UYARIYORUZ!

Kahramanmaraş 12 Şubat’ta İş Var

Kurtuluş Savaşı’nda büyük kahramanlıklar göstererek haklı bir paye alan ilimizin en büyük ilçesi olan 12 Şubat iş  bilgi paylaşımı yaparak sizlere birikim yapma şansı sunmak istiyoruz. Toros Dağları’nın uzantılarındaki bölgede konuşlanmış olan ilimizin en önemli ilçesi pozisyonundaki Onikişubat sürekli olarak nüfusu artmaktadır. Bugün 400 binden fazla nüfusu ile şimşekleri üzerine çeken ilçede çalışmak isteyen insanlar kendilerine dağıtılan umutları titizlikle tutmak istiyor.

Bu amaçla Kahramanmaraş’ta  bulunan bulunamayan herkes kendilerine ulaşsın istiyor. İlçenin 50 tane merkezi  86 tane de kırsal mahalleleri bulunmaktadır. Bu mahallelerde ikamet eden yaklaşık 300 bini merkezde yüz bin de kırsal alanda hayatını sürdürmektedir. Kahramanmaraş’ta ek iş veren firmalar belki de  geçim kaynağı olabilir. Ayrıca Türkiye genelinden de farklı kendilerine uzatılan elleri tutması mecburidir.

(12 Şubat) Onikişubat kodamanları ilçenin geçim sıkıntısı çeken vatandaşlarına da çare olabilir. Kahramanmaraş onikişubat  iş  çeşitliliği farklılık arz etmektedir. Bölgede tarımsal faaliyetler ve sanayi kuruluşları ve küçük ölçekli işletmeler vatandaşlara önemli istihdam hizmetleri sunmaktadır. Emekliler ve ev hanımları evden farklı kazanmaya yönelik eğilimler görebilir. Bu amaçla hem erkeklere hem de bayanlara uygun başlangıçlar yapılması fena olmaz.

Kahramanmaraş’ta iş var

Türkiye’de en çok para kazandıran ek işler; evde sabun paketleme, çorap katlama, çorap paketleme,, nikah şekeri  ve tırnak seti paketleme olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca zihinsel yönden herhangi bir emek harcanmadan yapılabilecek kolay meyillenmeler  bulunmaktadır. Örneğin masal anlatarak, Facebook’tan kazanma, internetten gelir elde etme, Twitter’dan kazanmak, özel ders vererek, kozmetik ürünleri pazarlama, fotoğraf çekerek cüzdan kalınlaştırma durumları gibi alternatiflerden faydalanabilirsiniz.

Bütün bu öngörülen sindirmek için hem Onikişubat işleri değerlendirilmeli hem de Kahramanmaraş’ta  sizlerle buluşmasına fırsat vermek için sitemizin kavuşturma görevi üstlendiğini unutmayınız. Hemen yazı altında yerleştirilmiş olan iletişim formuna hangi işleri yapmak istediğinizi belirterek doldurabilirsiniz. Bu sayede işverenlerin size ulaşmasına fırsat vermiş olursunuz. Kahramanmaraş 12 On iki şubat  varsayılan çalışma alanları sizlerin bırakacağınız mail adreslerine gönderilebilir.

Bir önceki yazımız olan Kepez'de evinizden süper iş başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. evde her türlü paketleme işi yapabilirim eşimden ayrıyım bir kızım var ve çok ihtiyacım var yardımcı olmanızı rica ederim. 0554 490 5323

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?