, bileklik yapmak, küçük taşları boyamak kemer sıkmaktan bıkanlara umut ışığı olsun istiyoruz.

Kadıköy evde ek iş

Kadıköy ek iş imkanları çeşitli ve inanılmaz derecede renklidir.  Çakmak paketleme, rüzgar gülü montajı veya link kısaltma pozisyonları değerlendirilir. Daha bitmedi, işte capcanlı alternatiflerimiz. Makyaj fırçası paketleme, duvar kağıdı, tükenmez kalem montajı yine farklı alternatif olarak karşımıza çıkabilir. Bütün bu iş denlemlerini nasıl değerlendireceğim, diye düşünmeye başlayanlara hemen açıklama yapalım.

Kadıköy’de eve ek iş veren firmalar sizin aşağıdaki iletişim formuna yapacağınız iş taleplerini değerlendirecektir ve bırakacağınız mail adresine sürpriz iş teklifleri yapacaktır. Böylece siz de ayda 2000 lirayı bulan karlılık oranlarını hesaplamaya başlayacaksınız. Kendini bir bal arısı gibi düşündüğünüzde hemen kovanı terk etmelisiniz. Yattığınız yerden doğrulmadıkça anca avucunuzu yalarsınız.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

  1. ARKADAŞLAR ARTIK BAŞVURU YAPMAKTAN YORULDUM AMA DÖNÜŞ OLMADI HALADA YOK İSTANBUL KADIKÖY SEMTİNE EVE İŞ VEREN VARMI? LÜTFEN COK RİCA EDİYORUM COK İHTİYACIM VAR ANNEM HASTA İLACLARINI KARŞILAYAMIYORUM LÜTFEN BİRİ ARACI OLURSA COK SEVABA GİRER ARTIK KANDIRILMAK İSTEMİYORUM BU DOĞRU OLMAYAN İLANLARLA

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?