UYARIYORUZ!

Kağıthane ek iş ilanları

İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi  Kağıthane’de ek iş seçenekleri çok müthiş şekilde yükselişe geçti. Yaklaşık 500 bin dolayındaki nüfusu ile önemli bir potansiyel durumundaki bu ilçede yaşayan vatandaşlar masraflarına çare arıyor. İstanbul gibi önemli bir dünya kentinde yaşamak elbette kolay değildir. Fakat sanayinin ticaretin merkezi konumundaki İstanbul’da iş varsayımı oldukça geniştir.

Kağıthaneli esnaflar da bu civarda yaşayan insanlara çalışma fırsatı vermektedir. Yetenekleriniz doğrultusunda ailenize destek olmak istiyorsanız özgüveniniz tam olmalıdır. TEM otoyolu ve E5 otoyolu yakınında bulunan bu ilçede 16 tane mahalle bulunmaktadır. Sizler de Kağıthane’nin Emniyet, Çeliktepe, Çağlayan, Hürriyet, Gürsel, Harmantepe, Gültepe, Merkez, Sanayi, Ortabayır, Şirintepe, Seyrantepe, Yeşilce, Yahya Kemal, Telsizler ve Talatpaşa mahallelerinden birinde oturuyorsanız siz de bölgede sektörel çalışma ortamı verenler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kağıthane ek iş ilanları

Geçmişi Bizanslılara kadar uzanan ilçede önemli sanayi kuruluşları mevcuttur buralarda sizler de ihtiyaç doğrultusunda mevkinzi belirleyin. Kağıthane’de önemli projeler hayata geçirilmiş bu kapsamda cazibe merkezi haline gelmiştir. Mütedeyyin kitlenin yoğun olarak ikamet ettiği yerleşim birimi Kağıthane diğer ilçeler kadar pozisyona girme avantajı sunmaktadır.  Özellikle emekli vatandaşlar ve ev hanımları boş zamanlarında oldukça önemli miktarda gelir temin edebilirler. Kağıthaneliler kendilerine iş teklifi yapılmasını istiyorsa, yapılması gereken bu yazı altındaki iletişim formundan yararlanlanmakdır. Çünkü Kağıthane’de eve ek iş veren firmalar ya da İstanbul civarından ek gelir temin etmek isteyenlere doğrudan iletişim bilgilerini herkese vermiyor. E nasıl iş müracatları yapacaksınız siz? Tek çare net olarak düşünülse de de diğer argümanlar da devre sokulabilir.

İnternetin sağladığı kolaylıklar olduğu gibi zorlukları da bulunmaktadır. İş almak istediğinizi belirtin, size aklınıza düşünüze girmeyecek iş teklifi yapılsın. Böylece Kağıthane ek iş ilanları sayesinde ayda 1500-2000 liraya varan nimetlerden istifade edin.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

38 yorum

  1. Mrb Kağıthane talatpaşadayım uc yasında. Bi kızım var mecburen evdeyim elimden her iş gelir işletme mezunuyum

  2. Kağıthane hamidiyede ikamet etmekdeyim her türlü paketleme işi yaparım.geri donus yaparsanız çok memnun kalırım.

  3. Kagithane Gürsel Mah nikah şekeri veya paketleme işi yapabılırım bilgi verebilirseniz sevinirim

  4. Mrb Kağıthane Gültepe de ikametgah etmekteyim, evde yapabileceğim iş imkanı istiyorum, yardımcı olursanız memnun olucam, ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim!

  5. Kağıthane nurtepe mahallesinde oturuyorum paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  6. İstanbul Kağıthane Sanayi mahallesinde oturuyorum. 2 kişiyiz. Her türlü paketleme işi yapabiliriz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?