UYARIYORUZ!

Karşıyaka evde ek iş ilanları

İzmir ilimize bağlı olmasına rağmen kendilerini İzmirli olarak kabul etmeyen, plakasını da 35 buçuk şeklinde şaka ile karışık lanse eden Karşıyaka evde ek iş ilanları hakkında sizlere bilgileri sıralayacağız. Oldukça sosyal bir metropol ilçe özelliğini taşıyan Karşıyaka İzmir’in en modern yerleşim birimleri arasındadır. Bizim esas konumuz bu ilçede yaşarken yeterli düzeye ulaşamamış ekonomik anlamda istediği geliri yakalayamayan vatandaşlara yönelik bilgilendirme çalışmasıdır.  Her ne kadar gelir düzeyi yüksek insanların bu ilçede yaşadığı düşünülse de arka mahallelerde ve istediği kadar geliri yakalayamamış semtlerde yaşayan Karşıyakalı vatandaşlar ek gelir ihtiyacı için araştırma yapıyor. Siteniz İzmir ve Karşıyaka’da iş veren müteşebbisler hakkında sizlere ipuçları veriyor. Bu güzel ilçede spor da oldukça ön sıralarda yer alır. Spor malzemeleri düzenlemeleri de alabilirsiniz.

Karşıyaka’da eve ek iş veren firmalar

İktisadi girişimlerden siz değerli ziyaretçilerimize dünya  nimetlerinden hangilerini yapacağınız, fazladan meblağ kazanacağınız konusunda kısa hatırlatmalar yapıyoruz. Karşıyaka iş imkanları olarak en fazla merak edilen sektörler kuaför kalfaları, çırakları olarak dikkat çekiyor. Ancak restoranlarda,  şantiyelerde, mağazalarda satış elemanlarına oldukça fazla ihtiyaç olduğunu hatırlatalım. Ofis elemanları,  operatörler, terzide çalışacak eleman, takım arkadaşları, iç mimar yardımcıları yine İzmir’deki sektörler olarak dikkat çekiyor.

Karşıyaka’da eve ek iş veren firmalar gayrimenkul danışmanları, kafede çalışacak garsonlar, apartman görevlileri için en fazla ihtiyaç olarak ilanları süslüyorlar.

Karşıyaka iş yapmak isteyen ev hanımlarına gelinlik süsleme işi, takı tasarım hazırlama, abiye süsleme, kına paketleme davetiye katlama en fazla gönderilen ek işler arasındadır.

Karşıyaka’da emeklilere de önemli pozisyonlar veriliyor. Montaj ve paketleme işlerini en iyi şekilde yapabilecek olan eli ayağı düzgün genç emekliler Karşıyaka avantalarını bekleyerek edinemezler. Özellikle Tuna Mahallesi, Şemikler, İnönü Mahallesi, Bahriye Üçok Mahallesi, Alaybey Bahçelievler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Bostanlı Nergiz mahallelerinde oldukça fazla iş opsiyonları bulunmaktadır.

Temizlik ve yemek için bayan eleman arayanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Ehliyeti yani sürücü belgesi olan insanlara da ihtiyacı olan firmalar reklamları görüyoruz. Ekspertiz firmalarında çalışacak elemanlar da yine Karşıyaka’daki en çok aranan personel olarak dikkat çekiyor.  Pazarlama konusunda tecrübeli olan elemanlar İzmir ek iş bölümlerinden en çok faydalanacak insanlar arasında yer almaktadır.

Kısacası herkese uygun mutlaka yapılacak sektörler var. Önemli olan sizin bu potansiyeli değerlendirmek için girişimde bulunmalıdır. Eğer size özel olarak Karşıyaka’da  iş veren firmalar iş teklifi yapmasını istiyorsanız kendinizi bu yazının altında tanıtın. Mail adresinizi bırakın gerekli durumlarda size Karşıyaka ek iş teklifleri yapılsın.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. İzmir içi evde ek iş arıyoruz . Ailemle birlikte yapacağız. Dönüş yapın lütfen . Paketleme veya montaj işi alabilirim. Teşekkürler şimdiden

  2. hertürlü işi yapa bilirim el becerim var ihtiyacım var lütfen yerdımcı olurmusunuz izmir bayraklı

  3. Merhabalar karşıyaka da oturuyorum evimde paketleme montaj işi yapmak istiyorum yardimci olmanisa rica ediyorum teşekkür ederim

  4. örnekköyde oturuyorum eve verilecek olan işler güven ve itina ile yapılır hızlı ve pratik, iş vermeden anlayamazsınız güveniniz boşa çıkmaz.

  5. Merhaba,
    İzmir Karsıyaka da ailemle birlikte yasamaktayım. Ogrenciyim. Paketleme ve montaj gibi ek gelir fırsatları ile ilgilenmekteyim. Mail adresimden hızlı bir şekilde iletişime geçilebilir. Teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?